Nalezeno 62 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 20. 6. 2026, 8:47
- Fórum: Prodej
- Téma: Hliník EN AW-7075 T6 - 12x360x370 - SLEVA
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 722
Re: Hliník EN AW-7075 T6 - 12x360x370 - SLEVA
Kdyby si to capajev na poslední chvíli rozmyslel, tak bych to kdyžtak vzal:)
- 20. 6. 2026, 8:47
- Fórum: Prodej
- Téma: Hliník EN AW-7075 T6 - 12x360x370 - SLEVA
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 722
Re: Hliník EN AW-7075 T6 - 12x360x370 - SLEVA
Kdyby si to capajev na poslední chvíli rozmyslel, tak bych to kdyžtak vzal:)
- 2. 6. 2026, 2:15
- Fórum: Prodej
- Téma: Pily - stolní Dewalt DW745, pokosová Metabo KGS 216 M
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1090
- 2. 6. 2026, 2:15
- Fórum: Prodej
- Téma: Pily - stolní Dewalt DW745, pokosová Metabo KGS 216 M
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1090
- 29. 5. 2026, 5:48
- Fórum: Prodej
- Téma: Pily - stolní Dewalt DW745, pokosová Metabo KGS 216 M
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1090
Re: Pily - stolní Dewalt DW745, pokosová Metabo KGS 216 M
Pokosovka volná, stolní pila rezervé. Zapomněl jsem napsat, že to je spíš k osobnímu odběru, posílat to je opruz. Díky.
- 29. 5. 2026, 5:48
- Fórum: Prodej
- Téma: Pily - stolní Dewalt DW745, pokosová Metabo KGS 216 M
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1090
Re: Pily - stolní Dewalt DW745, pokosová Metabo KGS 216 M
Pokosovka volná, stolní pila rezervé. Zapomněl jsem napsat, že to je spíš k osobnímu odběru, posílat to je opruz. Díky.
- 27. 5. 2026, 4:40
- Fórum: Prodej
- Téma: Pily - stolní Dewalt DW745, pokosová Metabo KGS 216 M
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1090
Pily - stolní Dewalt DW745, pokosová Metabo KGS 216 M
Zas jsem nabyl potřeby vyměnit něco z dílny (přesvědčil mě mechanismus Sawstop:), tak nabízím minimálně používané pily (bez přehánění na každé tak 1-2x ročně nařezaná deska překližky). Na té stolní je mírně odrbaný lak, jak jsem na ní pořád něco odkládal (což bylo její hlavní využití). Cena za Dewal...
- 27. 5. 2026, 4:40
- Fórum: Prodej
- Téma: Pily - stolní Dewalt DW745, pokosová Metabo KGS 216 M
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1090
Pily - stolní Dewalt DW745, pokosová Metabo KGS 216 M
Zas jsem nabyl potřeby vyměnit něco z dílny (přesvědčil mě mechanismus Sawstop:), tak nabízím minimálně používané pily (bez přehánění na každé tak 1-2x ročně nařezaná deska překližky). Na té stolní je mírně odrbaný lak, jak jsem na ní pořád něco odkládal (což bylo její hlavní využití). Cena za Dewal...
- 13. 5. 2026, 7:56
- Fórum: konvenční soustruhy
- Téma: Nivelační patky k menšímu soustruhu
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1104
- 11. 5. 2026, 2:44
- Fórum: konvenční soustruhy
- Téma: Nivelační patky k menšímu soustruhu
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1104
Nivelační patky k menšímu soustruhu
Ahoj, pořídil jsem menší stolní soustruh (cca 180kg) a podstavec k němu, který má v základně připravené závity pro stavěcí šrouby (4 na každé straně). Jde mi o nivelační patky...máte nějaký tip, co kde koupit nebo vyrobit? Abom79 (https://www.youtube.com/watch?v=eV4_bKQ5KM8) vyráběl ocelové puky, kt...
- 23. 4. 2026, 12:11
- Fórum: kdyz nebudes vedet kam
- Téma: Podlévání podstavce stroje
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 18782
Re: Podlévání podstavce stroje
Abych nezačínal nové téma. Budu pořizovat podobnou malou stolní Čínu jako tady miv, resp. o něco menší (170kg) a nechce se mi úplně zas svařovat další stůl, tak jsem myslel, že bych k tomu vzal i nabízený podstavec (viz foto, specifikace ale k němu nemám). Ze zkušenosti, dá se to použít, nebo to býv...
- 12. 3. 2026, 10:43
- Fórum: konvenční soustruhy
- Téma: Cyrrtec - česká Čína?
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1696
Re: Cyrrtec - česká Čína?
Já už jsem se tam byl podívat a nedělalo to na mě špatnej dojem, jenom jsem chtěl, jestli má někdo i praktickou zkušenost.
- 12. 3. 2026, 7:56
- Fórum: konvenční soustruhy
- Téma: Cyrrtec - česká Čína?
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1696
Cyrrtec - česká Čína?
Ahoj pánové, po dlouhé době tady otravuji s dotazem. Procházel jsem fórum, ale nenašel jsem nějakou konkrétní odpověď, jestli soustruh od Cyrrtec spíše ano, nebo ne:) Už před lety jsem je zaregistroval, ale měl jsem pocit, že to je jenom stand. překupník s přirážkou (který se ještě prezentuje jako &...
- 23. 3. 2023, 3:33
- Fórum: Potřebuji vyrobit - vypomoc pri vyrobe
- Téma: Hadičník s M16 závitem
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1603
- 23. 3. 2023, 3:30
- Fórum: Potřebuji vyrobit - vypomoc pri vyrobe
- Téma: Hadičník s M16 závitem
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1603
Hadičník s M16 závitem
Ahoj, zas další blbost, co bych potřeboval v pouhém jednom kusu, ale bohužel nejsem schopen nikde sehnat komerční výrobek (a k soustruhu teď nemám přístup). Je to hadičník do pivního tanku, závit M16x1.5, trn 7mm, materiál 1.4301 (SS304)...rozměry (až na závit, který by měl +- sedět:) jsou nekritick...
- 21. 2. 2023, 7:11
- Fórum: Potřebuji vyrobit - vypomoc pri vyrobe
- Téma: Frézování spárovky (Praha)
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1571
Re: Frézování spárovky (Praha)
Díky, pošlu zprávu.
- 19. 2. 2023, 1:11
- Fórum: Potřebuji vyrobit - vypomoc pri vyrobe
- Téma: Frézování spárovky (Praha)
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1571
Frézování spárovky (Praha)
Ahoj,
mám jasanovou spárovku 28mm a potřeboval bych z ní vyfrézovat tvar viz nákres (akorát rozměry budou trochu jiné, deska je 140x65). Byl by schopný se toho někdo v Praze nebo blízkém okolí ujmout? Díky:)
mám jasanovou spárovku 28mm a potřeboval bych z ní vyfrézovat tvar viz nákres (akorát rozměry budou trochu jiné, deska je 140x65). Byl by schopný se toho někdo v Praze nebo blízkém okolí ujmout? Díky:)
- 2. 9. 2022, 10:17
- Fórum: Potřebuji vyrobit - vypomoc pri vyrobe
- Téma: Tri-clamp adaptér 34mm-1,5palce
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1879
Tri-clamp adaptér 34mm-1,5palce
Ahoj, asi mě tady s tím pošlete do háje, ale nemůžu nikde sehnat tri-clamp adapter z 34mm na 1.5palce. Ani pořádně na to nemám nákres, ale ten bych kdyžtak sehnal...optimálně, pokud už někdo clamp spojky vyráběl. Materiál AISI 304. Počet kusů bych upřesnil, ale bylo by jich určitě do 10ks, takže žád...
- 22. 8. 2022, 8:53
- Fórum: Prodej
- Téma: Osciloskop OWON SDS7102V
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1349
Osciloskop OWON SDS7102V
Ahoj, čistě náhodou, kdyby měl někdo zájem, měl bych tu osciloskop OWON SDS7102V (+ sondy). Měřím něco cca 1x za dva roky, takže prakticky netknutý:)
Cena 2000Kč. Předání osobně v Praze, ale mohu asi i zaslat.
Cena 2000Kč. Předání osobně v Praze, ale mohu asi i zaslat.
- 22. 8. 2022, 8:53
- Fórum: Prodej
- Téma: Osciloskop OWON SDS7102V
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1349
Osciloskop OWON SDS7102V
Ahoj, čistě náhodou, kdyby měl někdo zájem, měl bych tu osciloskop OWON SDS7102V (+ sondy). Měřím něco cca 1x za dva roky, takže prakticky netknutý:)
Cena 2000Kč. Předání osobně v Praze, ale mohu asi i zaslat.
Cena 2000Kč. Předání osobně v Praze, ale mohu asi i zaslat.