Nová sekce - bazar pro soukromou inzerci

Informace k aktualizacím a novým sekcím tohoto webu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
b3nd3r
Příspěvky: 459
Registrován: 23. 7. 2010, 9:39
Bydliště: Teplice

21. 12. 2019, 10:31

Jak uz nekteri predemnou psali, tak vytvorit kategorie (pomerne dobre to ma hyperinzerce: https://stroje.hyperinzerce.cz/inzerce- ... ci-stroje/ ). Co bych ale uvital i jinde, je oznaceni firemnich/komercnich inzeratu a moznost jejich filtrovani, nebo mit moznost si nektere uzivatele blokovat a jejich inzeraty nezobrazovat (napr. preprodejce ze srotu)
Je lepsi vlastnit nastroje, ktere clovek nepotrebuje, nez potrebovat ty co nema.
Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 2265
Registrován: 3. 8. 2016, 9:29

21. 12. 2019, 10:42

Tumlik: já psal, že koukám. Málokdy tam něco kupuju ;) . Už ty krámy stejně nemám kam dávat. Spíš už teď vyhazuju.

Kratus: proti překupníkům nic nemám. Jen mě štvou ty pohádky. Občas k nim zajedu a s jedním si vždycky fajn pokecám.
Uživatelský avatar
Juro
Příspěvky: 1612
Registrován: 19. 3. 2007, 12:14
Bydliště: Kamanová (Topoľčany)

21. 12. 2019, 10:53

tumlik mi to vzal z ust. Asi by bolo najlepsie zakazat inzerciu a nechat toto vase forum na odbornu diskusiu co bol aj samotny zamer v roku xy. Odfiltrovali by sa tu ludia ktorych toto forum vobec nepotrebuje.
Dalej by som uplne na fore zakazal vylievat si svoje pocity, dojmy a momentalny psychicky stav do vlakien, odbocovanie od temy, atd.

Su vlakna kde je pomer 1odpoved k teme/10 odpovedi mimo temy. (a potom novacikovi sa povie "citaj toto forum a dozvies sa")

Maximalna drzost je ked sa niekto ohana poctom svojich prispevkov. Da sa porovnavat napr. uzivatel Fupe (samozrejme vela dalsich uzivatelov) s niektorymi nemenovanymi, ktory maju 4,5,6 tisic prispevkov "do vetra"? O nic by toto vase forum neprislo, keby ste ich vymazali aj s ich tisicimi komentarmi , skor naopak, forum by bolo priehladnejsie.
(ale pozor, niektori si svoje nevhodne komentovania predplatili a na tuto skutocnost neviem adekvatne reagovat. Maju pod nickom SPONZOR FORA hoc i ja prispievam. )

Sory za moj negativizmus, ale dusilo ma to. Uz je to zo mna von. :D
rocnik 1976 -stolár, trosicka uz aj strojar.
Uživatelský avatar
salus
Příspěvky: 1546
Registrován: 1. 9. 2013, 1:30
Bydliště: Chrudimsko

21. 12. 2019, 12:07

b3nd3r píše: 21. 12. 2019, 10:31 Jak uz nekteri predemnou psali, tak vytvorit kategorie (pomerne dobre to ma hyperinzerce: https://stroje.hyperinzerce.cz/inzerce- ... ci-stroje/ ). Co bych ale uvital i jinde, je oznaceni firemnich/komercnich inzeratu a moznost jejich filtrovani, nebo mit moznost si nektere uzivatele blokovat a jejich inzeraty nezobrazovat (napr. preprodejce ze srotu)
Pokud chceš někoho blokovat, tak to není už teď problém. Stačí si ve svém profilu konkrétního uživatele přidat do seznamu nepřátel a je to. Taky jich tam několik mám. Jejich příspěvky se Ti pak automaticky nezobrazí dokud neklikneš na "Zobrazit příspěvek".
Soustruh: S-28 Žebrák
Stolní vrtačka: TOS V10A
Pásová pila: G5013W/400
Uživatelský avatar
b3nd3r
Příspěvky: 459
Registrován: 23. 7. 2010, 9:39
Bydliště: Teplice

21. 12. 2019, 12:12

salus píše: 21. 12. 2019, 12:07
b3nd3r píše: 21. 12. 2019, 10:31 Jak uz nekteri predemnou psali, tak vytvorit kategorie (pomerne dobre to ma hyperinzerce: https://stroje.hyperinzerce.cz/inzerce- ... ci-stroje/ ). Co bych ale uvital i jinde, je oznaceni firemnich/komercnich inzeratu a moznost jejich filtrovani, nebo mit moznost si nektere uzivatele blokovat a jejich inzeraty nezobrazovat (napr. preprodejce ze srotu)
Pokud chceš někoho blokovat, tak to není už teď problém. Stačí si ve svém profilu konkrétního uživatele přidat do seznamu nepřátel a je to. Taky jich tam několik mám. Jejich příspěvky se Ti pak automaticky nezobrazí dokud neklikneš na "Zobrazit příspěvek".
Jo, jo, to vim, neslo mi primarne o blokovani prispevku, ale inzeratu. Aby jsi si proste mohl blokovat uzivatele typu Vasek Novak a pokud by tu zacli inzerovat i prekupnici, tak Kasik, Svoboda,... Na bazos mam treba nastavenej RSS kanal, ale 80% inzeratu je od tehle vykuku a navic se kazdy den obovuji. To by treba mohli mit vyresene take lepe, aby do RSS feedu sli jen opravdu nove zalozene inzeraty a ne ty opetovne vlozene.
Je lepsi vlastnit nastroje, ktere clovek nepotrebuje, nez potrebovat ty co nema.
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3588
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

21. 12. 2019, 12:16

Juro píše: 21. 12. 2019, 10:53 ale pozor, niektori si svoje nevhodne komentovania predplatili a na tuto skutocnost neviem adekvatne reagovat. Maju pod nickom SPONZOR FORA hoc i ja prispievam.
tím to není, těch je 24 a z nich opravdu aktivně komentuje cca 7 uživatelů, nad 4 tis. jsou čtyři, tak se přiznej, který z nich ti leží v žaludku :D
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Uživatelský avatar
grade065
Příspěvky: 1012
Registrován: 9. 1. 2015, 12:45

21. 12. 2019, 12:34

Jaký je vůbec předpoklad úspěchu samostatné inzertní sekce? Když je to na fóru, má to velmi dobré zacílení. Chtělo by to pouze lehké zpoplatnění aby z toho byly nějaký škvarky.
Pro chlupatý koule mistra Kápě pečený na vohni!!
Uživatelský avatar
Juro
Příspěvky: 1612
Registrován: 19. 3. 2007, 12:14
Bydliště: Kamanová (Topoľčany)

21. 12. 2019, 12:40

tumlik píše: 21. 12. 2019, 12:16
Juro píše: 21. 12. 2019, 10:53 ale pozor, niektori si svoje nevhodne komentovania predplatili a na tuto skutocnost neviem adekvatne reagovat. Maju pod nickom SPONZOR FORA hoc i ja prispievam.
tím to není, těch je 24 a z nich opravdu aktivně komentuje cca 7 uživatelů, nad 4 tis. jsou čtyři, tak se přiznej, který z nich ti leží v žaludku :D
ach to nie, takuto syntaxu som nechcel pouzit, bezechran, to by som si pekne zavaril. :D :D :D
pozrel som na po dlhsej dobe na sexciu "Clenove" a ono sa to trochu pomenilo.
rocnik 1976 -stolár, trosicka uz aj strojar.
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6944
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

21. 12. 2019, 12:52

Já bych to spoplatnil těm co tu aktivně obchodují prostě ať odvádějí desátky . A stálým členům kteří tady vytváří forum bych nechal inzerci zdarma - prostě se občas chtějí zbavit věcí které ještě můžou posloužit jiným a kupujícím to taky přinese užitek .
Filtr by byl asi snadný podle procent příspěvků.
Karel97
Příspěvky: 47
Registrován: 31. 8. 2019, 5:11

21. 12. 2019, 12:53

Radeji bych uvital moznost blokovat uzivatele at nevidim jeho inzeraty
X-Men píše: 21. 12. 2019, 6:23
Karel97 píše: 20. 12. 2019, 9:14 Idealne neco jako bazos za me , prehledny rychly :)
Ahoj.Souhlasím Bazoš je jednička
Že je tam možnost topování je v pořádku.
Že by se dali vkládat celé bloky topovanych inzerátů ,za úplatu je také ok.
Ale fakt mě štve že překupníci můžou vkládat hromadně jedním stiskem tlačítka zadarmo celé stránky netopovaných inzerátu
Většinou se dívám vždy od začátku, jen na netopované inzeráty.
A celý den tam například překupníci z Brna zadarmo točí donekonečna celé bloky inzerátů, teď už to dělají i o vikendu. Dříve byl alespoň klid o víkendu, ale teď už to tam flakají i o víkendu. Je to otrava přeskakovat ty jejich bloky-několik stran inzerátů
Závěr : neumožnit překupníkům vkládat donekonečna zadarmo stiskem jedné klávesy celé bloky inzerátů ,do netopované části inzerátů
Umožnit do netopované části inzerátů vkládat pouze inzeráty ručně!
Hobík si tam ty svoje 2-3 inzeráty,jak já poctivě naťuká. To jsou inzeráty , které mě zajímají.
A překupníky přestane zachvilku bavit donekonečna ručně vkládat denně stovky inzerátů.
Ať si zaplatí a vkládají tyto celé bloky inzerátů do Topované části.
Reinkarnace
Příspěvky: 1227
Registrován: 21. 11. 2017, 9:16

21. 12. 2019, 1:03

Karel97 píše: 21. 12. 2019, 12:53 Radeji bych uvital moznost blokovat uzivatele at nevidim jeho inzeraty
To tady lze už hodně dlouho, ne?
packa píše: 21. 12. 2019, 12:52 Já bych to spoplatnil těm co tu aktivně obchodují prostě ať odvádějí desátky . A stálým členům kteří tady vytváří forum bych nechal inzerci zdarma - prostě se občas chtějí zbavit věcí které ještě můžou posloužit jiným a kupujícím to taky přinese užitek .
Filtr by byl asi snadný podle procent příspěvků.
Myslíš omezit počet třeba na 5 za měsíc, a kdo chce víc, ať za každý inzerát navíc nějakou šestku zaplatí? Nebo čím více má příspěvků, tím více může mít inzerátů zdarma? Co s násobnou registrací?
Uživatelský avatar
Juro
Příspěvky: 1612
Registrován: 19. 3. 2007, 12:14
Bydliště: Kamanová (Topoľčany)

21. 12. 2019, 1:21

packa píše: 21. 12. 2019, 12:52 Filtr by byl asi snadný podle procent příspěvků.
To snad nemyslis vazne. :( par prispevkov nahor som porovnaval uzivatelov a ich prispevky.
Co myslis-ako sa zacnu spravat ludia kvoli par korunam? Zacnu vypisovat a plevelit toto forum nezmyslami len aby dosiahli pocet prispevkov. :wink:
rocnik 1976 -stolár, trosicka uz aj strojar.
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6944
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

21. 12. 2019, 1:26

Juro píše: 21. 12. 2019, 1:21
packa píše: 21. 12. 2019, 12:52 Filtr by byl asi snadný podle procent příspěvků.
To snad nemyslis vazne. :( par prispevkov nahor som porovnaval uzivatelov a ich prispevky.
Co myslis-ako sa zacnu spravat ludia kvoli par korunam? Zacnu vypisovat a plevelit toto forum nezmyslami len aby dosiahli pocet prispevkov. :wink:
no to máš pravdu - tak prostě omezit počet inzerátů - pár bezplatných za rok a pak desátky
násobnou registraci by měl snad řešit filtr ip adres nebo ne ?
zverodoktor
Příspěvky: 2991
Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
Bydliště: Bratislava

21. 12. 2019, 1:30

Ja neviem, miestami diskusia začína pripomínať hon na bosorky. Keď už sme pri tom, koľko tu bolo napríklad za uplynulý rok inzerentov, ktorí boli z hľadiska fóra neakceptovateľní, predávali totálne nezmysly s nezmyselnou cenou alebo koľko tu bolo priekupníkov a koľko odrbávačov?
Len tak na zamyslenie, či vlastne nejaké veľké robenie kovbojky má vôbec v súčasnosti zmysel.
Ja mám pocit, že ak by sa viac dbalo na dodržiavanie pravidiel inzercie, ktoré už existujú a sankcionovali sa chronickí porušovatelia, všetko by bolo fajn.
A keď niekto bude chcieť okašľať kupujúceho, urobí to aj cez všetky reštrikcie, či bude nový alebo starý, to dobre viete.
V súčasnosti sa inzeráty pridávajú do časti s novými príspevkami a to dosť zneprehľadňuje orientáciu. Mne by docela stačilo, ak by sa tam nezobrazovali. Ak by som chcel nakupovať, nakuknem do sekcie Predaj.
Sekciu nákup by som asi nechal medzi novými príspevkami. Je toho málo a naviac asi málokto pozerá do sekcie nákup ak nechce aktívne predávať.
Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí...
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

21. 12. 2019, 1:31

TEN co prodává občas přebytky nekouká na korunu a zpoplatnění mu nevadí,překupníci ,šejdíři a vyžírkové souhlasit nebudou.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Vývoj fóra“