Poptávám elektroinstalace krokového motoru

jaké jsou rozdíly z pohledu řízení
Odpovědět
mcmatak
Příspěvky: 1
Registrován: 24. 11. 2015, 9:55

31. 8. 2018, 6:57

Dobrý den,

mám existující elektroinstalaci krokového motoru s magnetickým sensorem, ovládaným arduinem (software si píšu sám), potřebuji ji předělat z krabice na např. sololitovou desku, později si upevnění na plech udělám sám.

Dokumentace jediná dostupná zde
https://drive.google.com/file/d/1wLdzyo ... sp=sharing

Poptávám buď celkové zjednodušení systému a zlevnění, nebo pouze předělání do jiného uložení (tedy kopii). Všechny součástky mám nakoupené.

1. Potřebuji celou krabici img1 zkopírovat a dostat na plech do tohoto přístroje img2 (upevnění toho plechu si vyřeším, představuji si, že plech by byl osídlen z obou stran).

2. Pokud je to možné tak nahradit tyto svorkovnice něčím levnějším (ale jestli tyhle svorkovnice jsou dobrý nápad, hádat se nebudu, prostě je použijeme, koupené je mám, máme těch motorů ale více proto bych uvítal levné vyrobění takovéto desky), viz. Img3

3. Některé věci jsme zrušili a není potřeba se jimi zabývat (A. spínač na celou krabici – nechceme, stačí zásuvka, B. dálkové ovládání, C. 6 tlačítek nepotřebujeme, některé kabely ve svorkovnici nebudou potřeba), viz. Img5

4. Celkově si nechám poradit v konektorech atd., super by bylo kdyby z výsledného stroje čouhal pouze samice na usb a samice na 220V kabel jako v pc a tlačítko na spuštění zdroje

6. součástky viz příloha img6 zvýrazněné (jsou popsané v dokumentaci)

Respektuji hodinovou sazbu nebo sazbu za celé sestavení, prosím o kontakt na čísle 776 583 651.

Děkuji
Přílohy
img1.jpg
img2.jpg
img3.jpg
img4.jpg
img5.jpg
img6.png
Odpovědět

Zpět na „krokove unipolarni bipolarni a servomotory“