Nabidka prace - obsluha cnc 40 - 60 000

sledujte nabídky práce na https://www.strojirenstvi.cz/nabidky-prace
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2566
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

20. 10. 2021, 3:10

filla píše: 20. 10. 2021, 5:58 kdyz jsme oslovili studaky na brigadu, tak se ptali kolik dame, na fakulte, kdyz stehuji kancelare, tak dostavaji 200/h (vim primo od cloveka co je plati) MUNI je bohata a z ciziho krev netece
Ale mozna jsou levnejsi nez stehovaci, v cem by pak byl problem?
MUNI by usetrila a studenti fakt nejsou pracovni sila zadarmo - taky jako ucastnik rad vzpominam na bramborove a chmelove kampane, ale deti a studaci tam de facto nemeli byt ...

A ze chteji zaplatit - to mi zvlast dneska prijde zcela normalni - prachy jsou modla a kdo dela zadarmo/z entuziasmu je za blba/blazna/neco divneho - mineno pohledem casti populace ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

20. 10. 2021, 4:23

nekteri co zivi rodiny si o teto hodinovce muze jen zdat, musis to vzdy k necemu porovnat, pak uz ti nebude divny, ze borec po skole chce min. 50k
"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

20. 10. 2021, 5:27

lapa píše: 20. 10. 2021, 3:10
filla píše: 20. 10. 2021, 5:58 kdyz jsme oslovili studaky na brigadu, tak se ptali kolik dame, na fakulte, kdyz stehuji kancelare, tak dostavaji 200/h (vim primo od cloveka co je plati) MUNI je bohata a z ciziho krev netece
Ale mozna jsou levnejsi nez stehovaci, v cem by pak byl problem?
MUNI by usetrila a studenti fakt nejsou pracovni sila zadarmo - taky jako ucastnik rad vzpominam na bramborove a chmelove kampane, ale deti a studaci tam de facto nemeli byt ...

A ze chteji zaplatit - to mi zvlast dneska prijde zcela normalni - prachy jsou modla a kdo dela zadarmo/z entuziasmu je za blba/blazna/neco divneho - mineno pohledem casti populace ...
vezl jsem na studacky koleje nábytek, firma už před obědem vyplatila studaky, po obědě už půlka neprisla, staří kokoti nosili skříně do čtvrtého patra. Pracovní návyky se těžko budují, rychle ztrácí. Lepší dostat prachy od rodičů a zasít se někam s travskem.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2566
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

20. 10. 2021, 5:42

Obecne ke studentum - v me rodine i sirsi jsou vysokoskolaci normalni - tj. studuji (nekdy az moc, ale obcas jsou za to ruzna rocnikova/katederni/fakultni oceneni jako odezva na kvalitu jejich studia), od rodicu nic nechteji a po skonceni skoly si vesmes nasli zajimave prace - jak obsahem, ktery je bavi, tak odmenou za ni.

Jestli nemate kolem sebe divny vzorek nebo ty normalni proste nevidite, protoze nezapadaji do obrazu, ktery uz mate zafixovany z nejakeho duvodu ... to fakt nevim ...
Mozna jen papouskujete obecna mineni z tzv. zdraveho rozumu nebo protoze to rikaji ostatni a vycuhovat odlisnym nazorem se moc nema, zvlast v urcitych komunitach :lol:

Dost casto byva vysledny obraz dany prizmatem, kterym na to koukate ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

20. 10. 2021, 6:32

lapa píše: 20. 10. 2021, 5:42 Obecne ke studentum - v me rodine i sirsi jsou vysokoskolaci normalni - tj. studuji (nekdy az moc, ale obcas jsou za to ruzna rocnikova/katederni/fakultni oceneni jako odezva na kvalitu jejich studia), od rodicu nic nechteji a po skonceni skoly si vesmes nasli zajimave prace - jak obsahem, ktery je bavi, tak odmenou za ni.

Jestli nemate kolem sebe divny vzorek nebo ty normalni proste nevidite, protoze nezapadaji do obrazu, ktery uz mate zafixovany z nejakeho duvodu ... to fakt nevim ...
Mozna jen papouskujete obecna mineni z tzv. zdraveho rozumu nebo protoze to rikaji ostatni a vycuhovat odlisnym nazorem se moc nema, zvlast v urcitych komunitach :lol:

Dost casto byva vysledny obraz dany prizmatem, kterym na to koukate ...
můj přizmat jak tomu říkáte se dlouhodobě formuje, sám jsem strávil tři roky na kolejích, z vlastní blbosti jsem nedostudoval, ale to je jiná kapitola..Nechci pausalizovat, čest vaší akademické familii, ale jinak znam plno lidi co mají VS a jsou to pěkni dobytci, kolikrát ten s lopatou dokaze být citelnejsi a dá se s ním domluvit, než nějaký namistrovany akademik vyprodukovaný naším skolstvim. Každý jsme nějaký, nic ve zlem.
trnkav
Příspěvky: 978
Registrován: 12. 8. 2006, 9:45

20. 10. 2021, 6:39

robokop hledá někoho na práci a vy mu tu děláte profil studentů.
MN 80, R 12, Mazak QT8, VR2, V20, LR2, UME 200-2x, KV-250,
Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

20. 10. 2021, 6:48

trnkav píše: 20. 10. 2021, 6:39 robokop hledá někoho na práci a vy mu tu děláte profil studentů.
to máš pravdu, omluva.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2566
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

20. 10. 2021, 7:46

trnkav píše: 20. 10. 2021, 6:39 robokop hledá někoho na práci a vy mu tu děláte profil studentů.
Omlouvam se, dal jsem se strhnout těmi... příspěvky... :)
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Odpovědět

Zpět na „Prace“