zarucene

Alternativni zdroje energii, permakultura, ekologie atd..
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

1. 5. 2012, 9:35

Caute
po precitany prispevkov k tejto teme, som si uvedomil ako vznika politika, k jednej problematike
z 10. viet 1 . k veci.Bohuzial ,
ludska domyslavost nepozna hranice, hovorim aj o sebe,hned tu aj mame psychologicky profil ucastnikou debaty pripravenych o krasny pocit z vyskumu neznameho, ale upozornujem pana Alesa ,ze mna o moje krasne pocity z mojich
vyskumov, bezpecne pripravuje svojim racionanym pristupom moja manzelka :)
ps. upozornujem vsetkych ucastnikov debaty ,ze som nikdy nebol v politike a zivim sa vylucne
manualnou pracou :)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2567
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

2. 5. 2012, 9:40

mirenc píše: ... hned tu aj mame psychologicky profil ucastnikou debaty pripravenych o krasny pocit z vyskumu neznameho...
Pokud to mam vztahnout i na sebe :-), jenom se bavim: muj zajem o vse nezname je hodne, hodne siroky, ale "bohuzel" neni mimo urcite mantinely, prece jenom mam technicke/prirodovedne vzdelani a sveho casu dost do teor. matematiky (pry je to kralovna ved :) ).
Ovsem z par prispevku odvodit psychologicky profil je sveho druhu take umeni :D - mozna i veda, ale hodne soft ...
mirenc píše:... ps. upozornujem vsetkych ucastnikov debaty ,ze som nikdy nebol v politike a zivim sa vylucne manualnou pracou :)
Nevim, ale o necem takovem tady rec ani snad nebyla. To uz je snad cteni ne pres radky, ale pres radky na n-tou :D .
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

3. 5. 2012, 6:37

to lapa
bolo to myslene vseobecne
nie som typ ,ktory by mal chut niekoho kritizovat alebo nedajboze hodnotit
kazdy si prezil svoje , citanie medzi riadkami je niekedy zaujimavejsie nez...
ale vznika tam priestor na domyslavost :)
Uživatelský avatar
Miller
Sponzor fora
Příspěvky: 1031
Registrován: 22. 8. 2009, 9:24
Bydliště: Louny

4. 5. 2012, 12:34

Narazil jsem na youtube na "svíčkovou" volnou energii. První ukázka byla pozitivní, svíčky se zmagnetizovanými hřebíky zapojené do okruhu rozvítily žárovičku, pokus jiného chlapíka totéž napodobit nedopadl dobře. Pak jsem našel ještě další úspěšnou ukázku - není bez zajímavosti, že ji předvádí číňan, který na konci názorně předvede, kde jiní dělají chybu - inu, budeme se od nich muset hodně učit... :? :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?feature=en ... zKLbORjhGA
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

8. 5. 2012, 6:28

Volakedy sme s tym vskole robili pokus do citronu sa strcil medeni a tusim pozinkovany drat za chvilku
sme namerali napatie, prebieha tam chemicka reakcia medzi kyselinu citronovu a elektrodami, dokonca sa
mi mari, ze sme si stym napajali krystalky co mali tranzistor a to
je nejakych 35 rokov do zadu :)
O datla sa neboj, elekriku ti zdania tak ci tak :(
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

6. 6. 2012, 7:26

http://www.mojevideo.sk/video/5bf2/heav ... fuzia.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Sobestacnost - alternativní životní styl“