Vedenia HGR z ciny?

Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5182
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

7. 1. 2021, 6:54

troiac píše: 7. 1. 2021, 5:18
Cjuz píše: 7. 1. 2021, 4:25 A ještě mě napadlo, na přesnost 0,1mm se nepoužívá CNC ale pilník, flexa, laser, voda, ...
U obrábění kovů neexistuje definice přesnosti 0,1mm to je absolutně o ničem, je tam mnohem více faltorů.
Je to asi jako když přijdeš do pneuservisu a na otázku co chceš odpovíš: GUMY
Prodavač se zeptá, pane to musíte víc upřesnit máme hodně typů a ty: KULATÉ
Som vyuceny strojar a rozumiem o co tu ide. Mam doma malu frezku na ktorej robim plosaky a dielce z karbonu na drony a rc modely takze nejake skusenosti mam ale nie s kovom preto som sa pytal to co som sa pytal. Vase debilne postrehy a poucky nepotrebujem . Ono je to typicke pre ceske a slovenske fora ked clovek nieco napise hned ho napadnu ako supy a patricne mu daju najavo ze oni vedia o tejto veci viac... Tento sposob prejavu na forach sa mi hnusi... Ved fora su tu na to aby sa clovek poradil a naucil nieco od inych a nie na to aby ho hned ostatny sfukli stym ze nic o veci nevie. Keby som chcel celu problematiku nastudovat isiel by som inde naucil sa to a nepotreboval by som toto forum... Ja som len chcel vediet co je lepsie a vhodnejsie bez toho aby som studoval rosiahlo tuto problematiku ak som tym porusil pravidla fora tak pardon.
Dakujem za jedinu vecnu odpoved uzivatelovy fmodel. :) .
No s timhle pristupem se na tebe vsici priste vis co. Zeptal jsi se blbe a dostal jsi blbou odpoved, tak si nestezuj.

Co jsem to procetl, odpovedeli ti vsichni, nekdo lip, nekdo hur. Ale myslet si ze z tech milionu polozek alika zrovna tohle nekdo koupil a ma osobni zkusenost je naivni.
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Zamčeno

Zpět na „lineárni vedení“