Poptávka frézování hliníkových dílů - kusová výroba

Sem patří nekomerční nabídky obrábění a souvisejících technologií. Zkrátka máte li čas, prostředky a um, zde je to pravé místo se prezentovat.
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
Kevarek
Příspěvky: 3
Registrován: 22. 5. 2019, 3:19

26. 4. 2022, 8:21

EDIT: přidal jsem do podkladů i STEP soubory k jednotlivým dílům.

Dobrý den,

chtěl bych poptat vyfrézování několika dílů z materiálu ideálně přírodní hliník (Dural AlMg3) (AW-5754 H22) - tl. 12 mm - oboustranně frézovaný. Nemusí být přesně tento - nechám si poradit. Jedná se o přestavbu osy Y pro hobby CNC frézku určenou pro frézování plošných spojů a šablon pro nanášení pasty. Všechny díly jsem se snažil navrhnout tak, aby mohly být obrobeny na jedno upnutí a 2.5D obrábění.

Podklady jsou v příloze. Každá složka obsahuje data pro výrobu konkrétního dílce (pdf a dxf výkres s pár kótami; 3D model ve formátu STL a STEP; docx s popiskem):
* 2x PadL_PadR
* 1x Back panel
* 1x Front panel
* 1x Table support (jen 7mm tloušťka na rozdíl od všech ostatních dílů)
* 1x Base

Důležitý požadavek je, aby bylo frézování spodního dílce "Base", na který se našroubuje lineární vedení a potom boční profily, realizováno na jedno upnutí (kvůli rovinnosti a souososti těch drážek). Dále je potřeba, aby drážky pro kolejnice lineárního vedení měly vnitřní rádius maximálně 0.4mm.

Obrázky pro ilustraci se mi nepodařilo vložit, tak bude muset stačit zip v příloze.

Prosím nabídněte

Děkuji
Přílohy
Podklady2.zip
(5.12 MiB) Staženo 111 x
Kevarek
Příspěvky: 3
Registrován: 22. 5. 2019, 3:19

26. 6. 2022, 6:53

Vyrobeno - děkuji za nabídky.
Odpovědět

Zpět na „Volné výrobní kapacity“