Free Energy

Alternativni zdroje energii, permakultura, ekologie atd..
Odpovědět
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7176
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

14. 2. 2018, 5:43

starým citlivým trazistorákem detekuješ nehomogenity elmag. pole
nedefinovatelné odrazy signálu od čehokoli vysílané čímkoli kdekoli počínaje profesionálními vysílači a konče pinckem s neodrušenou fajfkou projíždějícím stovky metrů daleko
zemina jakožto vodivé prostředí elmag. pole účinně pohlcuje
že by na to měl měřitelný vliv pramínek vody 10m hluboko si dovolím pochybovat
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
j-k
Příspěvky: 160
Registrován: 9. 4. 2014, 3:50

14. 2. 2018, 8:31

Jak přesně to funguje netuším. Jediné čeho jsem si všiml u proutkařů, tak jsou velice citliví na elektriku. To co běžný člověk necítí tak je kopne že si sednou. Musí na to mít vliv vnitřní odpor těla člověka. Znal jsem několik proutkařů a u všech to bylo stejné. :!: Tedy u těch co to ovládaly, ale jsou i tací co si to jen myslí. Viděl jsem jak firmy co vrtají studně měly zaměstnance co to skutečně ovládaly a nedělaly nic jiného než že přišly s něčím si točily v ruce a označily místo kde vrtat. Poté si sedli do auta a počkaly na výsledek. Majitele firmy tvrdil že mu takový člověk ušetří desítky tisíc měsíčně a bohatě je platily.
S tvrzením že se voda dá odhadnout kde je bych si dovolil nesouhlasit. Byl jsem svědkem u souseda že byl rozdíl i 15m mezi vrty kde voda byla a nebyla a to ten vrt byl ještě hlubší. Voda je totiž hroznej prevít a je jako nepřizpůsobivý občané tam kde je potřeba není a kde ji nechceme jsou jí mraky.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

14. 2. 2018, 9:13

j-k píše:Jak přesně to funguje netuším. Jediné čeho jsem si všiml u proutkařů, tak jsou velice citliví na elektriku. To co běžný člověk necítí tak je kopne že si sednou.
Tak to by měli být na takové hledání ideální koně. Ti jsou prý taky velmi citliví na elektriku. Prý už existují i elektronické hledačky vody (kabelů a trubek už dávno), ale neviděl jsem. Mělo by to prý dokonce ukazovat i hloubku a intenzitu pramane. Ale cena bude asi taková, že to převýší cenu spotřebovaných proutků, pružin a jiných virgulí za 100 let na celém světě.
Uživatelský avatar
shaolin
Příspěvky: 1174
Registrován: 11. 9. 2011, 7:17

15. 2. 2018, 12:10

Dakedy vraj kde oddychovalo stádo kráv tam bola tá dobrá zóna na stavbu domu...zase kde sú spokojné mačky je to naopak...
Skřítek
Příspěvky: 9
Registrován: 5. 9. 2011, 7:03
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

11. 12. 2018, 4:38

Se zájmem jsem si přečetl tuto diskuzi. Doufal jsem, že se dozvím, že se někdo pokusil něco postavit. Ne, nechci Vás nijak urážet - prostě ze zvědavosti. Takzvaně "co kdyby". Sám tomu taky nevěřím, na to jsem moc technicky založený. Ale našel jsem dost zajímavých videí na toto téma.
Nejprve prohlášení! UŽ JE ZNÁM PRINCIP FUNKCE !!! :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=ef0rVQ5WSbo
Nutno vidět celé!
Stránka která je zajímavá, je tato. Neukazuje nic funkčního, ale jako pokusy celkem zajímavé.
https://www.youtube.com/watch?v=cygLBDgvE5Y
Tak to jen pro zajímavost a oživení tématu.
Skřítek
Příspěvky: 9
Registrován: 5. 9. 2011, 7:03
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

11. 12. 2018, 5:03

A tady je návod na tu prodlužku, jak tu někdo scháněl... :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=EQCZQmgSCZA
Skřítek
Příspěvky: 9
Registrován: 5. 9. 2011, 7:03
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

11. 12. 2018, 5:12

Ohledně proutkaření mám také skepsi. Coby jeskyňář, jsme před 30 lety testovali proutkaře na známé lokalitě, verzus mapy podzemí. Kontrolní vzorek jsme měli ze stejného počtu lidí, kteří neměli o proutkaření ani páru a chtěli jsme znát "jen jejich pocity". Úspěšnost byla cca stejná. Tak nevím. Rád bych se jednou dočkal, udělat to s větším vzorkem lidí. Závěr by byl více vypovídající....
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2567
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

11. 12. 2018, 10:38

kutil_tim píše: 11. 12. 2018, 5:02 našel jsem optický kábl pomocí drátu pod zemí v hloubce cca 1m
moc vody tam neteklo ani to asi moc nešumělo
přesto to lze najít
do té doby jsem tomu nevěřil
A taky jsem slyšel, (Máňa to říkala) že těma optickejma kábelama prej teče něco, co je prej schopný během pár minut zbořit celej svět, přej ňáký data či co.
Ale zase Božka jí říkala, že kecá, že prej ty data nestačej, ale prej jsou nějaký čarodějové (ilumináti či co), co prej z těch dat vařej nějaký infarmace a teprvá ty to prej dokážou rozbořit. No ale Babiš prej říkal, že to jsou kecy a všechni lžou, tak nevim ...
Počkám, co ještě poví starej ještěr u toho, noo, Súkupa na tém kopci, co z něho vidijó do široka do daleka - až prej čínská zeď je vodtamtuď vidět ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
Pepa z depa
Příspěvky: 1776
Registrován: 2. 12. 2012, 9:31
Bydliště: Hostěradice (Znojemsko)

12. 12. 2018, 8:33

lapa už nejez ty pilulky jo :D .. jinak k tématu, viděl jsem zaměřovat týpky (reflex vesty s natisklou firmou, helmy, prostě profíci na stavbě) nějaké vedení profi detektorem takový velký vozík, vypadal za miliony a ten pán, co to obsluhuje si to prvně procházel virgulí a pak tam jel tím strojkem teprv :D Proč asi když u toho dělá, kdyby to nefungovalo, tak přece používá jen tu mašinku, máte někdo osobní zkušenost s tímto?
Žiju abych tvořil, tvořím abych žil. www.PePeSysel.cz
máša: vřeteno voda 1,5kW, měnič Delta, 2Nm 3f 60V krokáče, Yako drivery, lineáry a kuličkáče Hiwin,
vynikající Gravos GVE-64 na 125kHz, rám 8mm ocel vylita plastbetonem, vše na masivním litinovém stole.
atlan
Příspěvky: 3343
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

12. 12. 2018, 9:13

:) 2 zajhnute droty do L normalne funguju a ide najst kanal, kabel. Vodovod.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2567
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

12. 12. 2018, 10:53

Pepa z depa píše: 12. 12. 2018, 8:33 lapa už nejez ty pilulky jo :D .. jinak k tématu, viděl jsem zaměřovat týpky (reflex vesty s natisklou firmou, helmy, prostě profíci na stavbě) nějaké vedení profi detektorem takový velký vozík, vypadal za miliony a ten pán, co to obsluhuje si to prvně procházel virgulí a pak tam jel tím strojkem teprv :D Proč asi když u toho dělá, kdyby to nefungovalo, tak přece používá jen tu mašinku, máte někdo osobní zkušenost s tímto?
No, když pouštíme nějaký větší projekt (SW), tak si taky říkám - panebože, ať to maká a nepose.. se to.
A taky si myslím, že ten nahoře (ovšem záleží na orientaci osy Z :-) ) s tím nemá lautr nic společného :-).

Kdyby se ten pán na stavbě netrefil - může za to virgule nebo ta miliónová mašina? Co na to právníci :-)?
A není používání virgule v rozporu s tím, co jim povolují "ISO postupy" či jak se ty moderní šamanismy jmenují :-).

A úplně cynicky řečeno - velký podvod přece nemúže vypadat lacině :-) - je-li to podvod ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
OompaLoompa
Příspěvky: 459
Registrován: 28. 6. 2017, 1:45
Bydliště: Západný Slovakistan

12. 12. 2018, 10:56

atlan píše: 12. 12. 2018, 9:13 :) 2 zajhnute droty do L normalne funguju a ide najst kanal, kabel. Vodovod.
k nájdeniu toho kábla úplne stačí jeden drôt, a nemusí byť ani zahnutý..
- v prípade kábla VVN len musí byť dostatočne dlhý, aby tak vysoko od zeme dosiahol :D
- no a v prípade klasického silového (230/400V) úplne stačí aj krátky - len s ním treba v tom rozvádzači poriadne pokutrať :lol:

Ináč k téme "free energy":
• solár
• vietor
všetko 100% free (aspoň zatiaľ), funkčné a overené :wink:
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

12. 12. 2018, 11:14

No, jen jestli to neřeší motto, jež si vzal za své lapa "Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ..."
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2567
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

12. 12. 2018, 11:25

Taky jsme jednou čerpali free energy přímo z vzduchu :-).
Na tomhle místě https://mapy.cz/turisticka?moje-mapy&x= ... ista-trasy (ten červený "hříbek" s hvězdičkou) je nádherný výhled na Vltavu a okolí.
Tak jsme si tam na kolech odbočili z polní cesty, místo bylo vysekáno do hola, svah pod námi volný, svitičko slunilo a štípky mouchaly - no paraáda.
Sedíme, svačíme a pak jsem chtěl něco vzít z brašny kola (poctivý duralový rám). Pecka od rámu, že mi málem vypadly oči.
Okamžitě mi naštěstí došlo, že ke mě nikdo nepromlouvá a že je to něco jiného - říkám ženě, že malými krůčky a poněkud přihrbeni se odsuneme pryč.
Pokud si tu mapu přepnete do turistické, bude vám jasno ....

Ti idioti tam kompletně vysekali svah, kam se normálně nikdy dřív nedalo vejít a ta věc visela někde nějakých 5-10 metrů nad zemí - svah padá hooodně prudce dolů a průhyb je velmi velký. A kreténi to nijak nezpřístupnili ...

A jiní idioti si to hned neuvědomili a jali se tam svačit ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2567
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

12. 12. 2018, 11:27

Grad píše: 12. 12. 2018, 11:14 No, jen jestli to neřeší motto, jež si vzal za své lapa "Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ..."
Bingo - vypadá to, že jsem za úsečku, neřkuli za bod - chápu-li správně tento jemný šťouch. Oceňuji :-).
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Odpovědět

Zpět na „Sobestacnost - alternativní životní styl“