Úprava křížového stolu CT475 z UNI-MAX

Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

3. 2. 2019, 9:05

Díky moc, ale právě jsem dopsal reklamaci na zasilatelskou službu ohledně zničeného obsahu, tak mne nadšení ohledně předělávky opustilo i když to mělo být jen pod vrtačku, tak to na...e :?
Nechápu
1. toho prodejce jak může 25 kg litiny zabalit pouze do papírové krabice vystlané 1cm tlustým polystyrénem a stáhnou to páskou
2. že neexistuje v republice solídní balíková služba

Jsem neskutečně vytočen tím šlendriánem od začátku až do konce, měl to byt dárek pro radost, ale mě ho byl :twisted: dlužen...
- UNI-MAX ho měl s 50% slevou tak jsem podlehl i přes předešlé špatné zkušenosti, chyba - opět jsem si na dodání počkal tentokráte "jen"asi 3 měsíce :?
- poslali to jinak než jem objednával tj. ČP - tá ale nerada doručuje, pokud teda vůbec - chyba :?
- po urgenci že ČP né, poslali to opakovaně přes neslavně slavné PPL :-( - chyba, balík došel po urgenci až na 3. doručení, opět mimo domluvený termín zato v sobotu :?: :!: ale poškozen, převzal jsem ho s výhradou - chyba :?
- dnes rozbaleno :shock: balík musel šlupku dostat parádní, když jsem našel nonius rozstřelený na 3 ks, dál jsem v rozbalování ani nepokračoval... :twisted:

Evidentně to někdo tahal za stahovací pásky a ty urval na balíku nebyli, kromě stop po nich...
Nedopadlo by to takto, kdyby to bylo na prkně s rámem z latěk... Tak to dopadne když se šetři jak to jen jde, ale zákazník by si klidně za to připlatil 2-300 Kč...
Uživatelský avatar
Zdenek Valter
Příspěvky: 5189
Registrován: 9. 1. 2009, 5:16
Bydliště: Ústí n. L.

3. 2. 2019, 10:23

Čtu si to jako horor - to je fakt pešek .....
Hobbík - obráběč i 3D tiskař začátečník - strojní park je konečně instalován
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

4. 2. 2019, 7:45

1. nekupovat v Unimaxu
2. že neexistuje v republice solídní balíková služba !!!
3. PPL dokazala mi zničit pákové nůžky, kde zohybala L profil 6mm silný. To nebylo po náhodném pádu s tím musí retardi házet. K situaci se překvapivě vtřícně postavil dodavatel/český výrobce s nabídkou, že ihned posíla nový kus a reklamaci, která se potáhne min. měsíc (nebyla na PPL asi první) si vyřeši sám. Tohle od UNI hádám zákazník čekat nemůže.
Reinkarnace
Příspěvky: 1227
Registrován: 21. 11. 2017, 9:16

4. 2. 2019, 8:05

elbarto píše: 4. 2. 2019, 7:45 .... K situaci se překvapivě vtřícně postavil dodavatel/český výrobce s nabídkou, že ihned posíla nový kus a reklamaci, která se potáhne min. měsíc (nebyla na PPL asi první) si vyřeši sám. Tohle od UNI hádám zákazník čekat nemůže.
Ale vždyť je to myslím pokračování tohoto příběhu:
Grad píše: 28. 1. 2019, 10:54 S podivem se e-shop k tomu postavil čelem a uznal chybu, takže navrhli ať zásilku u ČP nechám poslat zpět a že to hned posílají přes PPL znovu...
Mne to nedalo tak jsem ještě volal na depo zda to budou doručovat. Kupodivu jsem se dovolal, komedie to ale byla absurdní. Dověděl jsem se, že to doručovali tak, jak jsem chtěl a požádal a že teď je to uloženo a tak to zůstane a doručovat to již nebudou :shock:
Ještě že to mám nahrané, jinak bych si myslel, že jsem ještě spal a to se mne jenom zdálo...
Zpětnou vazbu ombudsmanovi jsem zaslal, ale nedělám si iluze... :roll: ČP je prostě ústav, jenže placen z naších daní. :twisted:

Teď nevím zda z toho pohledu daní je lepší to nechat vyhnít ať to zašlou zpátky - e-shop to nechá na 100% být, takže ČP si tak jak tak příjde na své, nebo pokud by měl někdo zájem o křížový stůl CT475 s téměř 50% slevou, tak si to může ještě tuším 2 dny vyzvednout ať má z té patálie alespoň někdo úžitek...

njn, jde to přesně v duchu známek krachu ... dnes už nejde o žádný strategický podnik tak ať ho zavřou, nebo alespoň zprivatizují - číňani ho určitě rádí koupí a to by asi teprve pak osazenstvo toho ústavu poznalo ten pravej socík :P , to s telekomunikacemi je to přesně naopak... :?
viewtopic.php?f=64&t=20495&start=30
Uživatelský avatar
Zdenek Valter
Příspěvky: 5189
Registrován: 9. 1. 2009, 5:16
Bydliště: Ústí n. L.

4. 2. 2019, 8:10

Svého času jsem v UNI nakupoval rád - viz ten stůl.
Jenže dopravu jsem si zařizoval sám - no bodejť to jsem ještě jezdil denně do Prahy později alespoň 1x týdně po D8 a pak jsem se cestou stavoval v centrálním skladu v Úžicích .....
Hobbík - obráběč i 3D tiskař začátečník - strojní park je konečně instalován
chb
Příspěvky: 3787
Registrován: 12. 3. 2013, 7:24
Bydliště: Havl. Brod

4. 2. 2019, 8:16

elbarto píše: 4. 2. 2019, 7:45 1. nekupovat v Unimaxu
2. že neexistuje v republice solídní balíková služba !!!
3. PPL dokazala mi zničit pákové nůžky, kde zohybala L profil 6mm silný. To nebylo po náhodném pádu s tím musí retardi házet. K situaci se překvapivě vtřícně postavil dodavatel/český výrobce s nabídkou, že ihned posíla nový kus a reklamaci, která se potáhne min. měsíc (nebyla na PPL asi první) si vyřeši sám. Tohle od UNI hádám zákazník čekat nemůže.
Kdysi jsem odchytil DPD ve městě a ukecal aby mi dal balíček hned a ne až odpoledne - ochotný muž otevřel vzadu auto a po těch balíkách prošel dopředu a hledal ten můj ... jen vzpomínka :-)

ale vážně - na základě čeho předpokládáte že Unimax, PPL či další ... mají kvalitnější zaměstnance než vy u vstupních pohovorů ?

(a zrovna Zdenek má tu nastupující generaci z první ruky :-) )
Víťa - BF20 - upraveno na CNC + Mach3 + SS, soustruh CJM250, MK3 Průša, ostřička nástrojů
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

4. 2. 2019, 10:40

Musím vás pobavit novinkou na PPL. Řidič dostane svuj mikro peníz za doručené zásilky, to čím jezdí v ramci frenčizi )autem bývaleho řezníka z Auto Esa) pominu. Balík mi nechává bez podpisu u místního trafikanta, podepisuje si to všechno sám. Trafikant dostane pár šušnů provize od řidiče a oba jsou spokojeni. Stejně žije pouze z pašovaných cigár. Zatím to funguje k oboustranné, třístranné relativní spokojenosti, PPL, trafika, pacoš. Bohužel nemám moc na výběr, bud bude opruzovat s doručování v hrozných časech nebo trafika. O kultuře doručování bych tady moc nemluvil, obzvlášt v 21 století. Pokud nebudu spokojený, potom si můžu zavolat na placenou reklamační linku, kde mě nechá automat čekat desítky minut. Placená reklamační linka je fajne, to asi také zavedu :-)

Škoda, že DHL není finančně použitelná. Při odesílání je to cca 10ti násobek ČP, u doručeni od žlutocha příplatky v desitkách dolarů. Potom přijede vyvoněný sprinter na minutu přesně, chlapík v uniformě, vzadu točí na kameru co je na autě pro případ sporu, možná i bezpečnostně, tracer nejem na minuty, ale i na vteřiny. Fungující Fuhrerova firma. Dřiv legrační favoriry, dnes Octavie a Superbéčka. Naše jedina šance být sežráni Deutsche Post.
Dawe
Příspěvky: 2509
Registrován: 8. 10. 2013, 6:18

25. 1. 2021, 12:05

K novym lepsim maticim si muzou majitele tohoto stolu poridit i power feed. Davam link pro inspiraci
TOS S28, DIY CNC, Holzmann ZS-40HS, Prusa Mk3s+MMU2s, Bambu X1C Combo
Odpovědět

Zpět na „Jiné stroje - vrtačky, brusky, pily atd.“