Přeprava soustruhu, jak se ten stroj jmenuje

kdo co kam potrebuje dopravit, kdo nabizi dopravu, periodicky nekam jezdi, ostatni veci kolem dopravy
mikiki
Příspěvky: 584
Registrován: 5. 1. 2011, 4:33
Bydliště: Vysočina

14. 2. 2022, 4:44

No nechal.
Bylo to na mne brzo ráno a byl jsem bez kafe :lol:
Před domem máme jedinou zastávku autobusu u nás, tak jsem musel nějak hned řešit, sesbírat věci po silnici ... :cry:
Info:
viewtopic.php?t=11755&p=116373&hilit=myford#p116373
peter1
Příspěvky: 623
Registrován: 24. 4. 2010, 8:00
Bydliště: vychodne slovensko

14. 2. 2022, 5:36

...bratovmu švagrovi utieklo prasa s privesneho vozika..prasiatko bolo v bedni svina si rypakom pridvihla tie vysuvacie dvere v zadu na bedni a vyskočila ..chlapi dvaja v aute ktorý ju viezli si to všimli až ked prišli domov že prasa je fuč ...akurat som došiel s prace ked prišli aj oni s prazdnym vozikom oni prišli k nam domov kde tu svinu chceli zabijať..potom šli autom naspeť že niekde tu svinku najdu ale nepodarilo sa..v každom pripade svinka si za ten skok s vozika za ktory by sa nemusel hambiť ani sergej bubka slobodu zaslužila aj ked iste jej to dlho nevydržalo stou slobodou..tento pribeh neni vymysleny naozaj sa stal :lol: :lol:
sustruh sv18 ,vrtačka
r4cv
Příspěvky: 2681
Registrován: 8. 12. 2009, 8:32
Bydliště: Topoľčany

14. 2. 2022, 6:18

na jeseň som predával (otcov) sústruh SV18.
chlapík prišiel s autom s rukou, všetko v pohode do momentu, kým vytiahol gurtňu, čo bola natrhnutá a chcel to uviazať len na jeden bod. vtedy som rázne zakročil a pokračovali sme v nakladaní, až keď boli peniaze v ruke. napokon sme ho presvedčili, že má vytiahnuť ešte jednu (v oveľa lepšom stave) a podarilo sa to bez úrazu.
Odpovědět

Zpět na „doprava“