nabořily mi auto jak na pojištovnu ?

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4881
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

19. 11. 2019, 7:26

Ne ty, Filla😄
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

19. 11. 2019, 8:06

DwPetr píše: 19. 11. 2019, 7:20 Ty jsi proti těm klukům nějak zaujatej. A co když pak ten viník řekne že to tak nebylo, budeš mávat nějakým papírem co si na silnici počmárali dva lidi? 🤩

To že nemá do 100k povinnost je volat, neznamená že je zavolat nemůže, minimálně dostanou všichni zafučet, což normálního řidiče nemůže rozházet a je to černý na bílým. Doma pak každej sedne k internetu, nebo ještě líp do hospody, a tam je právník každej druhej, hotoví Sokolové.

A kdyby to byli přesně takoví šmejdi co máj všechno v bordelu, tak ještě líp.
jenze ted bude muset cekat, az policie uzavre setreni a preda to pojistovne, aby se vedelo kdo komu a doty doby se pojistovny nepohnou,jo, a taky musi nekomu udelit pokuticku, kdyz uz tam byli

pak to dopada nejak takto http://dfens-cz.com/urcite-vinna-nevime-cim/
"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6945
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

19. 11. 2019, 8:18

pokutu udělily na místě blokovou a potvrdily záznam o nehodě tím to je pro ně uzavřené . žádné zdržování z toho neplyne .
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4881
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

19. 11. 2019, 8:25

D-fens fakt není příkladný čtení, pár těch článků jsem přečetl a je to jako by to psal mike-je-pán. Tendenční sračky v kombinaci s hospodskejma plkama obarvený vyšperkovaným příběhem o ničem, kde hlavní hrdina je chudák oběť a spolu s autorem jedinej klaďák, a ostatní jsou trotli. Víš kdo má ty nejhorší zkušenosti s policií....
Všechny odtahy kde jsem byl, byly po týhle stránce bez problému, normální jednání a lidí za to byli v tý situaci rádi.

Skutečnost je taková, že když hlídka dojede na místo a zjistí přestupek, tak jej vyřešit musí, holt daň za to že někdo neumí jezdit, ale je to pár korun ve srovnání se škodou.

Ty pozitiva převažují, protože to, že se potkají dva "chlapi" co to vyřešej zaručená není. A když pak naraziš na takovýho chytrýho defense, tak může bejt do druhýho dne po chlapský domluvě. Nehledě na to, že ani nemusíš vědět kdo to vlastně je, či je to auto, jestli je pojištěnej, to že ti ukáže nějakej papír, nebo třeba zapomněl papíry doma.. ani hovno.
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4887
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

20. 11. 2019, 7:38

Chce to klid jako s ČP. U malé nehody voláš zavolat nehodovku, ale dispečerla PČR ti to rozmluví, když jde o malou nehodu. Sepíšeš s týpkem všechny papíry a ten se zachová co jsem psal. To ovšem není všechno. Pokud viník konstatuje, že na místě nikdy nebyl a podpis na formuláři je zneužitý, pojištovna plnit nebude. To, že tam jsou uvedeny čísla OP i ŘP, které nelze logicky nikde získat neharaje roli. Roli nehtaje ani to, ze poškozený má fotodokumentaci místa nehody a fota všech dokladů viníka. Pojištovna mi doporučila, abych příště na druhou stranu formuláře nechal viníka napsat vlastní rukou: "ano jsem viníkem nehody a další podpis". Prostě hra na schovku. Jde to těžko, formuláře jsou propisovací. Prostě jen tisíc způsobů, jak si najít záminky pro neplaceni ve kterých jim tento blbostát velmi ochotně pomáha. Už delší dobu se snažim o vyřízeni povolení k pobytu v relativně civilizované zemi, tak to snad stihnu než shniju v důchodáku nebo v blázinci :-)
Uživatelský avatar
pavlík
Příspěvky: 896
Registrován: 16. 12. 2018, 10:00
Bydliště: Praha 5

20. 11. 2019, 8:43

packa píše: 19. 11. 2019, 8:18 pokutu udělily na místě blokovou a potvrdily záznam o nehodě tím to je pro ně uzavřené . žádné zdržování z toho neplyne .
Kde to je, že tam mátě samý policistky???
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6945
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

20. 11. 2019, 8:48

Náchod a je jich tu dost
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6945
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

20. 11. 2019, 2:58

Tak teď tu byl likvidátor - super chlap rozumná domluva ,
Tak i tak musel napsat auto na totalku , poradíl pár rad že vůbec nemusím přistoupit na dražbu a udělají nějaký tabulkový výpočet - prý to docela vychází .
Ptal jsem se tedy jak je tos náhradním vozidlem když mě axa přesvědčuje že jen po dobu opravy a já mám totálku kdesenic neopravuje tak na půl pusy řek že jsou to vychcan ýšmejdi a ani jemu nikdo neřekne že na to prostě právo mám - ale jak se ho domoct ?
no budu čekat
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22395
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

20. 11. 2019, 3:07

logicky bys mel narok na nahradni auto nez si poridis novy z penez z totaky
takze urcite do doby nez vyplati prachy
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6945
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

20. 11. 2019, 3:16

pojištovna tvrdí že jen podobu auta v servisu - nic víc - zmrdi no
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22395
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

20. 11. 2019, 3:18

typicky lzi

vinik zpusobil skodu na majetku a v tom ze znemoznil bezne uzivani vozidla
to jestli je mezitim vozidlo v servisu nebo kupujes jiny necini zadnou vyjimku v tom ze se stale jeste deje skodna udalost kterou je treba kompenzovat
v mem pripade stacilo zvednout tel. a zapujcu vozidla prodlouzili o par tydnu
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6945
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

20. 11. 2019, 3:35

dobře- půjdu pujčím si auto - pojištovna dokončí likvidací - já jí předložím fakturu za půjčení a oni řeknou fuck off . jak já jim budu dokazovat že nárok mám ? zatím jsem to nikde nenašel a z nikoho nedostal .
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22395
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

20. 11. 2019, 3:43

ne vyzadas si od likvidatora klicky od pujceneho auta :-D
dovezl mi je majitel pujcovny s autem a sam odjel MHD

zkus sundat svym autem reditele cezu, uvidis ze mu bude tvoje pojistovna platit i vyplatu za zameskane dny v praci a ze to bude hodne milionu

za svoje prava se musis prat, nikdo jinej to za tebe neudela (teda me s tim pomahal muj pojistovak, od toho ho mam)
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4881
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

20. 11. 2019, 3:55

To je dobrá poznámka, zajít na svoji pojišťovnu, třeba nějakou malou pobočku a tam se poradit. Možná ani nemusí bejt tvoje, prostě jakákoliv. Oni ti lidi když nejsou hloupí, tak ví, že když ti nezjištně pořadí, tak se k nim vrátíš. Přecejen onj ty informace mají lepší.

Sám bych si na svý jméno nic nepůjčoval. To by sis taky mohl půjčit H2, nebo Venoma😃 a pak si to i zaplatit.

Ředitel ČEZu bude mít samozřejmě jiný servis, on taky nepůjde na pobočku, ale pojišťovna půjde k němu, přecejen je to trochu jiný zisk. Když máte dobrýho zákazníka, tak má u vás taky výhody. 😃

Byl jsem 14 dní zpátky na návštěvě v elektrárně u nás v Dukovanech, tak jen pro zasmání, oběd tam stojí 11,- (jestli jsem to nepoplet), tak jsem si z toho dělal srandu, že to je důvod, proč se zdražuje elektrika, ne kvůli provozu, ale aby mohli při rostoucí ceně potravin držet ceny obědů na stejný výši od dob vzniku😃
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
r4cv
Příspěvky: 2692
Registrován: 8. 12. 2009, 8:32
Bydliště: Topoľčany

20. 11. 2019, 7:31

Ešte je jedno riešenie. tebe vznikne škoda, poisťovňa z nej časť preplatí. Zbytok treba žiadať od vinníka, napr. v občianskom súdnom spore. alebo ním len pohroziť.
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“