FRÉZKA PAVLÍNA

fotky našich strojů, aneb co máme doma
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavlaxy
Příspěvky: 1901
Registrován: 26. 12. 2007, 11:42
Bydliště: Praha

30. 12. 2016, 8:22

... tak a tímto končím ,jsou zde hlasy které čiší šovinismem ...
občas sem něco dám ...
:D :P
požádám Robokopa aby promazal všechny moje příspěvky mimo tohle vlákno
kdo chce pište SZ
https://t.me/pump_upp
Uživatelský avatar
origosch
Příspěvky: 1287
Registrován: 19. 4. 2007, 10:39
Bydliště: Kladno

30. 12. 2016, 8:52

tak a tímto končím
To snad ne. To by bylo škoda, máme Tě rádi, tedy mluvím za sebe. Ještě tady vydrž, alespoň do tý penze. Jsi jeden ze členů, kteří namají problém s gramatikou a to se hned jinak čte.
www.mosaznevyrobky.cz
Uživatelský avatar
Andy V
Příspěvky: 186
Registrován: 17. 8. 2016, 11:46
Bydliště: Rakovnicko

30. 12. 2016, 8:55

Lidi, co vás bere, že se tu mezi svátky strhne taková debata plná nenávisti? Vůbec nechápu, co do vás vjelo.
Uživatelský avatar
pavlaxy
Příspěvky: 1901
Registrován: 26. 12. 2007, 11:42
Bydliště: Praha

30. 12. 2016, 9:04

Nikdy jsem zde nikoho neurážela hanlivými slovy .
a čím mne zavalil ten člen ?
hulvátstvím a nevychovaností !
udělala jsem mu něco ?
ne .
https://t.me/pump_upp
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2571
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

30. 12. 2016, 9:13

pavlaxy píše:Nikdy jsem zde nikoho neurážela hanlivými slovy .
a čím mne zavalil ten člen ?
hulvátstvím a nevychovaností !
udělala jsem mu něco ?
ne .
No tak se tím nenech vytočit ... (a přece se nebudu/nebudeme doprošovat ženské, aby zůstala :-) - to tě doufám neurazí :-), ale musím(e) zachovat tvář :lol: ).
Snad jdou tady všichni (nebo většina) natolik soudní (nebo staří), aby si udělali na účastníky sporu sami názor ...
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

30. 12. 2016, 9:14

tak mu konečně něčím zavři pusu :D
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

30. 12. 2016, 9:15

Andy V píše:Lidi, co vás bere, že se tu mezi svátky strhne taková debata plná nenávisti? Vůbec nechápu, co do vás vjelo.
Tak, tak. Za chvilku je Silvestra, je třeba ukončit i ty půtky se starým rokem a do nového zase všichni v pohodě, ne?
Uživatelský avatar
pavlaxy
Příspěvky: 1901
Registrován: 26. 12. 2007, 11:42
Bydliště: Praha

30. 12. 2016, 9:25

2 origosch :
Děkuji :D
2 RaS :
... klidně mu ji zavřu nebo otočím kousavým dozadu pěkně po chlapsku , nebude první ani poslední :lol:
holt na každého platí něco jiného ...
u mne skončil .
:D :P
https://t.me/pump_upp
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

30. 12. 2016, 9:37

pavlaxy píše:2 origosch :
Děkuji :D
2 RaS :
... klidně mu ji zavřu nebo otočím kousavým dozadu pěkně po chlapsku , nebude první ani poslední :lol:
holt na každého platí něco jiného ...
u mne skončil .
:D :P
já myslel konečně nějakou stavbou :D
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
pavlaxy
Příspěvky: 1901
Registrován: 26. 12. 2007, 11:42
Bydliště: Praha

30. 12. 2016, 9:38

2 Josef :
někteří si ani nezaslouží sem nakouknout a jiných si velice vážím :oops:
a kdo sleduje jak píši to chápe ,jiní text nečtou nebo ani nerozumí psanému textu a podle toho jednají ke své škodě právě se to projevilo u tohoto člena .
:D :P
https://t.me/pump_upp
doncarlos
Příspěvky: 760
Registrován: 9. 1. 2008, 9:49

31. 12. 2016, 6:49

V jiném vlákně píše Pavka :
Pavlo nic ve zlé, ale už je celkem trapné, jak se dokážeš ke všemu vyjadřovat a cos všechno dělala a místy i blbě.
Místo toho nepřesného vyjadřování, raději víc dělej na mašince, kterou stavíš.
Pěkně jste se do Pavly opřeli, teď si musí připadat jako největší otrapa na fóru.
Uživatelský avatar
Pavka
Příspěvky: 911
Registrován: 10. 3. 2008, 8:40
Bydliště: Ronov

31. 12. 2016, 7:50

doncarlos píše:V jiném vlákně píše Pavka :
Pavlo nic ve zlé, ale už je celkem trapné, jak se dokážeš ke všemu vyjadřovat a cos všechno dělala a místy i blbě.
Místo toho nepřesného vyjadřování, raději víc dělej na mašince, kterou stavíš.
Pěkně jste se do Pavly opřeli, teď si musí připadat jako největší otrapa na fóru.
Připomínáš mi žalovníčka z 1A.
Ano to jsem napsal, ale v jiném vláknu, kde se chybně vyjádřila, tak nevytrhávej věci z kontextu.
Jinak nevím, proč na to poukazuješ, Pavla přece umí číst a reagovat mohla sa né.
Uživatelský avatar
pavlaxy
Příspěvky: 1901
Registrován: 26. 12. 2007, 11:42
Bydliště: Praha

31. 12. 2016, 2:30

2 doncarlos :
Ano děkuji ,máš pravdu je to tak :cry:
.. na reakci na pana Pavku jsem neměla již chuť ...
vzápětí se ohodnotil sám ...
:D :P
k problematice BMW versus Dněpr ..
po druhé světové válce si sověti v rámci válečných reparací odvezli celou továrnu a vyráběli si vlastně originály sami ..
až v průběhu let se uskutečnily inovace designu i někdy zhoršováky .. kolem reflektoru to je vidět a podle toho se pozná ..
Tak pane Pavko spokojen :?: ..zmínila jsem se o barvě no to je také indície ,že se jedná o poválečnou výrobu to tak na okraj..
Zcela zásadně si nedovolujte invektivy co mám nebo nemám dělat :!:
https://t.me/pump_upp
jiriu
Příspěvky: 103
Registrován: 5. 12. 2011, 8:12

31. 12. 2016, 3:10

Zdravim panove ,neda mi to abych nenapsal svuj nazor ,nechapu proc tolik nachutnosti vuci Pavlaxy .nektere prispevky jsou fakt pres čáru a nehodi se ani vuci chlapovi.
Ja mam nazor ten, ze i kdyby Pavlina ten svuj stroj stavela x let a treba ho ani nedostavela je treba pred ni smeknout !! Priznejme si kolik z nas ma takovy prehled a mnozstvi znalosti z ruznych oboru jako ona a to se ve strojarine pohybujem stale a mame ji treba i jako zamestnani .ja si myslim ze by byla skoda kdyby opustila toto forum,a tak ji preji hodne dobrych napadu a dosti sil vydrzet a nenechat se odradit .Do Noveho roku ji a vsem tolerantnim kolegum preji hlavne zdravi a pekne špony. jiriu
sisi
Příspěvky: 346
Registrován: 11. 10. 2013, 7:49

31. 12. 2016, 3:18

jiriu píše:Zdravim panove ,neda mi to abych nenapsal svuj nazor ,nechapu proc tolik nachutnosti vuci Pavlaxy .nektere prispevky jsou fakt pres čáru a nehodi se ani vuci chlapovi.
Ja mam nazor ten, ze i kdyby Pavlina ten svuj stroj stavela x let a treba ho ani nedostavela je treba pred ni smeknout !! Priznejme si kolik z nas ma takovy prehled a mnozstvi znalosti z ruznych oboru jako ona a to se ve strojarine pohybujem stale a mame ji treba i jako zamestnani .ja si myslim ze by byla skoda kdyby opustila toto forum,a tak ji preji hodne dobrych napadu a dosti sil vydrzet a nenechat se odradit .Do Noveho roku ji a vsem tolerantnim kolegum preji hlavne zdravi a pekne špony. jiriu
Naprosto souhlasím !!!
Krása pomíjí, blbost je věčná
Odpovědět

Zpět na „naše mašinky“