Co takto usetrit na strave

Alternativni zdroje energii, permakultura, ekologie atd..
Odpovědět
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

21. 1. 2012, 8:34

Tak toto sa mi zda dobry krok k sebestacnosti,je to cca 1,5 hodinovy dokument, bolo by dobre si ho pozriet cely...kdo bude mat cas :)

http://www.youtube.com/watch?v=bBEat4jg ... redirect=1" onclick="window.open(this.href);return false;
josef.lipka
Příspěvky: 59
Registrován: 23. 11. 2011, 8:22

2. 2. 2012, 5:41

Smůla, už není k dispozici
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

4. 2. 2012, 6:47

Ještě jde legálně stáhnout přes uložto. Ale je to kravina. Kdo nejí, ten do 60 dnů chcípne zcela určitě. Tyhle dokumenty jsou jako fámy o perpetu mobile, magnetickém motoru z permanentních magnetů atd.
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

25. 2. 2012, 7:42

Cau Bobik pozri toto, netvrdim ze je to pravda ale clovek nevieee.....nech kazdy posudi
http://www.youtube.com/watch?v=LI_EmGYV_3Q" onclick="window.open(this.href);return false;
Dusek je moj oblubeny herec, ale aj tak sa na vsetko pozeram trochu skepticky,ale ked sa tak nad tym zamyslam,
kto by mal zaujem ludi takto zavadzat.....
aby nejedli ,sak to by bol krach pre vsetky supermarkety
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8159
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

25. 2. 2012, 8:03

Tohle už zkoušel jeden cikán, učil koně nežrat. Pořád mu dával míň a míň, ten kůň už to skoro uměl, když zničeho nic chcípnul.
Aleš Procháska
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

25. 2. 2012, 8:25

Náhodou, to nejedení musí být zlatý důl ........... jezdíte si po světě, platí vám letenky, ubytování a ještě dostáváte peníze za přednášky, máte tuny fanynek .......a když se vrátíte domů tak můžete žrát kaviár se šampaňským každý den, protože se topíte v penězích :lol:
Lidi jsou vesměs troubové ochotní uvěřit sebevětší blbosti ..... a tak se vždycky najde nějaký ten obchodník s dešťěm co si na jejich důvěřivosti namastí kapsu.
Navrhuju toho borce uskladnit na dva měsíce v hladomorně a pak se na něj přijít mrknout ........ to by se teprve ukázalo. Když vyjde zdravej a tlusťoučkej, tak se mu klidně omluvím. Když umře hlady, tak ho nebude žádná škoda.
Uživatelský avatar
Gulliver64
Příspěvky: 459
Registrován: 1. 8. 2010, 7:52
Bydliště: Kuřim

25. 2. 2012, 9:07

nevím to jistě, ale mám podezření, že to je Jára Cimrman. ten jedinej by toto dokázal!
Modelová zařízení pro slévárny, hliníkové odlitky. První CNC frézka postavená v r.2003 ."Dřeváček" - r.2010. Zapřísáhlý uživatel MACH3 ver.2.63 .
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

26. 2. 2012, 7:12

To stym konom a ciganom nema chybu, a stym nejedenim sa clovek dozvie pravdu az ked si to sam vyskusa, alebo nedozvie ked to snim dopadne jak stym konom
:)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2565
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

26. 2. 2012, 11:47

mirenc píše:Cau Bobik pozri toto, netvrdim ze je to pravda ale clovek nevieee.....nech kazdy posudi
http://www.youtube.com/watch?v=LI_EmGYV_3Q" onclick="window.open(this.href);return false;
Dusek je moj oblubeny herec, ale aj tak sa na vsetko pozeram trochu skepticky,ale ked sa tak nad tym zamyslam,
kto by mal zaujem ludi takto zavadzat.....
aby nejedli ,sak to by bol krach pre vsetky supermarkety
Hele, to zalezi na tom, čemu člověk věří (upraveno na základě připomínky "mirenc", původně jsem měl formulaci "věříš"). Zda moderní vědě a tedy prosté energetické bilanci nebo ne.
Neboť platí: "Nelze někomu vyvrátit rozumem něco, k čemu nebyl rozumem přiveden".
Takže je to jenom nekonečné dohadování, protože existují dva pojmové/argumentační prostory, které se prostě neprotínají.

Já se vždycky jenom bavíííím. Blbý je, pokud tito apoštolové/evangelisti dostanou prostor takový, že mohou mocensky ovlivňovat (tedy nutit k jejich pravdě i ty) i ty, kteří tomu jejich pojetí nevěří. Např. brněnský primátor a jeho magické kameny ....
Zmíněný Dušek je podle mne zcela mimo :D , ale má tu výhodu, že těží ze své minulé obliby (tehdy zcela zasloužené). Rád se na něj podívám i v aktuálních filmech, ale ty jeho ezoterické aktivity jsou podle mne až nebezpečné :-).

BTW:
Doporučuji seriál o Svaté inkvizici, který začal včera na ČT2 ve 20:00. Určitě má tento díl i opakování, budou ještě 2 další. Mluví tam i nynější papež Ratzinger, předtím šéf Kongregace na ochranu víry, čili svaté inkvizice (pokud jsem se spletl v názvu dotyčné instituce, určitě mne někdo opraví).
Docela zajímavé, jak hovoří nynější (v 21. století, ale pouze podle kalendáře této církve) církevní potentáti o inkvizičních procesech :roll: .
Naposledy upravil(a) lapa dne 26. 2. 2012, 2:21, celkem upraveno 1 x.
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

26. 2. 2012, 2:07

lapa píše:
mirenc píše:Cau Bobik pozri toto, netvrdim ze je to pravda ale clovek nevieee.....nech kazdy posudi
http://www.youtube.com/watch?v=LI_EmGYV_3Q" onclick="window.open(this.href);return false;
Dusek je moj oblubeny herec, ale aj tak sa na vsetko pozeram trochu skepticky,ale ked sa tak nad tym zamyslam,
kto by mal zaujem ludi takto zavadzat.....
aby nejedli ,sak to by bol krach pre vsetky supermarkety
Hele, to zalezi na tom, čemu věříš. Zda moderní vědě a tedy prosté energetické bilanci nebo ne.
Neboť platí: "Nelze někomu vyvrátit rozumem něco, k čemu nebyl rozumem přiveden".
Takže je to jenom nekonečné dohadování, protože existují dva pojmové/argumentační prostory, které se prostě neprotínají.

Já se vždycky jenom bavíííím. Blbý je, pokud tito apoštolové/evangelisti dostanou prostor takový, že mohou mocensky ovlivňovat (tedy nutit k jejich pravdě i ty) i ty, kteří tomu jejich pojetí nevěří. Např. brněnský primátor a jeho magické kameny ....
Zmíněný Dušek je podle mne zcela mimo :D , ale má tu výhodu, že těží ze své minulé obliby (tehdy zcela zasloužené). Rád se na něj podívám i v aktuálních filmech, ale ty jeho ezoterické aktivity jsou podle mne až nebezpečné :-).

BTW:
Doporučuji seriál o Svaté inkvizici, který začal včera na ČT2 ve 20:00. Určitě má tento díl i opakování, budou ještě 2 další. Mluví tam i nynější papež Ratzinger, předtím šéf Kongregace na ochranu víry, čili svaté inkvizice (pokud jsem se spletl v názvu dotyčné instituce, určitě mne někdo opraví).
Docela zajímavé, jak hovoří nynější (v 21. století, ale pouze podle kalendáře této církve) církevní potentáti o inkvizičních procesech :roll: .
Tak za prve som netvrdil ze tomu verim a za druhe to ani nevylucujem, dokonca v tom prvom dokumente na ktorom nefunguje odkaz to aj vedecky dokazali
na konci dokumentu, otazka je ci ten dokument je doverihodny Co sa tyka Duskovych ezoterickych aktivit tak tam nevidim nic nebezpecne kazdy ma radost
znieceho ineho Co sa tyka cirkvy a jej politiky tak to u z je jasne aj malym detom o co tam ide, viz duch doby a podobne dokumenty :)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2565
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

26. 2. 2012, 2:27

mirenc píše:... Co sa tyka Duskovych ezoterickych aktivit tak tam nevidim nic nebezpecne kazdy ma radost
znieceho ineho ...
No, já tu nebezpečnost (z mého subjektivního pohledu samozřejmě :D ) vidím v tom, že Dušek je relativně veřejná osoba a logicky pro určitý okruh i autorita, tudíž ....
Obvyklá zkratka jednodušších příjemců je v tom, že "... bylo to přece v TV...", "... psali to přece v ...", "... ríkal to přece (třeba) Dušek ... a to je přece skvělý herec ....". Přičemž vůbec neexistuje korelace mezi tím, že někdo je dobrý v něčem a tudíž musí být autorita v něčem jiném ...
Tož tak.
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

26. 2. 2012, 3:28

tak to poznam omnoho nebezpecnejsie tkzv autoriti, politikov a inu skodnu
to i v autoriti je make naschval :D
Odpovědět

Zpět na „Sobestacnost - alternativní životní styl“