Přestavba vyjiskřovačky na cnc frézu

fotky našich strojů, aneb co máme doma
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6944
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

25. 3. 2017, 6:18

Ahoj
tak to je fakt krásný záměr . doporučoval bych tomu věnovat solo vlákno tady to nemusí být všem na očích
Uživatelský avatar
Pepa z depa
Příspěvky: 1778
Registrován: 2. 12. 2012, 9:31
Bydliště: Hostěradice (Znojemsko)

26. 3. 2017, 9:07

čau, dej na sebe kontakt, postnu na soc. sítě mám spoustu známých tohoto zaměření, třeba se někdo chytne, šlechetný nápad
Žiju abych tvořil, tvořím abych žil. www.PePeSysel.cz
máša: vřeteno voda 1,5kW, měnič Delta, 2Nm 3f 60V krokáče, Yako drivery, lineáry a kuličkáče Hiwin,
vynikající Gravos GVE-64 na 125kHz, rám 8mm ocel vylita plastbetonem, vše na masivním litinovém stole.
Uživatelský avatar
Pepa z depa
Příspěvky: 1778
Registrován: 2. 12. 2012, 9:31
Bydliště: Hostěradice (Znojemsko)

27. 3. 2017, 6:17

mazi, já jsem debil, jsem si nevšimnul, že jsi to ty .. na tebe mám kontakty snad všechny .. postuju, můžu dát na tebe i mobil? nebo jen mail?
Žiju abych tvořil, tvořím abych žil. www.PePeSysel.cz
máša: vřeteno voda 1,5kW, měnič Delta, 2Nm 3f 60V krokáče, Yako drivery, lineáry a kuličkáče Hiwin,
vynikající Gravos GVE-64 na 125kHz, rám 8mm ocel vylita plastbetonem, vše na masivním litinovém stole.
mazi
Příspěvky: 77
Registrován: 26. 1. 2014, 8:52
Bydliště: olomouc
Kontaktovat uživatele:

4. 5. 2023, 5:03

packa píše: 25. 3. 2017, 6:18 Ahoj
tak to je fakt krásný záměr . doporučoval bych tomu věnovat solo vlákno tady to nemusí být všem na očích
Děkuji, děkuji, klidně založím solo ale typická otázka kde to dát aby to bylo všem na očích :?:

Podobný problém teď řeším s prodejem věcí, jelikož neznám jejich přesnou hodnotu (kg) tak se to bude řešit až za pochodu a podle stanov fora to ani nemůžu dát do složky prodej ?

A jelikož jsem v totálně časovém presu tak rozhodně nemůžu reagovat na zprávy a je pro mě stokrát jednodušší když zavolá tak zavolá a to je taky v rozporu se složkou prodej
(jsem rád že jsem napsal toto v čekárně u doktora) :|
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22390
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

4. 5. 2023, 7:30

do prodeje to dej a dej tam alespon orientacni cenu.
jakoze neco je za odvoz neco za par kacek kilo neco treba za bazosovou cenu.
Nemusi to byt konkretni castka ale kdyz to takto opises je jasne kde se pohybujes tim by melo byt splneno to co jsem tim myslel pri psani tech pravidel.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Odpovědět

Zpět na „naše mašinky“