Nalezeno 9565 výsledků hledání

od Thomeeque
20. 6. 2026, 3:17
Fórum: Nákup
Téma: K: 3f 4p motor 550~750W s brzdou přírubový
Odpovědi: 0
Zobrazení: 300

K: 3f 4p motor 550~750W s brzdou přírubový

Obrázek

Ahoj,

koupím 3f přírubový motor 550~750W @ 1400rpm s brzdou, brzda musí být ovladatelná nezávisle na napájení motoru a ručně vyřaditelná. Motor nemusí být nutně S1.

Díky za případné nabídky, T.
od Thomeeque
16. 6. 2026, 5:23
Fórum: Zacinam stavet a nevim jak na to
Téma: Domácí výtah
Odpovědi: 96
Zobrazení: 61145

Re: Domácí výtah

jean píše: 6. 5. 2025, 10:19 Tak co pozeram prevodovky od vybo, tak by s vyhradami k rezerve vyhovela wgm110
Nemáš (kdokoliv) náhodou 3D model?
od Thomeeque
2. 6. 2026, 4:16
Fórum: Potřebuji vyrobit - vypomoc pri vyrobe
Téma: Adaptér palivového kohoutu
Odpovědi: 22
Zobrazení: 2549

Re: Adaptér palivového kohoutu

Mluvim o výkresu, ne, jestli si to umim domyslet.
od Thomeeque
2. 6. 2026, 4:04
Fórum: Potřebuji vyrobit - vypomoc pri vyrobe
Téma: Adaptér palivového kohoutu
Odpovědi: 22
Zobrazení: 2549

Re: Adaptér palivového kohoutu

RaS píše: 2. 6. 2026, 11:05 pokud máš ve výkrese NPT tak asi není co řešit ne? jestli se něco nezměnilo tak NPT býval kuželovej :D
Akorát by pak mělo být z výkresu zcela zřejmé, kterým směrem se má zužovat, což mi tady nějak nepřijde.
od Thomeeque
30. 5. 2026, 9:28
Fórum: Srazy, akce, výstavy, burzy
Téma: velký sraz k výročí založení fora 30.5. 2026 sobota
Odpovědi: 107
Zobrazení: 60347

Re: velký sraz k výročí založení fora 30.5. 2026 sobota

A kdo tu zapomněl kšiltovku?

Image7948936185550925132.jpg

EDIT: Asi někdo úpně jiný, nechali jsme ji na baru.
od Thomeeque
29. 5. 2026, 8:27
Fórum: Ostatní elektromotory
Téma: Snímání otáček vřetene
Odpovědi: 6
Zobrazení: 939

Re: Snímání otáček vřetene

miv píše: 29. 5. 2026, 7:16 Takže druhá možnost je použít plochý neoprenový řemen. Máte někdo ponětí, jaký prokluz lze očekávat?
Imho pro danou aplikaci zcela zanedbatelný. Jinak, jaké zhruba otáčky, jsou tam rampy? Jakou požaduješ přesnost?
od Thomeeque
29. 5. 2026, 10:40
Fórum: Nákup
Téma: K: šnekovou nebo kuželočelní převodovku vel. 75, i = 30 ~ 40, 200Nm na výstupu
Odpovědi: 1
Zobrazení: 413

Re: K: šnekovou nebo kuželočelní převodovku vel. 75, i = 30 ~ 40, 200Nm na výstupu

Převodový poměr by mohl být i větší.. ono žádný z těch parametrů není tasán do kamene, nabídněta cokoliv kolem. Ď, T.
od Thomeeque
27. 5. 2026, 10:32
Fórum: Srazy, akce, výstavy, burzy
Téma: velký sraz k výročí založení fora 30.5. 2026 sobota
Odpovědi: 107
Zobrazení: 60347

Re: velký sraz k výročí založení fora 30.5. 2026 sobota

chb píše: 27. 5. 2026, 4:21 šéfová mi udělala radost, do sobotní nabídky jídel zařadila kachnu - a mají ji dobrou :-)
Tak kdyby se náhodou dělal nějaký pořadník, tak na něj prosím zařadit! 🤤
od Thomeeque
27. 5. 2026, 9:40
Fórum: Nákup
Téma: 80mm ocelové trubky ⌀160–220mm, řemenice d=24mm
Odpovědi: 18
Zobrazení: 3040

Re: 80mm ocelové trubky ⌀160–220mm, řemenice d=24mm

Opět děkuji za nabídku, ohledně trubky jsem již domluven s Weldermanem ✔️ Stále aktuální je poptávka ohledně výroby svařitelného jádra s vyšťouchanou drážkou viz předchozí post. Na účastníkovi srazu netrvám, jen by to zjednodušilo logistiku, klidně Zásilkovna atp., v Čechách budu ještě celý příští t...
od Thomeeque
26. 5. 2026, 1:56
Fórum: Nákup
Téma: 80mm ocelové trubky ⌀160–220mm, řemenice d=24mm
Odpovědi: 18
Zobrazení: 3040

Re: 80mm ocelové trubky ⌀160–220mm, řemenice d=24mm

Ahoj, děkuji všem za tipy a za nabídky, najednou je to o dost optimističtější :) Na práci se těším a do nákladů ji nezahrnuji, takže myslím, že pak je ocel výrazně ekonomičtější. Kondor je příjemné překvapení, ale nakonec se mi nejvíc zamlouvá weldermanova nabídka (napíši SZ), s jednorychlostním 2p ...
od Thomeeque
25. 5. 2026, 7:04
Fórum: Srazy, akce, výstavy, burzy
Téma: velký sraz k výročí založení fora 30.5. 2026 sobota
Odpovědi: 107
Zobrazení: 60347

Re: velký sraz k výročí založení fora 30.5. 2026 sobota

picom píše: 25. 5. 2026, 4:33 Přijedu vlakem
Luboš

P.S.
Kdyby měl někdo místo v autě z Prahy tak uvítám.
Já bych měl, rád tě vezmu, ale zpět pojedu až druhý den (s noclehem jsem uspěl v Jantaru). Kdyžtak SZ. T.
od Thomeeque
24. 5. 2026, 8:53
Fórum: Prodej
Téma: Úklid
Odpovědi: 20
Zobrazení: 4567

Re: Úklid

Aha, díky, pro mne moc velké.
od Thomeeque
24. 5. 2026, 8:53
Fórum: Prodej
Téma: Úklid
Odpovědi: 20
Zobrazení: 4567

Re: Úklid

Aha, díky, pro mne moc velké.

Přejít na rozšířené vyhledávání