Skladník/Vedoucí skladu

sledujte nabídky práce na https://www.strojirenstvi.cz/nabidky-prace
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Britt
Příspěvky: 1830
Registrován: 8. 5. 2019, 5:36

14. 8. 2022, 2:56

Nemám to daleko, asi se také občas stavím pro kousek materiálu. Já jsem čučkař a klidně se spokojím s odřezky. :)
Atreon
komerční profil
Příspěvky: 105
Registrován: 13. 8. 2022, 2:56

14. 8. 2022, 5:24

Britt píše: 14. 8. 2022, 2:56 Nemám to daleko, asi se také občas stavím pro kousek materiálu. Já jsem čučkař a klidně se spokojím s odřezky. :)
Čučkaři jsou také vítáni 8) :D
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2556
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

24. 5. 2023, 5:23

Atreon píše: 14. 8. 2022, 5:24
Britt píše: 14. 8. 2022, 2:56 Nemám to daleko, asi se také občas stavím pro kousek materiálu. Já jsem čučkař a klidně se spokojím s odřezky. :)
Čučkaři jsou také vítáni 8) :D
Tak jsem se podival na moznost odberu neceho mensiho nez je cela tyc.
Mate sice uvedeno, ze klidne narezete :) , ale je nutno zaplatit celou tyc :( , cituji
"Materiál Vám rádi nadělíme podle Vaší potřeby. Ovšem je nutné jej odebrat v celé jeho výrobní délce vč. zbytků".

Nikde neni uvedena moznost odrezku, nebo zbytku a pod. Proste hrabarna v bedne ...

Samozrejme necekam, ze mate seznam na webu - moje predstava je ala stara Ferona Holesovice, kde jsem kouknul do bedny a bud nasel, co mi vyhovovalo nebo si tech par desitek cm az jednotky metru nechal riznout.
Slo to, i kdyz v poslednich krecich jejich zivota tam nekdy nasazovali nesmyslne ceny na rezani ... obchodni politika ... i kdyz se skladnici vetsinou flakali v tech svych budkach a sem tam neco vydali :) .

Je to tedy mozne (zbytky) nebo ne?

Jen poznamka - dnes mi v Kondoru Radotin sdelili, ze zadne zbytky (plocha ocel, pasova ocel, hranoly) nejsou (krome nepouzitelnych vazacich pasku v bedne), ze pokud neco zbyde, tak se to obratem dava (asi prodava) do srotu.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Atreon
komerční profil
Příspěvky: 105
Registrován: 13. 8. 2022, 2:56

23. 1. 2024, 8:06

Dobrý den,

omlouvám se za reakci až teď. Vůbec nám ale nechodili notifikace.

Informace ke zbytkům: Ačkoliv materiály prodáváme pouze na celé kusy, tak spousty zbytků všeho možného máme skladem a je možné si na místě vybrat. Zbytky nemáme v přesné evidenci, nejsme schopni říct dopředu, co máme či nemáme, ale můžete se kdykoliv stavit na prodejnu a vybrat si z nabídky na místě. :)
Odpovědět

Zpět na „Prace“