hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22400
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

14. 1. 2018, 8:10

to ze to dalsi obdobi Zeamn neprezije musi byt kazdemu jasne
to jsme narod neprimych vrahu?
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
slezak77
Příspěvky: 1152
Registrován: 1. 6. 2012, 6:45

14. 1. 2018, 9:30

robokop píše:to ze to dalsi obdobi Zeamn neprezije musi byt kazdemu jasne
to jsme narod neprimych vrahu?
A proč by to nepřežil? Šance, že ho smete na cestě kamión, je daleko nižší než u tebe nebo u mne, či kohokoli z nás.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22400
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

14. 1. 2018, 9:59

kdyz se podivas na to jak v posledni dobe sesel
to sane treba obama, jak mu to prezidentstvi sebralo mozna 10 roku zivota a to byl mladej
je to nesmirny zahul takova funkce

kdyz si vezmes vpotaz soucasnej stav kdy sotva chodi a sotva mluvi
ja si nedokazu predstavit jak by prezil dalsi obdobi
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

14. 1. 2018, 10:10

Jasně pánové zvolte tam Drahoše a těšte se na čmoudy. Brácha se teď vrátil z Dubaje dělal tam trenéra těch falešných zmrdů. Výbornou přednášku jsem dostal hned na letišti. Není nad osobní zkušenost. Tam si nikdo nedovolí ani prdnout na ulici, přijedou sem a bordel kam se podíváš. Známá utekla ze Švédska (vysoká blondýna) a taky prej dobrý. Pan Zeman je na tom sice zdravotně bídně, ale hlava mu slouží. Ten šašek Drahoš je jenom poskok, nejlepší je že na každou druhou otázku odpoví, nevím nechám si poradit a nejvíc to zabil Horáček s tím videem s prezidentem, to byl úlet. Babiš s panem Zemanem někomu museli pěkně šlápnout do hovna, když celý den člověk neslyší nic jiného než Babiš a Zeman

Na lidi co nerespektují zemi do které přišli bych likvidoval rychlostí blesku.

Můj názor, přeji správnou volbu za 14 dní.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22400
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

14. 1. 2018, 10:21

tak s babisovejma podvodama jsem se setkal osobne a ty papiry videl
takze ten je jasne nevolitelnej kozel zahradnikem
to ze mu platime jeho repku ktera je jinde uz zakazana protoze nemela zadny ekologicky pozitivni dopad prave naopak to uz je dnes taky myslim dost zrejme


co se tyce drahose nevim jak je na tom s uprchlikama
ale obecne uprichlici v CR jsou dost jasne pouze politicka bublina viz okamura a spol
ja jsem osobne zadnyho nepotkal a ani me zadnej neobtezoval
tim netvrdim ze treba jinde neni problem
ale v CR rozhodne zadnej problem neni
a dukazy do me
ale fakt dukazy
ne nejake emotivni pocity
pouze racionalni argumenty
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
sisi
Příspěvky: 346
Registrován: 11. 10. 2013, 7:49

14. 1. 2018, 10:27

Až je začneš potkávat tak už bude pozdě. :(
Krása pomíjí, blbost je věčná
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

14. 1. 2018, 10:32

Ten důkaz budeš mít v Praze jak se tam usadí, budeš je tam mít jako první, ke mě se dostanou o hoooodně později, vždy prvně zaserou velká města.Já jsem připravený protože je lepší mít zbraně, hodně munice a nepotřebovat je než je potřebovat a nemít je.

To nejsou emoce, to je skutečnost kterou nechce nikdo vidět. Vzhledem k tvému vzdělání nepochybuji o tom že jsi nechyběl při hodinách dějepisu, co si muslimáči vybudovali za celou historii? Nic. Evropani vybudovali znovu celou evropu po II. světové válce za pár desetiletí.

Jinak pana Zemana jsem před 5 lety nevolil (nevolil jsem vůbec) a Babiše už vůbec ne, takže nejsem zaujatý člověk.

Před deseti lety jsem pracoval pro bývalého tajemníka Klause, taky dobrá žumpa.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22400
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

14. 1. 2018, 10:35

Zatim rozhodne nic nehrozi a je to jen politicky vyhrozovani ktery slouzi pouze k manipulaci volicu
Ti kdo me znaji trosku vic tak jiste dobre vedi ze paklize neco delam tak aktivne pracuju na tom ze kdyby neco nastalo tak bude jak se branit

Co se tyce tech papouskovanejch reci o tom ze to zemanovi mysli. To je pouze opakovani trvrzeni lidi kolem zemana nic vic to neni a nema to zadnou vahu. Staci porovnat vystupovani zemana drive a ted a je to jasne ze uz neni tak bystrej a reaguje velmi zpomalene a obcas i z cesty.

Je treba uvazovat racionalne
Ne prejimat cizi nazory nebo dokonce lzi

Je treba si vytvaret vlastni nazor
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

14. 1. 2018, 10:38

Pro mě osobně je nejzásadnější otázka migrace, pan Zeman je proti Drahoš pro. Pro mě věc vyřízená.
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

14. 1. 2018, 10:41

robokop píše:ale obecne uprichlici v CR jsou dost jasne pouze politicka bublina viz okamura a spol
ja jsem osobne zadnyho nepotkal a ani me zadnej neobtezoval
tim netvrdim ze treba jinde neni problem
ale v CR rozhodne zadnej problem neni
a dukazy do me
ale fakt dukazy
ne nejake emotivni pocity
pouze racionalni argumenty
Někdo skočí z vysokého mostu na beton -> zramuje se.
Ty neskočíš -> nezramuješ se.
Můžeš použít jako jako argument, že skok z výšky na beton není nebezpečný, protože Tobě se nic nestalo (když jsi neskočil)?
Asi ne. A pokud jsi rozumný, tak se poučíš z problémů toho, kdo skočit a zramoval se.

Tohle je problém, kde prostě nemůžeš provést pokus, aby sis mohl experimentálně dokázat, jestli bude nebo nebude průser.
Je to něco jako třeba trhací zkouška, kterou ověřuješ pevnost nějakého spoje. Ověříš, kolik to sneslo, než to prdlo. Ale ten výrobek už je zničený. Ale z výsledku můžeš odhadnout, jak to bude u jiných podobných výrobků.
No a protože máme jen 1 republiku (tedy 1 výrobek), tak není vhodné provést pokus (trhací zkoušku) na nás. Ale je dobrý nápad se poučit z výsledků trhacích zkoušek, které provedli jinde.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

14. 1. 2018, 10:42

Mám k tomu dvě věci ,obchodovat s Germány a Frantíky znamená dělat jím levnou poslušnou pracovní sílu kde většina zisků zůstane u nich .To jak se nám daří je vykoupeno podstatně větším objemem prací pro své pány.
Pokud by jsme prodávali Rusákům a dál na východ tak to nebude stylem jako na západ, ale budeme prodávat se slušnou přidanou hodnotou bez Germánů a Frantíků a z toho jsou slušně nasra... že by jsme je mohly obejít a nedej bože vydělat.Proto nemají rádi starého lišáka ,a budou podporovat každého kdo půjde proti němu ,protože na chudej lid musí být přísnost a fertig.
Další je Švédská radost ,mám tam ségru asi 25let ,měla tam manžela než krátce po svatbě při dopravní nehodě přišel o život .Říkali jsme jí ať se vrátí ale nechtěla že tam nemůže nechat tchýni samotnou a že to tam má ráda ,že je to jinej svět že tam nemusí ani zamykat .Teď když přijede vypráví co se tam děje a o čem se tam nesmí mluvit ,starší Švédové jsou v šoku a mladé Švédky v šuku i když nechtějí .Znásilnění se tam už moc neřeší ,vlastně si za to asi můžou samy protože vycházejí ven ,choděj do škol a nemaj burku.
Naposledy upravil(a) fmodel dne 14. 1. 2018, 10:46, celkem upraveno 1 x.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22400
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

14. 1. 2018, 10:44

Jinak zadal jsem o racionalni argumenty a dukazy
Zatim jsem slysel "az tam budou uprchlici"
Ani dukaz ani racionalni
Zatim ze tu tim argumentuje uz kolik let a zadna hruza se nedostavila
Jestli na tomhle stavis svou volbu tak to rozhodne neni racionalni
Jinak nejsem zastancem ani klause ani uprchliku
To ze jsem z prahy neznamena ze nepochazim z vesnice s 300 obyvatelama

Bohuzel tu vidim spis emoce nez cokoli jinyho

Uvedom si ze kdyz s tebou chce nekdo nekde manipulovat vzdy pouzije emoce viz reklamni byznys
Racionalnimi vecmi nelze cloveka presvedcit k tomu abys ho oskubal
Vzdy se pouzivaji emoce
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22400
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

14. 1. 2018, 10:45

Mex souhlas
Ale ja je sem nezvu a nevim proc se mi to tu emotivne podsouva
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

14. 1. 2018, 10:50

fmodel : s tím Německem aby jste se pobavily. Dělal jsem sondu do zdravotnického sektoru 500ks výrobní hodnota 250,- bez zlaté špičky. Bylo to pro jednu nejmenovanou Zlínskou firmu, ti idioti místo toho aby to prodávali sami tak to prodali Němcům kteří to prodávali za 10550,- bez DPH za kus zpátky k nám. My jsem opravdu pochvy. Řešil jsem to potom ředitelem a musel jsem odejít jinak bych skončil ve vazbě.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22400
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

14. 1. 2018, 10:51

Jeste jedna znacne podstatna vec
Jakym principem president zaridi jestli prijmeme nebo neprijmeme uprchliky?
Jakou ma na to pravomoc?
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“