Obsluha CNC frezky - Cerveny Kostelec (Nachodsko)

sledujte nabídky práce na https://www.strojirenstvi.cz/nabidky-prace
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
PeteCZ
Příspěvky: 39
Registrován: 23. 10. 2014, 11:12
Bydliště: Cerveny Kostelec

11. 1. 2018, 11:01

Do rodinne firmy venujici se zakazkovemu cnc frezovani a soustruzeni shanime jednoho cloveka na obsluhu 3os CNC frezky. Nutna znalost cteni vykresu a zakladni ovladani TNC530 - samostatne zadavani korekci, najeti a posun nuloveho bodu. Trochu smyslu pro detail, vyrabime hodne designove a pohledove dilce... Asi me zdejsi osazenstvo roztrha, ponevadz nenapisu, kolik nabizime. Sam jsem zamestnanec a proste nevim, kolik maji chlapi na teto pozici... :P Pripadny zajemce mi muze napsat SZ nebo na mail simekp@sorges.cz
Uživatelský avatar
origosch
Příspěvky: 1287
Registrován: 19. 4. 2007, 10:39
Bydliště: Kladno

11. 1. 2018, 12:47

Když nabízím změstnání, tak nabídnu i rupije. Prostě ten princip je, že mám zájem, abys ke mně šel dělat a nabízím tolik. Aby si zájemce napsal o to, za kolik bude dělat je zcestné a já kdybych o něčem takovém uvažoval, tak nenapíšu. Myslím, že nejsem sám, kdo tak vnímá. Výši odměny uvádějí i Úřady Práce. Pokud supluješ zaměstnavatele, tak ses měl zeptat. :)
www.mosaznevyrobky.cz
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10102
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

11. 1. 2018, 1:50

Udej rozmezí od koruny do milionu :wink: Nevím jak jste na to zvědavci přišli že má zaměstnavatel napsat kolik si vydělá a to obvzlášť u malé nebo rodinné firmy .Plat je závislý na tom co bude v malé firmě zaměstnanec dělat a co vlastně umí .Už jsem měl tu čest přivítat mladého hrdého průmyslováka kterej rovnou řekl že za dvacku nevstane z postele ,a to ten inteligent nepoznal souřadnicovou brusku -prej hezká fréza :lol: Tak že těm co zaměstnání nehledaj je hov... do toho co nabízí ,a ten co hledá by se měl zajímat co vlastně se od něj chce s kým tam bude dělat a pak teprv plat .V obráceném pořadí je lepší dotyčného odeslat jinám a radši koupit robota nebo jinej stroj.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
PeteCZ
Příspěvky: 39
Registrován: 23. 10. 2014, 11:12
Bydliště: Cerveny Kostelec

11. 1. 2018, 2:38

fmodel píše:Udej rozmezí od koruny do milionu :wink: Nevím jak jste na to zvědavci přišli že má zaměstnavatel napsat kolik si vydělá a to obvzlášť u malé nebo rodinné firmy .Plat je závislý na tom co bude v malé firmě zaměstnanec dělat a co vlastně umí .Už jsem měl tu čest přivítat mladého hrdého průmyslováka kterej rovnou řekl že za dvacku nevstane z postele ,a to ten inteligent nepoznal souřadnicovou brusku -prej hezká fréza :lol: Tak že těm co zaměstnání nehledaj je hov... do toho co nabízí ,a ten co hledá by se měl zajímat co vlastně se od něj chce s kým tam bude dělat a pak teprv plat .V obráceném pořadí je lepší dotyčného odeslat jinám a radši koupit robota nebo jinej stroj.
Asi tak. Kazdy se vychvali do nebes a pak skutek utek. "Hotovy" clovek pro obsluhu stroje u nas muze mit cca 30k. V hrubem, 2 smeny. Samozrejme, ze pokud zvlada korekce, nulove body, atd., tak je na puli cesty k samostatnemu serizovani a to je financne opet ocenene... Vyrabime mensi serie, vetsinou 50-200 ks.

Ale jak rikam, nechci nikomu nic slibovat. Spousta lidi toho spoustu nakeca, zajimaji je jenom prachy, ale nic neumi.
Odpovědět

Zpět na „Prace“