hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

14. 1. 2018, 12:42

Josef: Napiš mi třeba i do soukromé zprávy jaké máš vzdělání, vedu si soukromou statistiku. Děkuji.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

14. 1. 2018, 12:48

Balloo:
Když byl převrat, tak jsi říkal hovínku koko. Já prožil za komoušů větší polovinu života. Vím o čem mluvím. Nemám to od starší generace, nebo ze čtení proruských webů, ajko pravděpodobně ty. Co je to komunismus jako teorie vím, ale vím i praxi. A pro obdivovatele marxismu jen jedna věc, že je třeba zlikvidovat méněcennou slovanskou rasu nepřišli Němci, ale Karlíček Marxů! Co vy na to neomarxisti?
Co se týká vzdělání, neboj, nepřeskočil jsem tě. Na studia jsem byl nežádoucí.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

14. 1. 2018, 12:53

Balloo píše:Josef: Napiš mi třeba i do soukromé zprávy jaké máš vzdělání, vedu si soukromou statistiku. Děkuji.
Možná by bylo lepší ji dělat podle IQ. I VŠ může být magor pro praktický život.
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

14. 1. 2018, 12:56

Nejsem pro Ruský ani pro Americký a už vůbec ne pro Evropský (myslím tím EU) jsem pro Český. Jak jsem psal výše, než něco prezentuji najdu si to na více místech. I já má rodiče kteří zažili režim nebo myslíš že jsem vyskočil ze země?

Za všechno si můžou lidi ( Češi ) sami, podívej se do historie, kdy jsme si vládly a jak dlouho? A jak to dopadlo?
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

14. 1. 2018, 1:05

No vidíš, já většinu věci ani nemusím hledat, stačí si vzpomenout (dlouhodobá paměť ještě funguje lépe, než krátkodobá). Být jenom pročeský je taky cesta do pekel, dlážděná dobrými úmysly. Jak píšeš, vždy to špatně dopadlo a vlasně i dnes, už nám vládne Slovák. A můžeme si za to sami! I za to, že president mu jde na ruku, toho jsme si taky zvolili. Je to marný, je to marný, je to marný...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22408
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

14. 1. 2018, 1:11

Baloo
kde jsi teda cetl a kde jsi tedy overil ze Drahos = invaze uprchliku?
cim to mas podlozene?
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

14. 1. 2018, 1:21

Mám takový dojem, že to vyšlo někde z Hradu, ale můžu se mýlit. Ale hledám Peroutkův článek.
Ještě se dočkáme velké konspirační špíny na Drahoše (v prvním kole jsem jej nevolil) jako v minulých volbách na knížete. S odstupem času se sice budou muset omluvit, ale to už bude po volbách. Která země má soudně uznaného lháře jako presidenta a trestně stíhaného premiéra? Tohle volili lidé s rozumem a inteligencí v hlavě?
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

14. 1. 2018, 1:24

Veřejně řekl že se mu islám líbí a že v něm nevidí problém. Zde je výňatek z článku :

"Evropský soud pro lidská práva roce 2003 rozhodl, že šaría je neslučitelná s demokracií (Případ Refah Partisi vs Turecko). Má-li někdo v programu šaríu, má v programu potlačování lidských práv a svobod."

Pro mě je to jasné.
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

14. 1. 2018, 1:26

Josef:

Konspirační špíny? : https://zpravy.idnes.cz/diskuse-s-prezi ... domaci_kop" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

14. 1. 2018, 1:30

Balloo píše:Veřejně řekl že se mu islám líbí a že v něm nevidí problém. Zde je výňatek z článku :

"Evropský soud pro lidská práva roce 2003 rozhodl, že šaría je neslučitelná s demokracií (Případ Refah Partisi vs Turecko). Má-li někdo v programu šaríu, má v programu potlačování lidských práv a svobod."

Pro mě je to jasné.
Nějak to nechápu, jak to myslíš?
Podle mne, jak cituješ, tak islám je šáría a ta je s demokracií neslučitelná.
Pokud tohle řekl, kde máš, že se mu islám líbí?
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

14. 1. 2018, 1:34

Balloo píše:Josef:

Konspirační špíny? : https://zpravy.idnes.cz/diskuse-s-prezi ... domaci_kop" onclick="window.open(this.href);return false;
To je lehký otěr z Burešova impéria....
Engineer
Příspěvky: 2357
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

14. 1. 2018, 1:44

robokop píše:Baloo
kde jsi teda cetl a kde jsi tedy overil ze Drahos = invaze uprchliku?
cim to mas podlozene?
Tak začni třeba zde .. http://www.vyzvavedcu.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mám sestru v Německu, takže nějaké informace o těch úžasných potřebných mám taky z první ruky ... díky tohle tu fakt nechci. :?
Naposledy upravil(a) Engineer dne 14. 1. 2018, 1:47, celkem upraveno 1 x.
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

14. 1. 2018, 1:47

Najdi si postoj Drahoše k islámu.

Ten výňatek z článku jsem tu dal jen pro to aby jste viděli že i evropský soud v roce 2003 uznal, že islám (šaría) se neslučitelný s Židovsko-křesťanskými hodnotami.

Někde je nějaký článek na více stránkách, které všechny nevlastní Babiš a ty veřejně napíšeš, že je to Babišova práce? To není ten tvůj populismus? Že za vším je Babiš a Zeman? Navíc nevolil jsem ani jednoho.

Já jsem velice pečlivě poslouchal všechny kandidáty na prezidenta a Drahoš nemá svůj názor, po vyhlášení výsledků z volby v prvním kole jsem viděl přímý přenos a nechci prezidenta který se klepe nervozitou.
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

14. 1. 2018, 1:55

Engineer píše:
robokop píše:Baloo
kde jsi teda cetl a kde jsi tedy overil ze Drahos = invaze uprchliku?
cim to mas podlozene?
Tak začni třeba zde .. http://www.vyzvavedcu.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mám sestru v Německu, takže nějaké informace o těch úžasných potřebných mám taky z první ruky ... díky tohle tu fakt nechci. :?
Velice výživné děkuji.
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3596
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

14. 1. 2018, 2:00

http://www.vyzvavedcu.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; sepsáno 17. srpna 2015, kdo to nechce hledat, tak je to čtvrtej řádek na konci. Doporučuju přečít pomalu a důkladně, pochopit o co v té výzvě šlo a kdy byla sepsána, jak se jeví to vyjádření s odstupen 2,5 roku.
Doporučuju si také prolétnout kdo všechno to podepsal, jména jako pánek a nespočetná řada lidí věnujících se tomuto etnobyznysu ač na veřejnosti se prezentují jako altruisti je alarmující a přitom všichni tlačí lidem do hlavy že je jich tu všehovšudy 12 !! tak k čemu tolik "neziskovek"....? Těch miliard co v tom lítá to všichni decentně zamlčují, babiše nemám rád, ale změním názor až na podzim, pokud se tam dostane, pokud tady těm politickým neziskovkám šlápne na gágor a zavře kohoutky z rozpočtu ke státnímu cecíku, jinak ne

to jen takové přispění k Drahošovi :wink: , že je Drahoš uměle vytvořený konstrukt jsem se přesvědčil po jeho vyjádřeních v diskuzích, kdy ten chlap není schopný říct svůj názor, jen obecně ploché věci co se tak denně čte v novinách.
Jeho velká chyba byla, že mildu vyzval na diskuzi, tohle neměl dělat, na mildu bohužel nebude mít argumentačně a ten si ho na ten chleba fakt namázne, měl jít do druhého kola někdo jinej, kdo by měl větší šanci. Mildu porazí jen dva kandidáti, jsou jím Jan Becher a Rudolf Jelínek :D

Jinak mě potěšil propad pana narcise horáčka na pěkné čtvrté místo, bude mít teď jistě dost času na četbu jeho 20ti tisícové knihovny, pan veledůležitý kulturní antropolog :lol:

edit: engineer byl rychlejší :wink:
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“