Nabízím pomoc s výrobou, přestavbou, úpravou zařízení ......

Sem patří nekomerční nabídky obrábění a souvisejících technologií. Zkrátka máte li čas, prostředky a um, zde je to pravé místo se prezentovat.
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
dreambox
Příspěvky: 26
Registrován: 19. 7. 2012, 4:16

20. 7. 2018, 7:39

Dobrý den.
Nabízím touto formou možnost spolupráce v oblasti automatizace, úprav, přestaveb -čehokoliv v oboru automatizace, elektro, programování
-prozatím brigádně :)
Mám bohaté zkušenosti s výrobou testerů, montáží, úprav zařízení, přestaveb a podobně.
Pro představu uvádím s čím mám zkušenosti:
* stavba elektro částí nových zařízení, testerů, návrh rozvaděčů, kamerové systémy kontrol, komunikace s čtečkami atd., přestavby starých řízení za nové a podobně. Nebojte se mě oslovit s konkrétní nabídkou a můžeme se dále domluvit, zda jsem schopen, či nikoliv. Může jít o modernizaci i běžných strojních zařízení, jednoúčelových strojů atd.
* návrh a realizace PLC řízení, programování a to především Siemens -všechny řady od Logo! přes S7-200, 300, 1200, 1500 včetně panelů. Pracuji v sw Micro/Win, ProTool, Step 7, WinCC flexible, TIA portál od řady v11, V12, V13, V14, V15. Základní znalost i ostatních Omron, Schneider, ale tam spíše základy a spíše starších verzí PLC a panelů.
Spolupráce prozatím formou "brigády" -živnost momentálně pozastavena.
Z důvodu zcela jasných a praktických především Vysočina (Jihlava, Třebíč, Žďár, okrajově Brno. Osobně jsem z Velkého Meziříčí.
Cena vždy dle domluvy, beru to jako přivýdělek -proto cena rozumná :D , ale více spíše probrat emailem, následně telefonicky, osobně.

S pozdravem Martin dreambox@seznam.cz
Odpovědět

Zpět na „Volné výrobní kapacity“