Silon nebo POM trubky (vnejsi prum 60-90 mm) v Praze

Odpovědět
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2595
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

28. 7. 2009, 1:32

Zdravim vespolek,
vi nekdo (nejlepe ze tam primo nakupoval), kde se da v Praze koupit trubka vnejsi prumer 60-90 mm (tl. steny min. 10 mm) ze silonu ci podobneho materialu? Zatim potrebuji jenom par decimetru (odhadem max. pul metru), takze "kusovy" odber.
A nepotrebuji to na zadnou profi vyrobu, takze diskuse o obrobitelnosti ci stalosti parametru ci jina je celkem zbytecna :-).
A je mi lito delat z plne kulatiny - zbytecny odpad.

Nedari se mi to najit na webu.

Diky.
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8178
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

28. 7. 2009, 1:59

Tlustostěnné trubky dodává každý dodavatel technických plastů, já používám www.tribon.cz. O někom kdo by to měl skladem přímo v Praze nevím, tohle vždycky řeším zásilkovou zlužbou (zpravidla do druhého dne). Mají sklad ve Staré Boleslavi, což je od Prahy pár minut autem. Cena těch trubek je ale ± stejná jako tyčí.
Aleš Procháska
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2595
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

28. 7. 2009, 2:12

prochaska píše:Tlustostěnné trubky dodává každý dodavatel technických plastů, já používám www.tribon.cz. O někom kdo by to měl skladem přímo v Praze nevím, tohle vždycky řeším zásilkovou zlužbou (zpravidla do druhého dne). Mají sklad ve Staré Boleslavi, což je od Prahy pár minut autem. Cena těch trubek je ale ± stejná jako tyčí.
Tyto jsem nasel, ale ten kousek se z Modran jaksi natahne :-), takze to si zatim nechavam v rezerve.
Ad zasilkova sluzba - ja jaksi zatim radsi vidim, co dostanu, takze preferuji z rucky do rucky :-), tedy pokud to jde.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2595
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

28. 7. 2009, 3:35

prochaska píše:Cena těch trubek je ale ± stejná jako tyčí.
Až teď jsem si všiml té zmínky o ceně.
Je míněna cena za metr nebo za kg?

Pokud za kg, pak je trubka "zajímavá", pokud za metr, pak to udělám z tyče.
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8178
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

28. 7. 2009, 4:06

Kilogramová je vyšší, na metr to vychází stejně (někdy dokonce o chlup víc, někdy lehce míň).
Aleš Procháska
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2595
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

28. 7. 2009, 4:12

prochaska píše:Kilogramová je vyšší, na metr to vychází stejně (někdy dokonce o chlup víc, někdy lehce míň).
Hmm, tak to tedy asi dál nebudu řešit a vystružím z tyče. Ten kousek práce mi nevadí :-).

Díky.
Odpovědět

Zpět na „Ostatni material“