Frézky Relicut

Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

4. 3. 2016, 1:58

Nikoho rozhodně neprudím,jen se na odpovědi dívám taky očima začátečníků.Mimochodem jsem se nevykašlal ne sebevdělávání naopak pěkně dlouho procházím weby výrobců cnc frézek a sem jsem vložil dotaz zda ji nikdo nemá.A to,že si mám odpověď zasloužit?Dělás si srandu?Něco ti napíšu.Před deseti lety jsem začal podnikat v oboru autoservisu a vybudoval jsem od nuly slušně fungující firmu.Když za mnou přijedou zákazníci a potřebují na něco zeptat,nebo něco zkonzultovat vždycky se snažím pomoct.Teď jsem rozjíždím druhou firmu tak jen čekám podobnou ochotu,alespoň od někoho tady,za tímhle účelem jsem tu vložil svůj dotaz a reagoval jsem jen na vaše odpovědi k výše položené otázce,kde se člověk dozvěděl,že je poptávaná frézka je šit a nehodláte podporovat prodejce,nemyslím,že vzhledem ke zkušenostem některých z vás jste třeba vyčerpali zásobu rad.
Uživatelský avatar
Kratus
Příspěvky: 510
Registrován: 1. 5. 2015, 2:36
Bydliště: Příbram

4. 3. 2016, 2:20

A jaké odpovědi jsi čekal ? 400k je opravdu hodně za frézku s 2kw vodníkem. Jak napsal robokop - ozkoušet a volat vlastníkům těch strojů.
Je dost nepravděpodobné, že si nějaký pravidelný čtenář tohoto fóra tu frézku koupil a tudíž podělil se o zkušenosti.

A k tvému vláknu numco - asi jí nikdo nemá, proto ti nikdo neodpověděl.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10118
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

4. 3. 2016, 2:22

Balloo píše:A to,že si mám odpověď zasloužit?Dělás si srandu?.
Asi si to přesně nepochopil ,tím zasloužit myslím alespoň něco si nastudovat a pak řešit spíš detaily který ti nejsou jasný ,a né hodit dotaz co vy na to mám si koupit motorku ,kombíka nebo kamion?
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

4. 3. 2016, 2:29

Kluci,aby jsme si rozuměli nepíšu sem abych tady prudil jen jsem napsal co jsem si myslel o některých odpovědí zvhledem k vašim zkušenostem toť vše už bych to dál nerozváděl.
sco_27
Příspěvky: 329
Registrován: 20. 4. 2013, 9:10
Bydliště: Partizánske

4. 3. 2016, 2:39

Mayb píše:Co neco takoveho? Premyslel jsem, ze bych neco pritahl primo od cinanu. Poptavane pres alibaba.com
Tomu by som sa vyhol veľkým oblúkom. Na cnczone.com nabláznil amíkov ktorí naobjednávali stroje a potom sa po ňom skoro na 2roky zľahla zem. K dnešnému dňu už pár strojov doručil, zbytok stále čaká v neistote či neprišli o 3-10k USD... Kolega z Rakúska objednával vreteno v roku 2014 (600USD), doteraz neprišlo. To radšej Syil, aj keď všetko je to DD.
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

4. 3. 2016, 3:23

Balloo píše:Zdravím Pánové,musím reagovat na vaše odpovědi na výše napsaný dotaz.Nerozumím za jakým účelem je toto forum spuštěno,ale při pozorném pročítání vlákem se toho člověk moc nedozví ač by rád.Ale zato se dozví,že vámi vybraný stroj je šit z číny,že prodejce na vás vydělává,že to nemá hmotnost atd.Co kdybychom si začali opravdu radit a sdílet zkušenosti než pomlouvat stroje.Rozumím vašim názorům na tyhle strojky,ale mám pocit,že dotaz zní většinou jinak.Sám jsem položil otázku na frézky numco a světe div se 155 lidí si tu přečetlo mou otázku a ani jedna odpověď.
rozumně uvažujícího člověka myslím můj příspěvek nakopl a řekne si, že asi nevyhodí skoro půl mega za něco co se dá koupit za polovinu, a nebo peníze investuje lépe.. a nebo si řekne, mě 200 navíc stojí za ten "komfort, záruku a vše kolem co mi dodá prodejce v ČR a kecy nějakejch lidí z fóra jsou mi k ničemu" tak si to vesele koupí.. je to opět na daném člověku..
a co se týká Numco případně jinejch strojů.. já osobně jsem koupil dva profesionální CNC stroje a u obou jsem předělal/přeělávám systém.. oba dva mě vyšli mnohem levněji než tyhle hračky a dá se s tím něco dělat.. jenže to je cesta člověka co si s tím chce hrát a nebo nechce platit dva mega za profi mašinu.. ostatním zbyde buď se na to vykašlat a nebo koupit hračku třeba za 400 .. opět je to každého volba..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

4. 3. 2016, 6:22

Ras : Je mi jasné,že poptávaný stroj není žádná hitparáda a mnou poptávaná frézka Numco je to stejné v bledě modrém,sám jsem se nakonec vidal po zakoupení cnc frézky 6040 předělané od jednoho človíčka,který se tím zabývá podobnou cestou.Zakoupil jsem dvě konvenční frézky zay 7045.Obě jsem komplet rozebral a začal upravovat věci který jsou nutný.Jednu jsem nechal jako konvenční,komplet očištěno od kuliček litiny po odlévání,upraveny matice pro seřízení vůle,zaškrabány rybiny,nová ložiska v domcích,přebroušený stůl,vana na třísky,stojan a jestě chystám dodělat chlazení.Ta druhá už je taky v kupě a zaškrabaná dnes jsem to dodělal.Příští týden budu osazovat kuličkovými šrouby.

Jinak díky za reakci.
OndreJFrezar
Příspěvky: 39
Registrován: 29. 12. 2014, 6:17
Bydliště: Praha

6. 5. 2016, 12:28

Zdravím po delší době.
Nejen v tomto vláknu, ale ani od prodejce se člověk nic o stroji Relicut nedozví - po 2 e-mailech a 2 telefonních urgencích obchodnímu zástupci 4isp se mi nedostalo žádné odpovědi. Takže hledáme jinde.
Ondřej Suchomel PLASTY
777 688 199 Nízkosériové vstřikovaní plastů+formy
Odpovědět

Zpět na „CNC frézky“