Primární problém je, že to takhle někdo vyrobí. To, že to někdo koupí je až druhotný problém.
Je to jako s tím pepinovým hrncem krušnohorců ...
Přejít na rozšířené vyhledávání
Co je na tom k smíchu? Obě firmy budou patřit jednomu majiteli, budou sídlit v jednom komplexu ve dvou barákách. Proč by to nemělo fungovat?