Nove vylepsene systemy GSK

Odpovědět
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

6. 12. 2010, 2:36

GSK vydalo nove verze systemu a tak bych zde rad predstavil jejich nove vlastnosti
photo 001.jpg
Prvnim systemem je 980MDa
krom toho ze ma vse co predchozi system tedy vse v kompaktnim panelu s vsemy potrebnymi vstupy a vystupy
byl rozsiren o rozhrani USB pro usb flash disky a umi tak zpracovavat programy bez omezeni pameti
dal byl rozsiren na 5 os s rozlisenim 0.0001mm pri rychlosti 24m/min nebo 0.001mm pri 60m/min
samozrejme ma vestavene PLC pro reseni interface se strojem, vymenu nastroje atd...
system umi kompenzovat vule a nepresnosti stoupani sroubu
obsahuje nove cykly pro zjednoduseni programovani na stroji
cena kolem 30 000,- CZK

detail USB konektoru
photo 004.jpg

detail klavesnice
photo 002.jpg

dale pribyl panel se svorkovnici, tedy jiz kompletne odpada neprijemne letovani
photo 016.jpg
dodavka systemu je kompletni vcetne vsech myslitelnych kabelu s osazenymi konektory (v metrazi na prani zakaznika do 20m) zcela zdarma!!!
photo 006.jpg
photo 007.jpg
(tu bednu kabelu jsem nemohl uzvednout :) )

drobne prislusenstvi jako jsou tlacitka, Estop hribek, konektory, MPG kolecka nebo snimace na vreteno je mozne priobjednat zaroven se systemem
photo 005.jpg


dale byl upgradovan taky system 980TD
photo 017.jpg
ktery ma obdobna vylepseni jako uz zminovany MD
napriklad umi dve vretena, take 5 os, stejne rozliseni i rychlosti, USB
cela kolem 30 000,- CZK

pohled zezadu
photo 020.jpg
oba systemy je mozno dodat s otocnou krabici nebo pro montaz do panelu viz fotky MD a TD

pro pohon stroje jsou urceny serva DA98 a DAT2075
ktera oproti predchozi verzi maji misto 2500ppr dokonce 5000ppr tedy dokazi odmerit 20 000 poloh na otacku!!!
cena kolem 11 000,- CZK za osu
photo 008.jpg
servo 15Nm
photo 012.jpg
servo 2Nm
photo 013.jpg
Přílohy
photo 003.jpg
photo 009.jpg
photo 010.jpg
photo 011.jpg
photo 014.jpg
photo 015.jpg
photo 018.jpg
photo 019.jpg
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
sidonie
Příspěvky: 1010
Registrován: 18. 12. 2009, 11:18
Bydliště: Vranová Lhota

6. 12. 2010, 9:36

Krásné profi řešení, představení podobných systémů zde prozatím chybělo a jsem za tuto snahu rád, doufám, že budou přibývat další. Děkuji.
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

6. 12. 2010, 10:57

Sakra ........... má cenu dělat ještě něco jiného?
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

6. 12. 2010, 11:15

cena je hrube prepoctena stoji to 1500 USD ve fabrice v cine za system
od 600USD ty nejmensi serva 2Nm s drivery kabely atd...

k tomu neco doprava a clo je vetsinou 0 paklize to blbe zaradili tak delalo 1.2%
dopravu pocitej cca 10-20 000 podle hmotnosti a objemu a druhu (po mori/letecky)

kdyz to budes chtit odemne dovezt tak ti to rad vyridim a privezu za 30% provize pocitane ze cla a dopravy
pak mas samozrejme v cene technickou podporu, ceskou dokumentaci k ovladani systemu a software pro upravu PLC

v pripade potreby ozivim v kooperaci
tj. co zvladnes sam to si udelas, co ne, na to prijedu a za rozumny penize dodelam
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

7. 12. 2010, 10:46

QNX píše:Sakra ........... má cenu dělat ještě něco jiného?
byl jsem stejného názoru, když si představím počítač klávesnici nějáký hw pak vlastní sw celé to někam zavřít do nějaké bedny.. sečtu náklady tady to mám za podle mě ne o moc vyšší cenu komplet
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

7. 12. 2010, 11:18

no to je prave otazka
asi me hodne lidi bude nenavidet ale mesa ktera me sice stala jen neco kolem 10 mi ted lezi v polici a mezitim jsem udelal nekolik masin s GSK
ne ze by snad byla draha ale je kolem toho moc prace

samozrejme v hoby sfere je to uplne neco jineho
casu je spousta a nekdo ho plati (obvikle zamestnavatel)
material se sezene co dum, kamarad, srotak nebo zamestnavatel da
postupne se to poladi k dokonalosti a je to za tech 10 ktery jediny se pocitaj a umi to daleko vic muziky nez treba to GSK (ale jsou to vetsinou veci ktere clovek nepouziva prilis casto)

proto si tu mesu setrim na jaro na svoji hodne libovou frezku kterou pomalinku davam dohromady a kde nektere jeji nadstandardni funkce urcite vyuziju ale tu masinu uz pomalinku resim rok a jeste pul roku rok budu

kdyz mi nekdo zavola ze potrebuje prestavet CNC tak to chce vetsinou tak ze vcera bylo pozde a na nejake laborovani neni cas nemluve o vytvareni nejakeho panelu s LCD monitorem
paleni plechu reseni dotykove obrazovky aby tam v tech sponach clovek nehonil mys a spoustu dalsiho co holt musi bejt kdyz si na to clovek sjedna firmu

co by byla bomba je ze ze kdyby se nekdo rozhodl zacit delat mesu tak ze clovek koupi krabici a nasvorkuje na ni kabely od stroje
z predu mel klavesnici, LCD, rucni kolecko, vevnitr nejake defaultni konfigurace pracujici s timhle systemem
tj. nevymejslim hal ale vim ze na svorku 31 patri referak X protoze to pisou v tabulce v manualu a kdyz ho potrebuju negovat tak prepisu radek 460 v halu protoze to pisou v te same tabulce
proste neco trosku pripravenejsiho vcetne USB a buhvi ceho jeste (napriklad predniho ramecku striknuteho z hliniku jako GSK nebo jine systemy)

bohuzel nemam nejak silu na vyvoj, sam jsem se zamotal v reseni toho linearniho odmerovani a indikace

ale tu mesu co by vypadala jako GSK a ve finale pri seriovce by mohla stat stejne bych sakra uvital protoze by to oproti GSK bylo otevreny az ke zdrojakum a to se mi moc libi
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
mstupen
Příspěvky: 3
Registrován: 8. 3. 2011, 9:08

8. 3. 2011, 9:28

Zvažuji náhradu zastaralého systému NS 632 a analogových servopohonů na souřadnicové vyvrtávačce VXR50NCA. GSK 980 MDa se mi zdá v kombinaci se servopohony DA98 nebo DAT2075 (10 až 15 Nm) jako vhodná náhrada.
Zajímá mě počet vstupů a výstupů vestavěného PLC a zda je součástí dodávky nějaký základní program pro PLC, který lze přizpůsobit pro konkrétní stroj, nebo je systém "čistý"?
Je k dispozici manuál (nejlépe v češtině) pro variantu 980 MDa a program pro editaci PLC?
jezok
Příspěvky: 9
Registrován: 31. 12. 2014, 6:23

30. 9. 2017, 1:26

ahoj

zaujímala by ma orientačná cena na:
-riadenie GSK 25i
-komplet servo+driver+kable 15-20m so 17bit encoderom 750-1000w
Odpovědět

Zpět na „GSK“