Nová polymerbetonová frézka

fotky našich strojů, aneb co máme doma
Odpovědět
miv
Příspěvky: 777
Registrován: 17. 9. 2019, 11:55

1. 12. 2019, 12:19

ivčo píše: 18. 4. 2011, 3:19 musím přiznat, že kritika uživatele .xxx. na mě také nepůsobí dobře, i když se mě netýká, ale už vím proč tomu tak je. Ty připomínky mají většinou hlavu a patu, jediné co mi dělá problém je ta nesympatická držka v avataru..... Mám pocit, že to dělá nedobrý dojem i na ostatní uživatele .. Jestli je tvoje, tak sorry, ale zkus se nafotit jinak, jestli je cizí, tak bych ji vyměnil.... Myslím, že tvé příspěvky budou hned konstruktivnější a i pro ostatní čtenáře stravitelnější a lépe přijatelné... :D
Hlavu ani patu ty připmínky nemají, granularita směsi je dána Fulerovou křivkou a více než tři frakce nemají smysl. Na toto téma existuje mnoho studií a konec konců betonáři by vám to osvětlili přesně. To, že to profesionálové mají hladké, je dáno tím, že to mají lépe rozmíchané a lépe rozvibrované. Nívíc dělají vždy mnohem větší kusy. Tohoto výsledku v amatérských podmínkách nelze dosáhnout. Tu hladkost v amatérských podmínkách dosáhnete za cenu zhoršení vlastností. Lepší je to následně povrchově ošetřit.
Odpovědět

Zpět na „naše mašinky“