Sponzoring

Odpovědět
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

26. 1. 2016, 9:19

btw ale stale mi nedochazi co to ma co do cineni s provozem fora, jeho financovanim a jeho transparentnosti?
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
Pepa z depa
Příspěvky: 1776
Registrován: 2. 12. 2012, 9:31
Bydliště: Hostěradice (Znojemsko)

27. 1. 2016, 5:37

... remcat, remcat a nepřispěje :D
Žiju abych tvořil, tvořím abych žil. www.PePeSysel.cz
máša: vřeteno voda 1,5kW, měnič Delta, 2Nm 3f 60V krokáče, Yako drivery, lineáry a kuličkáče Hiwin,
vynikající Gravos GVE-64 na 125kHz, rám 8mm ocel vylita plastbetonem, vše na masivním litinovém stole.
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

27. 1. 2016, 12:25

Pepa z depa píše:... remcat, remcat ...
Myslíš?
A zkusil ses zamyslet, jestli nemá tak trochu pravdu?
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

27. 1. 2016, 3:59

no i kdyby mel neodpovedel na konkretni otazku
jestli i ty mas stejny nazor v cem vidis cenzuru?
v cem vidis netransparentnost?

btw zkusili jste se zamyslet ze nekdo tu musi mit to posledni slovo
ze nekdo musi delat nepopularni rozhodnuti
ze ne kazda akce vyhovi vsem a neda se vzdy zavdecit
jeden tu uz se vydaval za vlastnika fora, nasliboval firme reklamu, vyloudil licence za 50 000,- Kc a ja abych to za nej platil
doted je mi spilano ze jsem ho vyhodil ale neudelat to tak tu dnes zadne forum neni, to vim docela jiste
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8867
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

27. 1. 2016, 4:29

transparentní by bylo obhájit se hned v tom prvnim vlákně, který tě z něčeho osočilo a hotovo, nic nemazat (protože to je výhoda, kterou druhá strana nemá - maximálně odfiltrovat citlivý údaje, pokud se tam objevily), nezakládat jiný vlákna atd. Nicméně pokud jste se s druhou stranou už nějak dohodli, tak je to v cajku, věc je vyřázená a strašilo by to tu zbytečně.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

27. 1. 2016, 4:53

jj asi se to dalo napsat do toho puvodniho vlakna ale ve finale o to tady nejde, neni to cnc a ani jedno to vlakno sem nepatri
nakonec jsme si to vyrikali castecne to bylo u nej, protoze ho vprvopocatku mystifikovali na ppl castecne to bylo u me protoze me to nastvalo a on nechapal moji situaci protoze ji neznal
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
Pepa z depa
Příspěvky: 1776
Registrován: 2. 12. 2012, 9:31
Bydliště: Hostěradice (Znojemsko)

27. 1. 2016, 7:01

Mex a zkusil jsi ze zamyslet nad tím, že je to jedno a respektovat toho, kdo pro tohle fórum dělá něco pozitivního, než jen házet klacky pod nohy, abych se tím klackem zdůležitil? Si trochu věřme, ale v jádru věci, nemusí nikomu nic ukazovat, chceš přispěj, nechceš, neplať, ale neremcej :D
Žiju abych tvořil, tvořím abych žil. www.PePeSysel.cz
máša: vřeteno voda 1,5kW, měnič Delta, 2Nm 3f 60V krokáče, Yako drivery, lineáry a kuličkáče Hiwin,
vynikající Gravos GVE-64 na 125kHz, rám 8mm ocel vylita plastbetonem, vše na masivním litinovém stole.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

29. 1. 2016, 10:38

Btw onehda jsem daval vyzvu na to jestli se nechce nekdo zapojit coby obchodnik s reklamou. Ja sam to nestiham. Resim jen poptavky co prijdou samy.

Btw pocital jsem zhruba rozsah casu co jsem foru venoval ze sveho. Vyslo 18 000h
Kdyz bych to bral jako brigadu za 100,- Kc/h tak jsem v tom za slaby dve mega. To je taky celkem slusnej sponzorskej prispevek. A to svoji jinou praci pocitam v uplne jinejch taxach.

Bylo by fajn kdyby to zkusil nekdo dalsi. A venoval taky svuj cas. Je tu spousta dobrych napadu co s tim. Realizace chybi.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

1. 2. 2016, 9:55

Děkuji za objasnění pojmů svému "tiskovému mluvčímu" Thomeeque, lépe bych to sám nenapsal :D, kterého jenom doplním že pokud by zůstalo původní vlákno, tak po urovnání sporu a vyšumění emocí by se tam lehce mohla dovyjádřit i protistrana, protože by byla o dění ve vlákně informována mailem a takto prostě mlčí ... asi proto, že martulin je registrován až dnes v 10:18?
Asi to v ten moment bylo opravdu v pojmech/dojmech...
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

1. 2. 2016, 11:12

Nechapu co porad uzivatele resi. Zakladatel a admin fora nastavil urcite podminky a podle nich se hraje. Nejsem zadny vlezprdel spis naopak, ale vladne tady myslim velka tolerance a pohoda. Na jinych forech jsou striktni podminky, proverovani novacku, inzerce pouze za splneni podminek, nekonecna buzerace nactiletych predulezitych moderatoru, atd. Pokud se ptate jake, tak treba zrovna audi forum. Kdyz drzite hubu a lezete dostacne do zadku dostanete jesterku. Naprosta vetsina lidi tady neprispeje ani kackou na provoz, dost lidi provozuje forum jako svuj bazar a jeste stale prudi. Budte lidi trosku soudny a vdecny !!!
Uživatelský avatar
Hades
Příspěvky: 1206
Registrován: 11. 10. 2012, 10:59
Bydliště: Praha; Mimoň

1. 2. 2016, 3:14

robokop píše:Btw onehda jsem daval vyzvu na to jestli se nechce nekdo zapojit coby obchodnik s reklamou. Ja sam to nestiham. Resim jen poptavky co prijdou samy.

Btw pocital jsem zhruba rozsah casu co jsem foru venoval ze sveho. Vyslo 18 000h
Kdyz bych to bral jako brigadu za 100,- Kc/h tak jsem v tom za slaby dve mega. To je taky celkem slusnej sponzorskej prispevek. A to svoji jinou praci pocitam v uplne jinejch taxach.

Bylo by fajn kdyby to zkusil nekdo dalsi. A venoval taky svuj cas. Je tu spousta dobrych napadu co s tim. Realizace chybi.
Hele, Robe, klídek.
Neviděl jsem, nečetl jsem, ale proč se tu obhajuješ?
Web je tvá iniciativa a to, že ho dáváš všanc, je taky tvoje věc.
Jen se neměla objevit soukromá věc (hádka) veřejně.

A pánové, ruku na srdce, buďme vděčni za tuhle sajtu a nenadávejte Robovi.Koukněte (tedy kdo má účet) na "atlas hub", kde se dnes maže jak na běžícím pásu jen za trochu odlišný názor od EU-KSČ.
Takže kdo chce a má potřebu, přispěje, kdo ne, nic nedá. HOWG

p.s.
Robe, má podaná ruka stíle platí
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

1. 2. 2016, 4:19

Jojo myslim ze na kazdem jinem foru by za par poslednich prispevku par uzivatelu rovnou letelo bez ptani. Vsehovsudy jsem tu za 10 roku vyhodil cca 5 lidi. To je jednoznacne velmi malo vzhledem k rozsahu a navstevnosti. Par lidi tu brecelo ze forum pujde do haje ale statistiky hovori naopak.
Naopak za posledni mesice se pocet prispevku denne vyrazne zvetsil.
Kdo to nechce videt nevidi. Vetsinou jsou za temi stiznostmi uplne jine veci nez co je v textech stiznosti.

Ale jak pise Hades to jsou fakta a netreba ty pohnutky obhajovat. Zavdecit se vsem nelze, musi mi stacit ze se zavdecim vetsine. Mensina necht odpusti.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
4rest
Příspěvky: 599
Registrován: 7. 10. 2014, 5:13
Bydliště: Praha

1. 2. 2016, 6:13

Posláno 1212Kč (tak a mám předplaceno na celý rok 2016).
S tím nárůstem návštěvnosti a příspěvků se to mám tak, že někdy i za necelý den vygenerujeme celou stránku aktivních témat (alespoň takováto situace je za letošní leden).
To Robokop: mohl by jsi prosímtě kouknout jestli nějaká takováto částka dnes, nebo během pár dní dorazí.
Elektrochemik holdující strojařině :-)
Doma: HOLZMANN 1222P, Holzstar DB 450, RP2300FCXJ, KITin1900HF
Práce: Gravos - GV30 s vřetenem Isel 750W, M3K 260, GV21 2A; StepFour - Precise 760; Comagrav - Zonda; CNC Singular - Airbrush; Felixprinters - Felix 3.1
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

1. 2. 2016, 6:15

Jj s takhle chlupatym cislem snadno overim v narustu kreditu v hostingu
Diky
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7174
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

2. 2. 2016, 6:48

posláno 1111.11
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Sponzoring, reklama“