Ako ste na tom so zákazkami? ( ide kríza)

sledujte nabídky práce na https://www.strojirenstvi.cz/nabidky-prace
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

21. 9. 2019, 7:30

Josef píše: 21. 9. 2019, 6:28 Njn, rudý Čubův pohrobek. A podepsal jsi petici na podporu Devátého? Nebo jsi ho veřejně odsoudil, když dostal vyhazov? Víš, asi je těžké si přiznat, že jsi byl členem, nebo aktivním pomahačem té zločinecké organizace, co?
Mně klidně nadávej a zařazuj kam chceš, já z toho mám tak akorát srandu. Ale prosím pana Čubu si do úst neber. Nebo minimálně ne tehdy, pokud o něm nic nevíš (což evidentně nevíš). Zrovna on pomohl spoustě různě politicky postižených lidí, a i proto má můj obdiv (ale zdaleka nejen proto). A mimochodem tak získal často hodně kvalitní lidi. Myslím odborně kvalitní, ne politicky.

Když už přišla řeč na pana Devátého, tak kdybych nebyl slušně vychovaný, tak bych řekl, že to byl děsný vůl. Ale jsem vychovaný, tak to neřeknu a jen si to myslím.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

21. 9. 2019, 7:37

fmodel píše: 21. 9. 2019, 6:55 Myslím Josefe že tohle bude budoucí problém pro tvoje děti a vnoučata ,komouši budou proti tomu pohádka o červené Karkulce ,a tvoje jak trefně poznamenal Mex minulé války zarputilého starce úsměvnou hystorkou.
https://echo24.cz/a/ScPjf/po-chystanem- ... -internetu
Ale vždyť tohle provádí vámi oslavované neomarxistická levice! To jsou přeci následovníci bolševiků! A ještě tu nezapomeňte dodat, že od islámistů nás zachrání Rus, v jehož armádě je už dnes každý pátý (spíše čtvrtý) voják muslim. A demografický vývoj v té zemi je taky celkem jasný. Rusi chlastají, děti neplodíc, a ti co mají rozum hlasují nohama.
Mexi, co by řekl |Devátý o tobě? O Čubovi toho taky vím dost. Nezapomeň, že jsem z blízkosti Slušovic. A znám hodně lidí, kteří tam dělali. Možná i právě s tebou... A petici jsi asi nepodepsal. Proč asi?
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

21. 9. 2019, 7:43

Mex píše: 21. 9. 2019, 7:30
Když už přišla řeč na pana Devátého, tak kdybych nebyl slušně vychovaný, tak bych řekl, že to byl děsný vůl. Ale jsem vychovaný, tak to neřeknu a jen si to myslím.
Myslíš jako pan Landovský když šahal na zadek přítelkyni mašinfíry (které se to nelíbilo ) a protože byl ožralej jako většinou tak se před hospodou po postrkování svalil jako pytel sraček ,a druhý den tvrdil v televizi že ho zmlátili bývalí estébáci :lol:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
chb
Příspěvky: 3802
Registrován: 12. 3. 2013, 7:24
Bydliště: Havl. Brod

21. 9. 2019, 7:50

ach jo, staří pardálové a opět neumí pochopit název/význam vlákna - jděte s těmito kecy do p....
Víťa - BF20 - upraveno na CNC + Mach3 + SS, soustruh CJM250, MK3 Průša, ostřička nástrojů
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

21. 9. 2019, 8:02

Josef píše: 21. 9. 2019, 7:37 ... Nezapomeň, že jsem z blízkosti Slušovic. A znám hodně lidí, kteří tam dělali. Možná i právě s tebou... A petici jsi asi nepodepsal. Proč asi?
Asi nepodepsal. Nebo si to nepamatuju.
Já jsem v té době žil v Brně. Ono tehdy zas nebylo tolik lidí, kteří rozuměli elektronice. Takže nám zřídili detašované pracoviště v Brně. Tudíž už za totáče jsem měl volnou pracovní dobu, což byla v té době hodně vzácná a skoro nevídaná věc.
Proto jsem měl ten styk s družstvem poměrně malý, a to málo jsem se snažil využít odborně, ne nějakými schůzemi. Takže třeba na té známé celodružstevní schůzi v motorestu v Zádveřicích jsem nebyl. Myslím, že zrovna tam došlo k nějakému výbuchu kolem Devátého.

Ale musíme už končit, nebo nás kolega chb všecky vyliská.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

21. 9. 2019, 8:06

Josef píše: 21. 9. 2019, 7:37 Ale vždyť tohle provádí vámi oslavované neomarxistická levice!
Ty jseš opravdu jak zhrzená milenka ,nebo ženská po rozvodu , pamatuješ si i to co se nestalo :lol:
To že nejsem zarputilí stařec, a že mě ta doba před předáním moci nepřišla tak strašná, že mě nikdo nic špatnýho neudělal jako možná tobě neznamená že jsem levičák ,ikdyž pokud někdo takhle zarputile tlačí tak se nedivím že mají komunisti ještě tolik hlasů protože akce vyvolává reakci.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

21. 9. 2019, 8:11

chb píše: 21. 9. 2019, 7:50 ach jo, staří pardálové a opět neumí pochopit název/význam vlákna - jděte s těmito kecy do p....
Máš pravdu omlouvám se ,když je někde o komouše okořeněná odpověď od Josefa tak se prostě neudržím :lol:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

21. 9. 2019, 8:17

fmodel píše: 21. 9. 2019, 8:11
chb píše: 21. 9. 2019, 7:50 ach jo, staří pardálové a opět neumí pochopit název/význam vlákna - jděte s těmito kecy do p....
Máš pravdu omlouvám se ,když je někde o komouše okořeněná odpověď od Josefa tak se prostě neudržím :lol:
Taky se omlouvám za OT, ale fmodel vždy reaguje, když mu člověk připomene minulost. Asi se potřebuje nějak očistit sám před sebou... :(
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

21. 9. 2019, 8:44

copak deticky, hadate se o kyblicek a lopaticku? to jste jeste nevyrostli?, nebo ze by uz senilita?
"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
lubbez
Příspěvky: 3155
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

21. 9. 2019, 11:15

Je už to pár let, co jsme seděli s partou v hospůdce a přišla řeč na komouše. No a kamarádka si děsně stěžovala, že kvůli nim nemohla jít studovat. Její manžel to pak po dalších několika pivech prokecnul. Při prvním opušťáku jí nabořil a když jí bylo bez měsíce 16 tak rodila. :-) To je jen pro odlehčení diskuze. Věřím, že takoví ti opravdoví "nepřátelé státu" měli dost problémů a dostávali od komoušů kapky, ale kdo nedostává, když jde proti proudu že? Spousta lidí ale dneska své osobní selhání háže na komunisty a zakrývá tím svou vlasní neschopnost. Ze svého okolí jich znám docela dost. Podle jejich hlasitosti jim to vydrží ještě tak alespoň 100 let.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

21. 9. 2019, 11:19

lubbez píše: 21. 9. 2019, 11:15 Spousta lidí ale dneska své osobní selhání háže na komunisty a zakrývá tím svou vlasní neschopnost.
A vo vo vo tom to je :wink: jal by řek Pitkin
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Carl_FM
Příspěvky: 1150
Registrován: 3. 9. 2015, 9:23

22. 9. 2019, 8:17

Dědeček chce s babičkou souložit, ale dědovi se nepostaví, tak zakřičí "Zasraný Putin". Babička na to: No dobře, ale jak s tím ten Putin souvisí? Děda na to: No za Brežněva se mi to nikdy nestalo.
MAS FU2A, TOS SM16A
Uživatelský avatar
pavlík
Příspěvky: 896
Registrován: 16. 12. 2018, 10:00
Bydliště: Praha 5

22. 9. 2019, 9:20

Já nevím, prožil jsem 50. léta i následující desetiletí, byl jsem, díky výchově doma, vždy trochu rebel. Vstup do strany jsem odmítl 2x na vysoké škole, potom asi 2x na vojně a čtyřikrát v zaměstnání.

Na vysoké škole jsem byl paní docentkou přes marxák za své vidění světa nařčen názorovým příznivcem Hitlera, když jsme na cvíčku diskutovali o "spravedlivé válce", na vojně jsem se hodně často dohadoval s politrukem (říkal mi "jméno, ty mě s těmi tvými názory už fakt sereš"), v práci mě opakovaně řešili na stranické buňce, jak si mohu dovolovat opakovaně odmítat vstup do strany, přesto jsem nakonec dělal vedoucího vývoje. Tak ono to zase tak šílené nebylo, ale byly jistě i případy, kde se to vyvíjelo jinak, buď jsem měl štěstí, nebo jsem nebyl tak agresivní a nebezpečně škodící nepřítel režimu...

Celkově zpětně vzato jsem i v tom socializmu prožil krásné a radostné mládí, moje děti v klidu vystudovaly.
Ono nic není jen černé a bílé, ale vše má plno mezihodnot, to se týká i běhu života a společenských poměrů, asi záleží na tom, jak si to člověk životem kormidluje a jistě také na štěstí...
Britt
Příspěvky: 1830
Registrován: 8. 5. 2019, 5:36

22. 9. 2019, 9:27

Já byl také politicky nespolehlivý a proto mě nevzali k hasičům. V pionýru ani ve straně jsem nebyl a přesto jsem bez problémů vystudoval.
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

22. 9. 2019, 10:28

Heč, mě vyhodili z jisker a tím jsem měl uzavřené radosti pionýra. Ale bylo to tím, že jsem byl pěkný grázl, školní průserář ani ty komunisti mě k sobě nechtěli. :D Abych se dostal na průmyslovku, musel táta dělat vedoucího školního kroužku pro děti. Pak se mi svěřil, že ty smrady nesnášel ale dělal to kvůli mě.
Ale docela jsme odbočili od tématu. Že Hitler a komunisti jsou dovod, proč ani po třiceti letech budování nových skvělých zítřků nejsme na tom nijak valně je snad už jasné. Ale i přes tuto devastaci jsme na tom v porovnání se zbytkem světa ještě docela dobře. Teď jde o to nepropadnout se do středověku, když to tak trochu přeženu. Prostě nepřijít o to málo, co ještě máme.
Odpovědět

Zpět na „Prace“