Laser 40w

Odpovědět
Daniela
Příspěvky: 3
Registrován: 6. 11. 2019, 5:23

16. 11. 2019, 8:16

Ahoj všem
nenašla by se tu prosím nějaká hodná duše, která by pomohla seřídit téměř nový laser 40w?
s manželem se snažíme už asi měsíc dát do dohromady, ale nedaří se to, pořád se objevují další a další problémy, laser byl pořízený úplně nový na laserstore.cz Už jsme bezmocní a pokud se nám nepodaří jej dostat do použitelného stavu, budeme nuceni ho asi vrátit, protože nefunkční nám bude k ničemu. Moc prosím kohokiliv, kdo by s tím mohl pohnout a je ochotný přijet do Boskovic, aby se ozval. Samozřejmě to nebudeme chtít zadarmo


Děkuji Daniela
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

16. 11. 2019, 9:34

Teď to nejde. Ale jako Krabičku poslední záchrany nabízím, že pokud to do té doby nějak nevyřešíš, tak někdy od poloviny prosince bych Ti to zprovoznil. Pokud to ale není jenom nějaká blbost, tak bych si to asi odvezl a zase Ti to pak přivezl zpět. Jsem z Brna, takže celkem za rohem.

A dvě malé rady. Jedna myšlena vážně, druhá o něco míň:
1 - Nepiš "jsou problémy", ale napiš jaké problémy, co to dělá nebo nedělá.
2 - Nepiš "s manželem se to snažíme dát dohromady", ale napiš "smažím se to dát dohromady, a manžel je pořád někde na montážích v zahraničí..." ;-)
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

16. 11. 2019, 9:48

Mex píše: 16. 11. 2019, 9:34 Teď to nejde. Ale jako Krabičku poslední záchrany nabízím, že pokud to do té doby nějak nevyřešíš, tak někdy od poloviny prosince bych Ti to zprovoznil. Pokud to ale není jenom nějaká blbost, tak bych si to asi odvezl a zase Ti to pak přivezl zpět. Jsem z Brna, takže celkem za rohem.

A dvě malé rady. Jedna myšlena vážně, druhá o něco míň:
1 - Nepiš "jsou problémy", ale napiš jaké problémy, co to dělá nebo nedělá.
2 - Nepiš "s manželem se to snažíme dát dohromady", ale napiš "smažím se to dát dohromady, a manžel je pořád někde na montážích v zahraničí..." ;-)
ne!, pokud to nekdo takto prodava, tak at ma podporu, nebo mu to narvat zpet do otvoru, za ty prachy to musi byt po vybaleni funkcni, prip. to prodejce zprovozni. T o uz je lepsi to vzit za pulku DE a za druhou pulku mi to nekdo zprovozni a nauci s tim delat
"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

16. 11. 2019, 10:25

To jako ten prodejce myslí vážně? To ty kidy o nás na jejích webu jsou k čemu?
Nejdelší pracovní doba v ČR .. Po – Ne .. 8.00 – 22.00 h … i o svátcích.
Doživotní on-line podpora zdarma.
Návody na stroje a software v Češtině
Jako jediný máme veškerý ovládací software na stroje v ČEŠTINĚ.

A kontakt na jejích tech. podporu Aleš Matouš je nefunkční? :shock:

Mexi, sorry že asi nabourávám kšefty :-(
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

16. 11. 2019, 10:34

Grad píše: 16. 11. 2019, 10:25 Mexi, sorry že asi nabourávám kšefty :-(
Vzhledem k tomu, že všecko dělám zadarmo a naopak mě to většinou něco stojí, a kromě toho je tady ještě ten manžel ... ;-)
Takže Ti děkuji, že mi nabouráváš takové kšefty.

Navíc jsem to pojal skutečně jenom tak, že když vše ostatní zklame, tak se zapojím já.
Samozřejmě kontaktovat prodejce by měla být první volba. Minimálně do doby, než se zjistí, že stojí za prd.
smekalova.lucie
Příspěvky: 1
Registrován: 16. 2. 2021, 9:52

27. 2. 2021, 12:45

Tak přesně ten samý problém a spoustu dalších jsem měla od stejného prodejce laserstore. Jednání s prodejcem arogantní, stroj došel poškozený a nefunkční. Známý mi jej uvedl do provozu. Byly tam špatné kontakty, uchycení USB "přenašeče" (nevím jak to nazvat, jsem laik) žádné, spoustu volných šroubků vysypaných po celém stroji. Požadovala jsem opravu, náhradu či vrácení. V ničem mi nebylo vyhověno, protože pán si opravoval dům a poté odjížděl na dovolenou. Takže stroj za 40tis v úplně "skvělém a funkčním" stavu 😡. Od tohoto prodejce již nikdy nic! Proto si na něj dávejte pozor. U něj bych již neobjednala ani součástku!
gmatej
Příspěvky: 11
Registrován: 2. 6. 2018, 9:16

1. 3. 2021, 10:50

u prodejce LaserStore momentálně řeším reklamaci trubice.
To že ji zaslal velice rychle bylo to jediné co fungovalo.
Trubice přišla ve stavu IKEA puzzle.
Rozborka nahlášena dopravci, po informaci od dopravce že se vše řeší a škodu mám nyní požadovat po odesílateli tak pan Matouš se k tomu postavil tak že telefon zvedá, ale strohá odpověd ve formátu: jedu do Ostravy ted nemohu, kouknu se na to v pondělí, pak že chce vyjádření o škodě od dopravce. A je to stále do kola. Takže trubice není, prachy 6300,- taky ne...
O prvním zakoupení před 2 roky 40W laseru raději mluvit nebudu.
Pravděpodobně mu to po povolení cestovat přijedu vysvětlit osobně.
gmatej
Příspěvky: 11
Registrován: 2. 6. 2018, 9:16

4. 3. 2021, 9:35

Tak má zde někdo ještě nějaké negativní či pozitivní zkušenosti s dodavatelem Laserstore , Cihlářská 344 , Semily , 513 01 ???
michal.slav
Příspěvky: 1
Registrován: 22. 10. 2021, 4:48

23. 10. 2021, 11:02

dobrý den , také mám problěmy s firmou Laserstore , budu mít s něma soud teď v listopadu , potřeboval bych špatné recenze na tuto firmu , děkuji
vojtaham
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 21. 11. 2023, 4:00

23. 11. 2023, 10:44

Bohužel - musím se připojit k níže popsaným příběhům - mám podobné , velice negativní zkušenosti - potvrzuji , lživé , arogantní jednání - pán je absolutní amatér , divím se , že stále ještě funguje....podal jsem patřičné podněty na příslušné instituce a hodlám to řešit i právní cestou...nechápu , jak může takový člověk fungovat....dávejte si lidi pozor - doporučuji od něj nic nekupovat...je to jen rada, rozhodnutí je jen na vás...kdybych si býval pročetl recenze , ušetřil bych si spoust trablů - jak při nákupu samotném ( stav stroje při dodání - katastrofa , strhlé , chybějící šrouby , nefunkční mechanika ), až po řešení reklamace po roce provozu - zůstal mi jen nefunkční stroj ...
Odpovědět

Zpět na „Jiné stroje - vrtačky, brusky, pily atd.“