Cincinnati ARROW 500

fotky našich strojů, aneb co máme doma
Odpovědět
r4cv
Příspěvky: 2691
Registrován: 8. 12. 2009, 8:32
Bydliště: Topoľčany

9. 2. 2019, 3:27

Tá kvapalina sa zegalizovala sama. Po niekoľko hodinovom frézovaní ju pekne namiešalo a odvtedy drží peknú konzistenciu ako mlieko.
r4cv
Příspěvky: 2691
Registrován: 8. 12. 2009, 8:32
Bydliště: Topoľčany

9. 12. 2020, 9:24

Po roku a pol som opat menil kvapalinu, teraz som kupil quaker. Co ma zaskocilo, ze po rozriedeni nie je pekne mliecny, len taka biela voda.

Caka ma servis vretena, ma nabehane cca 500hod.
1. Vec je mazanie, mam tam isoflex NBU 15. Treba po rozobrat a umyt a znovu naplnit? Alebo staci doplnit nejake mnozstvo a lozisko prebytok vyhadze?
2. Vec, com ma trapi je vola na vretene, resp male predpatie lozisk vretena. Niekto sa v tom uz vrtal, ja som to poskladal najlepsie ako som vtedy vedel. Neviem posudit, ci sa ta vola zvacsila, alebo len som sa naucil trochu robit a zacina mi vadit. Najviac sa prejavuje pri pouziti platkovych hlav pri frezovani plochy, cela.
Existuje niekto, kto vypocita o kolko upravit rozperky lozisk pre spravne predpatie? Loziska som kupil univerzalne parovane, a momentalne budem schopny zmerat rozdiel v tych rozperkach na 0,001 hodinkach. Samozrejme opat prebehne kontrola hazdania ciel a pod, ako vyzaduje vyrobca lozisk.
Odpovědět

Zpět na „naše mašinky“