nabořily mi auto jak na pojištovnu ?

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6943
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

19. 11. 2019, 4:02

axa jede
operátor ně spovídal dobrou ctrvrt hodinu ted mi přišlo že mám na webu doplnit údaje - na dve třetiny toho co se má doplnit se mě ptal .
odeslání dopněných informací jim nefunguje - vypíšeže sory došlo k chybě .
ještě mi ted poslaly co jim mám vše naskenovat a poslat , co jsem komu proved ????????????????????



Vážený pane, tímto dopisem Vás chceme informovat o tom, že Vaše oznámení o vzniku škodnéudálosti, při které došlo k poškození Vašeho vozidla (VOLKSWAGENxxx)jsme zaregistrovali pod číslemxxxxxx.V souvislosti stouto skutečností a sohledem na co nejrychlejší vyřízení Vaší události zpojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla, Vás žádáme o dokumenty, které jsou označeny křížkem:
kopii řidičského průkazu řidiče, který vozidlo řídil vdobě nehody (vpřípadě, že je řidič starší 65 let, je nutné dodat i platné potvrzení o zdravotní způsobilosti)
kopii velkého technického průkazu (tzv. VTP -kompletní, včetně údajů oplatnosti technické kontroly)kopii formuláře
„Evropský záznam odopravní nehodě“
bankovní spojení (písemně, spodpisem a údaji o oprávněné osobě)
fotografie pořízené na místě nehody
Obrázek, je-li vozidlo opravováno originálními náhradními díly.
Ke vkládání výše uvedených dokumentů či případných dotazů využijte naši klientskou zónu(www.axa.cz/moje-axa), kde zároveň můžete sledovat, vjakém stavu se Vaše pojistná událost nachází a jakou korespondenci jsme Vám kní již zaslali. Přihlašovací jméno je xxxxxxxheslo jste obdrželi vSMS zprávě po nahlášení Vaší události.Dle povahy případu si vyhrazujeme právo požadovat další podklady nezbytné pro vyřízení pojistné událostiInformace, které od Vás nebo jiných osob vsouvislosti se škodnou událostí obdržíme, mohou obsahovat Vaše osobní údaje. Podrobné informace o zpracování Vašich osobních údajů, jeho podmínkách a právech, kterými vsouvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů disponujete, naleznete na našich webovýc
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4878
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

19. 11. 2019, 4:06

Ty hele, řekl jsi jim, že jsi poškozenej a ne viník?😃
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6943
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

19. 11. 2019, 4:10

řek opravdu , co to hrajou za divadlo maj na to právo ? jako ještě potvrzení doktora ? byla tam policie tak proč je zajimá můj řidičák ? a další .
Uživatelský avatar
Ferrit
Příspěvky: 432
Registrován: 6. 8. 2009, 10:08
Bydliště: Třebíč

19. 11. 2019, 4:37

Sice tě naštvu, ale stav je takový, že oni ti nechtějí platit! Ale něco zaplatit musí(!), a tak se snaží tě odrbat co to jde. Mám podobnou zkušenost s Generali. Byl jsem poškozený, auto(A6) stálo před domem a narazili do něj. Bylo ve značkovém servisu 50(!)dní a pojišťovna řekla, že to trvá moc dlouho, že mi nezaplatí náhradní vůz. Měl jsem prý urgovat servis(?) - tedy proč já, to má dělat likvidátor pojišťovny. Vůz byl potřeba v návštěvní službě (k pacientům) denně! Dopadlo to tak že z půjčovného 72 tis zaplatili 60. A advokkát mi řekl, že je to úspěch, ať to nechám.První pojištění asi vzniklo, když se potkal lump s hlupákem. Nebo?
MN-80A, BF-20 Vario, MAHOS 22, Beiping PP-U3, Prusa i3-MK2
I cesta je cíl. - "Finis coronat opus"
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4884
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

19. 11. 2019, 4:46

Chce to opravdu trpělivost. Strategie pojištovny je vydeptávací taktika a oni dobře vědí, že určité procento lidi to vzdá. Po tom co mě sejmul Ríša jsem například některé dokumenty posílal 3x pokaždá se někam "potratily". Potom nastala diskuze o konkrétních dílech, který si je slušný servis schopen prosadit. Náhradní auto to samé. Proto stále říkám nemusí to být autorzák, ale lepsí slušně fungující servis. Garážista páky nemá. Potvrzení od doktora je dané zákonem pokud je ti pres 65.
A perlička závěrem. Po tom se se Ríša oklepal po ráně mi oznámil, že pojistnou údálost nepodá, protože má bonus 50 roků a o ten nechce přijít. Po 3 dnech výhružek z mé i ze strany pojištovny se laskavě uvolil, zvednul telefon a jako viník nehodu podal. Kdyby se na to vykašlal, tak by to sice hradila kancelář pojistitelu, ale cca po 3 měsicích. U dailycar velký oser. Zákon je na straně pojištoven, kdyby nepodání hlašení údálosti bylo trestnákem potom bude rychle všechno jinak.
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6943
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

19. 11. 2019, 4:58

ale proč já mám dokazovat že mám platný řidičák - policie tam byla a kontrolovala - způsobilost /doktor to taky není jejich problém- kdybych nebyl způsobilý tak nemá ten řidičák. , to samé techničák , platnost stk - já nic neproved . servisní knížku ?????? proooč?
Reinkarnace
Příspěvky: 1227
Registrován: 21. 11. 2017, 9:16

19. 11. 2019, 5:26

DwPetr píše: 19. 11. 2019, 3:20 A ty nemáš ten svůj autobus pojištěnej?😃
:lol:

Co spotřebitelské organizace...Dtest atd...
https://www.idnes.cz/finance/pojisteni/ ... ruceni_zuk
vymáhání pohledávek u pojišťoven
http://www.amortizace.cz/
milan.83
Příspěvky: 826
Registrován: 25. 1. 2018, 7:26

19. 11. 2019, 5:35

vítej v absurdistánu. Je to jak jsem psal. Nějaký tydýt tě naboří, ty musíš kvůli němu chodit pěšky, nervy v háji, běhání po policajtech na podepsání protokolu, doma hodiny u počítače kvůli skenování všech možných dokladů, nemáš se jak dostat do práce a pak ti něco málo zaplatí a zbydou oči pro pláč. Holt spravedlnost. A nejvíc tě pak naštve, že ten pitomec co to zavinil dostane dva litry pokutu a nic se neděje. Kdybys aspoň měl tu možnost beztrestně ho nakopat do kulí, aby se ti ulevilo :)
předválečný soustruh Volman, protahovačka HMS 850, Gude MIG 192/6K, frézka F1J2
Fifík
Příspěvky: 693
Registrován: 4. 4. 2013, 9:28

19. 11. 2019, 6:59

packa píše: 19. 11. 2019, 4:58 ale proč já mám dokazovat že mám platný řidičák - policie tam byla a kontrolovala - způsobilost /doktor to taky není jejich problém- kdybych nebyl způsobilý tak nemá ten řidičák. , to samé techničák , platnost stk - já nic neproved . servisní knížku ?????? proooč?
Proč? Propadlá technická, způsobilost, problém v techničáku,.. vše ty kurvy využijí k tomu, aby nemusely plnit. VŠE se dá použít a to i když to nemá vůbec žádnou příčinnou souvislost se škodní událostí. Soud by jim takový sračky hned rozcupoval, ale budeš se kvůli 30tkč soudit 5 let? A na to oni spoléhají,... Najdi si někde co mají ze zákona nárok požadovat a omez se jen na to.
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6943
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

19. 11. 2019, 7:02

a právě o to mi jde : najdi si někde co mají ze zákona nárok požadovat a omez se jen na to.

jenže kde to najít ajak jim to naservírovat - já jim fakt nemíník kopírovat i rodný list .
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

19. 11. 2019, 7:13

packa píše: 19. 11. 2019, 4:58 ale proč já mám dokazovat že mám platný řidičák - policie tam byla a kontrolovala - způsobilost /doktor to taky není jejich problém- kdybych nebyl způsobilý tak nemá ten řidičák. , to samé techničák , platnost stk - já nic neproved . servisní knížku ?????? proooč?
tos nerek, ze jsi volal fizly, to tam doslo ke zraneni?, ci skode treti osobe?, celkova skoda neni ani 30k, tak proc si komplikujes zivot?
"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4878
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

19. 11. 2019, 7:15

packa píše: 19. 11. 2019, 7:02
jenže kde to najít
https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1999-168
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6943
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

19. 11. 2019, 7:18

nevolal , dělaly nehodu 100m před náma , když to domě našil tak knám přiběh mladý polda že všechno viděl a začal řídit dopravu . zavolal další hlídku která stejně nepřijela a tak se tam plácal hodinu než kolegině dodělala tu předchozí nehodu a přejela k nám . řešily tam cigoše se stodvcítkou bez technický a bez povinného našil to ženský do nisana.
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4878
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

19. 11. 2019, 7:20

Ty jsi proti těm klukům nějak zaujatej. A co když pak ten viník řekne že to tak nebylo, budeš mávat nějakým papírem co si na silnici počmárali dva lidi? 🤩

To že nemá do 100k povinnost je volat, neznamená že je zavolat nemůže, minimálně dostanou všichni zafučet, což normálního řidiče nemůže rozházet a je to černý na bílým. Doma pak každej sedne k internetu, nebo ještě líp do hospody, a tam je právník každej druhej, hotoví Sokolové.

A kdyby to byli přesně takoví šmejdi co máj všechno v bordelu, tak ještě líp.
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6943
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

19. 11. 2019, 7:25

jako já jsem rád že tam byly . ten člověk byl zcela mimo já do něj musel hučet at to zrovna ohlásí ,nebyl schopný ani vyplnit formulář , pak tam ještě vyplnil špatnou zelenou kartu což mi volal večer v osm - že před pár měsíci přešel k jiné (axe).
když jsem říkal at tam jasně napíše žeje viník tak na mě čuměl jak péro - pak na něj dupla policajtka žeje to jasný jak prase tak to napsal .
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“