Regalovy system lokomotivy - typy, standardy profilu ?

Věda, technika a další na co se nenašla vhodnější kolonka.
Odpovědět
Dawe
Příspěvky: 2524
Registrován: 8. 10. 2013, 6:18

2. 4. 2023, 11:45

Chlapi,
poznava nekdo o jaky system derovanych profilu jde na obrazku vestavby?
Myslim ten profil s obdelnikem-dirou co je m.j. na tech stojnach. Nikoliv ty ctvereckovane vzadu u steny. Jsou tam prevazne uzavrene jekly, ale na jinych mistech jsou i stejne derovana eLka.
Je to z lokomotivy (toto konkretne Traxx), nicmene je to custom vestavba a zmerene to bohuzel nemam. Kdyby nekdo poznal, pripadne i znal prislusnou normu, nebo mohl doporucit vhodne konstrukcni prvky (rozky, spojky, spojovak...), tak by mi to pomohlo. Diky
Přílohy
Traxx- (26).JPG
TOS S28, DIY CNC, Holzmann ZS-40HS, Prusa Mk3s+MMU2s, Bambu X1C Combo
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5235
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

2. 4. 2023, 12:07

Dawe píše: 2. 4. 2023, 11:45 Chlapi,
poznava nekdo o jaky system derovanych profilu jde na obrazku vestavby?
Myslim ten profil s obdelnikem-dirou co je m.j. na tech stojnach. Nikoliv ty ctvereckovane vzadu u steny. Jsou tam prevazne uzavrene jekly, ale na jinych mistech jsou i stejne derovana eLka.
Je to z lokomotivy (toto konkretne Traxx), nicmene je to custom vestavba a zmerene to bohuzel nemam. Kdyby nekdo poznal, pripadne i znal prislusnou normu, nebo mohl doporucit vhodne konstrukcni prvky (rozky, spojky, spojovak...), tak by mi to pomohlo. Diky
Ano, je to Rittal starého provedení PS a TS, jen tsko mělo jinak konce profilů. Ještě bych něco vyhrabal :mrgreen:
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Dawe
Příspěvky: 2524
Registrován: 8. 10. 2013, 6:18

2. 4. 2023, 12:53

Charon> Aha, super. Zkus prosim vyhrabat, byl bych ti vdecny. Potreboval bych si to ted aspon osahat a potvrdit fyzicky ze to je ono, nez zacnu nakupovat ve vetsim :)
TOS S28, DIY CNC, Holzmann ZS-40HS, Prusa Mk3s+MMU2s, Bambu X1C Combo
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5235
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

2. 4. 2023, 6:52

Dawe píše: 2. 4. 2023, 12:53 Charon> Aha, super. Zkus prosim vyhrabat, byl bych ti vdecny. Potreboval bych si to ted aspon osahat a potvrdit fyzicky ze to je ono, nez zacnu nakupovat ve vetsim :)
Jasně prohrábnu, jen při objednávání budeš mít problém, jak jsem psal, staré provedení skříní tj. už se nevyrábí :!: To co máš na fotce je asi PS, dneska je to řada VX a asi něco v TS ještě bude k objednání, PSko asi nula šance. Ono to poskládáš i z VX ale má to jiné zámky jak se to skládá do sebe. Bude to chtít konstrukčně upravit, prostě zkopírovat to nepůjde. A nemyslím řezat, myslím vymyslet jinak :mrgreen:
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Dawe
Příspěvky: 2524
Registrován: 8. 10. 2013, 6:18

2. 4. 2023, 9:24

Dik moc. Projdu si jeste poradne katalogy. Dival jsem se ted na Rittal PS 4000, ale ten se mi zda nema tak podlouhly obdelnik. Psal jsi o tomto, nebo je i jiny 'PS', ktery jsi mel na mysli?
https://www.rittal.com/imf/none/5_1703/ ... 00_5_1703/

Z dostupnych 'TS' jsem nasel TS-8 ktery vypada nadejne, ale musim to poradne prohlidnout. Budu asi muset postavit subframe do existuji vestavby pro vlastni pristrojovou techniku, tak hledam nejschudnejsi cestu...melo by to byt min. 50 ruznych lokomotiv dvou ci vice typu... :?
TOS S28, DIY CNC, Holzmann ZS-40HS, Prusa Mk3s+MMU2s, Bambu X1C Combo
Odpovědět

Zpět na „Multioborová diskuze o technických tématech“