Fiber Laser - pomoc s výběrem

a dalsi nekonvencni metody obrabeni a deleni
Odpovědět
laserplast
Příspěvky: 1
Registrován: 19. 4. 2016, 7:39

19. 4. 2016, 7:51

Ahoj,
hledám někoho, kdo pomůže s výběrem Fiber Laseru podle následujícího zadání:
- vysoký požadavek na přesnost
- pracovní plocha postačí 30x30 cm
- cena ideálně do 150 000,-
- rychlost není důležitá
- rovná pracovní plocha
- bude sloužit k odstranění barvy (laku) na plastu - plast se nesmí opálit.

Pokud by byl někdo ochotný poradit s výběrem, popřípadě se více zainteresovat, tzn. dořešit do zdárného konce, kdy mi mašina bude stát na firmě a budu s ní moci pracovat, jsem ochotný odměnit.

Díky moc! Robert
masafi
Příspěvky: 100
Registrován: 7. 6. 2012, 1:39
Kontaktovat uživatele:

10. 5. 2016, 10:53

Ahoj,

obavam se, ze 150k ti asi stacit nebude ... je to hodne na hrane ... neco te bude stat to dovezt, protoze v CR nemas sanci poridit... navic chces velkou pracovni plochu ...
300x300 je maximum co jsem videl a nevim co to udela v kombinaci s malym vykonem asi 10 w kvuli cene.. Sam bych koupil min 30w... Cas jsou penize... Doporucoval bych ti napsat cinanovi a specifikovat na co to chces .. Treba i poslat vzorek, aby ti natocil video jak se s tim popere .... Drive bych ti doporucil weike, ale co jsem cetl tak se hrozne zhorsili a support uz spis neni nez je ... aktualne sam tapu, kde koupit ... mozna Shenhui, Morntech, Bodor urcite je mnohem vice firem co dodaj .... jen je tu riziko jako u kazdeho importu ... pokud vladnes anglictinou odkazu te na cnczone.com a sawmillscreek.org udelej si obrazek sam ... vzhledem k tomu, ze pokud stroj privezes z ciny bude support skoro roven nule a vsechno si budes muset udelat sam, tak to stejne musis nastudovat ....

Mej se a hodne stesti ...

M
http://www.gravoservis.cz
gravirování, řezání a značení laserem, eloxový tisk
nokisak
Příspěvky: 1
Registrován: 15. 5. 2009, 6:19
Kontaktovat uživatele:

15. 6. 2016, 12:40

Ahoj,

kolem laserové značení a gravírování se točím už asi 10 let.
Za 150k by tak tak šel postavit repasovaný systém, nakoupit použité věci jako je skenovací hlava, dá se sehnat i freeware SW.
I když rezonátor (zdroj záření)bych doporučil nový.
Pokud se jedná o odpaření vrstvy pak by možná stačil 10W vláknový laser. Jeden mi tu leží nepoužitý skladem.
Hlavně jde o to tu aplikaci vyzkoušet, laser na značení mám, tak bych mohl pomoci otestovat.
Případně se mi ozvi na nokisak@gmail.com.

Mirek
Odpovědět

Zpět na „plazma plyn voda laser EDM“