Nastupni plat 50 tisic

sledujte nabídky práce na https://www.strojirenstvi.cz/nabidky-prace
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

9. 9. 2018, 5:40

... kucíí, kucíí rozum ho hrsti. To opravdu nejsou dříčííí z firmy, ale komparsisté reklamní agentury. Jen těžko se věří, že to někomu nedojde :-)
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

9. 9. 2018, 7:56

v nástrojárně s kterou spolupracujeme se mají podobně borec sedí u CNC teda vedle CNC u PC na uších sluchátka sleduje film a ještě při tom cosi mastí na mobilu...Na zemi horkovzudšný teplomet aby nezábly nožičky čajíček a sušenky na stole, cigár pausa každou chvíli...a když jsem se o tom bavil s vedoucim, který je teď ředitelem, tak říkal víš oni potřebují klid a soustředění on tam má v mašině výrobek na kterém je už za statisíce udělané práce a já nepotřebuju aby něco zku...a taky aby třeba omarodil, nebo zdrhl ke konkurenci, tak proto to pohodlí. A fakt je že ti borci jsou opravdu machři. Nepamatuju, že by tam bylo nějaké naboření mašiny.
Ale v sériové výrobě je toto nemožné.
A týpek v reklamě no..to je jak kdybych já dělal reklamu na vstřikování plastů :) Vypadám trochu štíhlejc, než pán v reklamě, ale i tak je i zdálky vidět nemalá nadváha.
Za mě by museli dosadit do reklamy někoho štíhlejšího. Těžko by někdo věřil, že tlouštík může něčemu rozumět. :D
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
SO 545
Příspěvky: 729
Registrován: 6. 1. 2013, 6:30

9. 9. 2018, 8:09

tak je to skoro vsade...pointa je ze ak vies nieco co na pracaku nezozenu/a zaraba im to/ tak si to vazia...
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10104
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

9. 9. 2018, 11:26

kenybz píše: 9. 9. 2018, 7:56
Za mě by museli dosadit do reklamy někoho štíhlejšího. Těžko by někdo věřil, že tlouštík může něčemu rozumět. :D
Hubenýmu podnikatelovi nikdo nevěří :mrgreen: proč dávat do reklam hubenýho když si máš myslet že se má jako prase v žitě :wink:
Tlouštík má čas přemýšlet a učit se ,ten hubenej krasavec z posilovny má problém sečíst závaží na čínkách protože to je ta nejduležitější věc v životě (to jsem opravdu zažil u jednoho bývalého kolegy) :lol:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Lify
Příspěvky: 1460
Registrován: 14. 1. 2016, 4:33

9. 9. 2018, 6:00

martasg1 píše: 8. 9. 2018, 9:39 Já se teď cejtím hlavně jako robot po týdenní sériovce :) budu si muset pořídit robota na palety pro Schaublina. Mohl týden makat za mě, laserový měření nástrojů tam mám tak jen zakládat palety a ofukovat. Pak dám toho robota do reklamy a na Youtube místo bůčka :lol:
Tak přemejšlím, že ta reklama je vlastně fajn... mluví se o tom tady a na můj inzerát na foru se zatim ozvali jen dva lidi na 15 EUR/hodinu a ani jeden zatím neřekl jestli přijede na kukačku :) asi budu muset nabídnout míň aby to vypadalo věrohodněji :lol: :roll:
No kdybych měl po škole a bydlel blíž, tak 15 éček bych bral :lol:
Šikovnej nerozhodnej trpaslík
Věčný tazatel
LukasGunther
Příspěvky: 417
Registrován: 14. 3. 2017, 3:53

10. 9. 2018, 5:58

Neverim ze tam maji takovou pohodu. A nastupni plat 27 hrubeho tak nevim co to placaji s 50... To je jako ZPS tajmac nastupni bonus 50 tisic a pak vam daji 100 na hodinu :roll:
Odpovědět

Zpět na „Prace“