zarucene

Alternativni zdroje energii, permakultura, ekologie atd..
Mirek-Gravos
Sponzor fora
Příspěvky: 715
Registrován: 9. 1. 2008, 11:39
Bydliště: Veleň
Kontaktovat uživatele:

28. 4. 2012, 11:25

:lol: Já jsem skeptik, realista. Ono jde hlavně o ty prodané publikace za pár šupů. Když víš, že ten stirling se točí proto, že mu energii dodává
teplá dlaň a že v tom talířku má ten "inovátor" nejspíš topnou spirálu....ani dráty nezakryl :) . atd, atd..
A na "korgon" lítat a jezdit by se nám líbilo :lol: . A když to nepoletí, budeme držet "půst". Co na tom, že někdo z toho umře, hlavně že se prodaly
brožury..
"Dejte mi každý dolar, to není moc. Když vás bude hodně, budu milionář!"
Je to jen můj názor, diskuzi se nebráním :) . Ale tak nějak, z jalové krávy tele nevyrazíš. Magi je inovátor reality a z dostupných zdojů..
Těšim se na tyhle šikovný kluky, u ohýnku a pivečka na tu fůzi možná kápneme. MVU zdar! (pro Magiho, žárovky LED jsem stále nekoupil :( ).
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

28. 4. 2012, 3:12

robokop píše:co ma spolecneho to video?

kdyz jsem nekomu ukazoval toho stirlinga co ma ten borec na tom videu a nechapal princip ani po dlouhem vysvetlovani tak jsem to shrnul ze to je vlastne perpetum mobile a on me pak poplacal po ramenou ze to jednou v zivote nekam dotahnu a kazdy jsme meli co jsme chteli :-)

ale tam vobec nejde o ten stirling, mna tam zaujal ten pokus s mikrovlnku
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

28. 4. 2012, 4:20

me taky v tom prispevku neslo o toho stirlinga ale o to nadseni volnou energii
tyhle vlny perpetaku se objevuji napric historii a vzdy kdyz zdrazi energie tak se vyroji novi a novi
jedina volna energie kterou objevili je pritom lidska blbost a z te jsou oni docela dobre zivi
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

28. 4. 2012, 5:05

o studenej fuzii som cital este pred uvedenim prveho prispevku v tom to vlakne od lubosa
viem ze vela ludi je znechutenych zo vselijakych podvodnikov alebo obchodnikov s ludsku naivitu
,ale to neznamena ze musi ist vzdy o podvod...
nadsenie , nenadsenie, mna pravda neboli, ked je studena fuzia slepa ulicka, moje deti hladovat
nebuduu
to bude asi vsetko co chcel basnik vyjadrit :)
uvolnite sa :)
Uživatelský avatar
Max
Příspěvky: 678
Registrován: 22. 9. 2009, 8:02
Kontaktovat uživatele:

28. 4. 2012, 7:10

Mirek-Gravos: A když to nepoletí, budeme držet "půst".

A k tomu spokojeně popíjet litry destilované vody :-)
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

29. 4. 2012, 6:15

aj ked som teraz dva dni, jak vy cesky bratia hovorite v lihu, tak post na precistenie
kotrby je to najlepsie co mozem doporucit, ale pochopi len ten co vyskusa,
ked sa teraz spetne pozeram na prispevky, tak si tu pripadam jak v parlamente,
same zvasty ale nikdo nepovie ze s.f. je picovina alebo je to mozne.....
berte to s rezervu som este najebany :)
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8159
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

29. 4. 2012, 6:48

Ovsem, ze je to nesmysl :-)
Aleš Procháska
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

29. 4. 2012, 7:01

ale jde to,
jen musis mit psa z krve anglicke po slunce zapadu na sibenicnim vrchu a kord jimz ho probodnes nacez on ve smrtelne kreci mandragoru ze zeme vytrhne
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

29. 4. 2012, 7:57

taky se okrajove zabyvam alternativnimi zdroji energie ale na ponekud solidnejsim zakladu

krom jineho se zabyvam podporou sobestacnosti a to nejen provozovanim tohoto fora

uz jsem v minuosti par podvodnickum na spek skocil tak jsem ted obezretnejsi ale neznamena to ze ji na to zas treba nekdy neskocim
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

29. 4. 2012, 9:35

vim mozna o 10tce uzivatelu a to toho vim asi malo
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
613ziza
Příspěvky: 196
Registrován: 26. 1. 2010, 11:32
Bydliště: na okraji Moravského Krasu

29. 4. 2012, 10:03

Podrobně je téma "s.f. v mikrovlnce" probráno zde: http://greentechinfo.eu/?p=92

Kdo by litoval času stráveného studiem výše uvedeného, pro toho jsem z traktátu níže červeně překopíroval závěrečnou a stěžejní ideu geniálního(?) pana Ph.D. :


Nemůžeme soupeřit o nepřímou podporu daňových poplatníků ze státních dotací. Vaše vlády chrlí miliardy dolarů do bezedného rozpočtu výzkumu horké jaderné fúze. Váš malý příspěvek může začít směrovat vývoj od vědy ničící život k té, která život podpoří. Je to složitá volba?

DĚKUJI.

GEORGE EGELY, PH.D.

Bankovní údaje GREEN TECHNOLOGY PUBLIC FOUNDATIONS jsou následující:

MAGNET BANK ZRT., BUDAPEST, HUNGARY

SWIFT: HBWEHUHB

IBAN: HU91162002090006786700000000

ACCOUNT:16200209-00067867



:mrgreen:

P.S. Kolik mu pošlete? :wink: Já teda nic.
Všechno, co může počkat do zítřka, klidně počká i do příštího týdne. ;-)
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

29. 4. 2012, 10:48

ja to vtej mikrovlnke vyskusam .ked nebude doma zena,zevraj je aj tak skodlive v nej zohrievat,takze ked ju poj...m, tak
aspom usetrim zdravie rodinke :)
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8159
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

29. 4. 2012, 10:54

robokop píše:ale jde to,
jen musis mit psa z krve anglicke po slunce zapadu na sibenicnim vrchu a kord jimz ho probodnes nacez on ve smrtelne kreci mandragoru ze zeme vytrhne
Ty jo, tos to nemoh říct dřív? Já to zkoušel s čoklem z útulku. Tak to je jasné, že to nefungovalo. A stačí fleret s odšroubovaným aretem nebo to fakt musí být kord?
Aleš Procháska
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

29. 4. 2012, 12:23

A co má dokazovat ten pokus s mikrovlnkou? Já mám mikrovlnky doce rád, jídlo si v tom sice nedělám, ale už jsem v nich tavil sklo i kovy .........ale tohle je fakt naprostá blbost.
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

29. 4. 2012, 7:46

QNX píše:A co má dokazovat ten pokus s mikrovlnkou? Já mám mikrovlnky doce rád, jídlo si v tom sice nedělám, ale už jsem v nich tavil sklo i kovy .........ale tohle je fakt naprostá blbost.
podla toho co tvrdi chlapik toto- citacia:3. 
Relativně nenákladné rozšíření shora uvedeného procesu nano-prachové fúze. Je tam pár nebezpečí (rozbití mikrovlnky), ale jinak je neškodná. Přebytečné teplo je měřitelné.
Myslim si ze ide o to prebytocne teplo, ktore tam vznikne ,ide o to kolko ho bude a pri akom prikone, pokusom sa to da priblizne zistit, prikon mikrovlnky je znamy a uz len ake nam vznikne teplo za casovu jednotku , ale ked mate nejake informacie ze je to totalna blbost, alebo to niekto vyskusal tak dajte vediet

Skratka dal som to sem preto, aby som sa o tom viac dozvedel
Odpovědět

Zpět na „Sobestacnost - alternativní životní styl“