Hledám konstruktéra - Praha Východ

sledujte nabídky práce na https://www.strojirenstvi.cz/nabidky-prace
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
Brenner
Příspěvky: 18
Registrován: 8. 1. 2018, 12:39

15. 3. 2022, 4:54

Za účelem rozšíření našeho týmu hledám posily na pozice konstruktér zbraní, CAD designér, CNC programátor/operátor.
Nabízím zajímavou práci v malém týmu plnou výzev, s možností podílet se na mnoha unikátních projektech.
Více info na info@detonics.com
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

15. 3. 2022, 8:27

Brenner: Podíval jsem se na vaši firmu, abych měl lepší představu. Jen tak pro zajímavost. První co jsem si prohlédl bylo Octagon Ellite Sniper 700 chassis a hned první věta je strašně zajímavá. "Víc než tři roky trpělivě vyvíjené originální šasi .........." To u vás mají konstruktéři tak velkou pohodu, že jednoduché šasíčko dělají tři roky? Remington systém, pažbení AR, zásobník AICS, to už je všechno pevně definované :lol: Tam se konstruktér ani nemusel moc namáhat. Sice nejsem z Prahy, ale já bych takovou práci snů snad bral i jako externí konstruktér. To by se dalo stíhat i po večerech :D CNCčka vám obsluhovat nemůžu, ale berete externí konstruktéry? Podobné věci bych vám navrhovat mohl a rychleji, než za tři roky.
Uživatelský avatar
Radhard
Příspěvky: 287
Registrován: 1. 7. 2020, 10:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

16. 3. 2022, 12:19

Bude další verze Gladiátora ? :-)
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8159
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

16. 3. 2022, 9:29

Jestli chcete vyvinout obdobu Javelinu, účinnější, pohotovější a s menšími nároky na výcvik obsluhy, tak jdu do toho :-)
Aleš Procháska
Odpovědět

Zpět na „Prace“