přesné cnc obrábění (soustružení 0,01) Frézování ...

Sem patří nekomerční nabídky obrábění a souvisejících technologií. Zkrátka máte li čas, prostředky a um, zde je to pravé místo se prezentovat.
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
cncDavid
Příspěvky: 96
Registrován: 13. 11. 2012, 10:54

13. 11. 2012, 11:02

Dobrý den nabízím výrobu na cnc soustruhu (materiál si když tak obstarám -dural,nerez,bronz,zedex,silon....) jak sériové zakázky tak kusové. př součástek : šrouby, pouzdra, příruby, hřídelky,řemenice,ucpávky,písty atd...Vis foto menší ukázka mé výroby cena cca hodina 200-300Kč ale vše záleží na počtu kusů... Ale vše záleží na dohodě.!!! :wink: :) jedná se o přesné soustružení dílů dle přání zákazníka. Vysoká kvalita, přesnost a spolehlivost CNC soustružení jsou samozřejmostí.
Přílohy
005.jpg
vfv.jpg
1.jpg
2013-09-03 09.20.08.jpg
Naposledy upravil(a) cncDavid dne 3. 9. 2013, 8:31, celkem upraveno 11 x.
Uživatelský avatar
Max
Příspěvky: 678
Registrován: 22. 9. 2009, 8:02
Kontaktovat uživatele:

14. 11. 2012, 8:18

.
Naposledy upravil(a) Max dne 3. 3. 2019, 10:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

14. 11. 2012, 9:14

dopln alespon vzorove ceny aby jsi splnil pravidla fora pro tuto sekci
idealne vsak inzeruj v sekci vypomoc pri vyrobe ta je k tomuto urcena
tam ti taky nastrel ceny pomuze lepe sehnat zakazku
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
martin-5
Příspěvky: 73
Registrován: 10. 4. 2012, 7:06

14. 11. 2012, 10:32

Zdravim.. mam zaujem o vase obrabanie potreboval by som urobyt taketo cerpadlo a rozvadzac http://rc-trial.ayz.pl/phpBB/printview. ... 28f60a4698" onclick="window.open(this.href);return false; potrebujem to do modela. mohli by ste mi dat nejaki bliši kontakt? dakujem.
cncDavid
Příspěvky: 96
Registrován: 13. 11. 2012, 10:54

26. 11. 2012, 10:34

Nabýzím kvalitní práci a jsem ochoten laborovat a pracovat na prototypech... Jediné co požaduji je výkres. Jinak vše už obstarám. A věřím že budete spokojeni. :) .
Uživatelský avatar
Airm@n64
Příspěvky: 326
Registrován: 15. 2. 2011, 3:58
Bydliště: Ostrava

26. 11. 2012, 7:26

Zdravim pane jak je to s cenama za opracování kuličkových šroubů a trapezových ? Jinak na netu je 400 trapez a 950 kuličkáč...
cncDavid
Příspěvky: 96
Registrován: 13. 11. 2012, 10:54

27. 11. 2012, 8:29

Dobrý den
Tet záleží jak velký trapéz máte namysli ale ten bych byl schopen vyrobyt a kuličkoví ten asi ne nemám snim vůbec skušenosti. dyštak více Sz
Uživatelský avatar
GeeSnake
Sponzor fora
Příspěvky: 1289
Registrován: 14. 9. 2011, 8:56
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

27. 11. 2012, 10:34

No jestliže obrábíš, tak jak píšeš...Tet - teď; vyrobyt - vyrobit; kuličkoví - kuličkový; skušenosti - zkušenosti; dyštak - když tak; atd. atd.. Hrozné. :mrgreen:

Ale k věci, s prací na prototypech a laborováním, to také nebude až tak horké, když si nepochopil, že pán nechce ty šrouby vyrobit, nýbrž jen a pouze opracovat jejich konce, pro jejich usazení.

Ostatním se omlouvám, ale tohle mi prostě nedalo.
Každý softwarový problém má hardwarové řešení: "Kup si to nové, jiné,vole!"

http://www.sleddogs.cz
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8871
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

27. 11. 2012, 10:47

GeeSnake píše:Ale k věci, s prací na prototypech a laborováním, to také nebude až tak horké, když si nepochopil, že..
Todle neni zrovna fér (a před "to také" nemá bejt čárka ;))..
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Uživatelský avatar
GeeSnake
Sponzor fora
Příspěvky: 1289
Registrován: 14. 9. 2011, 8:56
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

27. 11. 2012, 10:52

Jo, teď si mě dostal. :D za čárku máš čárku.

Hele, ona obecná inteligence, (definice mojí babičky) přece jen o něčem vypovídá.
Jak by si se cítil u doktora, s pořezanou rukou, který by na Tebe spustil:
"Pán chlap, ty nemuset bát moje práce žití, já žít tak tobře ženemuset uresat ten tvuj ud maly palec tlusty, přižijeme to tak še ani vlaztný šena nic neposnat být jako cyzý, noví".
Já zahodím prázdnou peněženku a běžím k očnímu.

"No, vono céencé vobrábjený je předse ňáký lepčí vobrábjený, neš vobyčejnský vobrábjený." Líbí?
Nebo chodil by si na tumlíkovo web, kdyby psal takovou češtinou?
(chudák google translator)
Naposledy upravil(a) GeeSnake dne 27. 11. 2012, 11:11, celkem upraveno 2 x.
Každý softwarový problém má hardwarové řešení: "Kup si to nové, jiné,vole!"

http://www.sleddogs.cz
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

27. 11. 2012, 10:54

Thomeeque píše:
GeeSnake píše:Ale k věci, s prací na prototypech a laborováním, to také nebude až tak horké, když si nepochopil, že..
Todle neni zrovna fér (a před "to také" nemá bejt čárka ;))..
pobijte se..
todle = tohle :D

je teda pravda, že občas je to fakt síla, nedokážu si představit jak někdo, kdo takhle píše prošel základku..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8871
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

27. 11. 2012, 11:07

No jo, ale "todle" je záměr, úmělecká licence, nikoliv chyba ;) Nicméně tím, co není fér, jsem myslel obsah, nikoliv aféru s čárkou navíc (pokud to tak náhodou vyznělo)..
GeeSnake píše:Hele, ona obecná inteligence, (definice mojí babičky) přece jen o něčem vypovídá.
Jak by si se cítil u doktora, s pořezanou rukou, který by na Tebe spustil:
"Pán chlap, ty nemuset bát moje práce žití, já žít tak tobře ženemuset uresat ten tvuj ud maly palec tlusty, přižijeme to tak še ani vlaztný šena nic neposnat být jako cyzý, noví".
Mluvit David myslim bude umět celkem obstojně, takže ani todle už neni fér.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
cncDavid
Příspěvky: 96
Registrován: 13. 11. 2012, 10:54

27. 11. 2012, 11:18

GeeSnake píše:No jestliže obrábíš, tak jak píšeš...Tet - teď; vyrobyt - vyrobit; kuličkoví - kuličkový; skušenosti - zkušenosti; dyštak - když tak; atd. atd.. Hrozné. :mrgreen:

Ale k věci, s prací na prototypech a laborováním, to také nebude až tak horké, když si nepochopil, že pán nechce ty šrouby vyrobit, nýbrž jen a pouze opracovat jejich konce, pro jejich usazení.

Ostatním se omlouvám, ale tohle mi prostě nedalo.

Zdravím
Omlouvám se špatně jsem si to přečetl to s tím trapézem atd.. Ale to co ste tu tet předvedl svým textem tak to je ubohé komu se něco nelíbí tak at mi sem radši nepíše ! Já jen nabízím práci na cnc soustruhu neříkám že jsem špičková firma... Ale myslím si že můžu zaručit dobře odvedenou práci a za solidní peníze...
Jo a ty hrubky to je fakt sílá nák myto nemyslelo když sem to psal :D...
gnat
Příspěvky: 1003
Registrován: 24. 2. 2009, 9:14
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

27. 11. 2012, 11:30

Já tuhle diskusi zdejších gramar nazi nějak nechápu. Je naprosto off-topic a místy až zesměšňující a na hranici urážení , ale podle mě je hlavně naprosto pomýlená. Ještě jsem neviděl manuálně zručného profesora češtiny, ale už jsem viděl spoustu negramotných, ale zato neuvěřitelně zručných a šikovných řemeslníků.
SABLE-2015
Uživatelský avatar
GeeSnake
Sponzor fora
Příspěvky: 1289
Registrován: 14. 9. 2011, 8:56
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

27. 11. 2012, 11:42

to: cncDavid -já se tedy omlouvám, za vše, jsem asi tedy příliš citlivý na český jazyk.
Opravdu mi to přišlo jako: "Vole, pocem, nechceš zlato, s briliantem červenym"

to: gnat - nabízí práci nějaké úrovně, mělo by to tedy nějakou úroveň mít. Negramotný řemeslník - na cnc?
Každý softwarový problém má hardwarové řešení: "Kup si to nové, jiné,vole!"

http://www.sleddogs.cz
Odpovědět

Zpět na „Volné výrobní kapacity“