BN 102B doprava

Odpovědět
JLo
Příspěvky: 86
Registrován: 28. 4. 2014, 7:16

15. 2. 2022, 7:18

Pěkný den, o víkendu mám převážet BN 102B, sháním nějaké info ohledně dopravy, abych mašině nějak neublížil. Co zajistit, nebo naopak sundat, atd... Bude to na velkém vozíku na 2t, s navijákem.
Bruska na paletě. Díky moc.
Zbýňa
Příspěvky: 1915
Registrován: 3. 9. 2010, 8:45
Bydliště: Čelákovice

15. 2. 2022, 7:37

Ahoj, já kameníčka převážím tak, že zajistím stůl dorazama a stůl k motýlu stáhnu kurtou, aby nemohl skákat po válčcích. Správně se asi má stůl podložit, aby neležel na válečích ( je to snad popsáno v manuálu), ale to jsem nedělal. Buď se mašina vezla rozebraná (což je u kameníka otázka chvilky) nebo jsme to vyřešili, jak jsem psal. Nicméně vezli jsme odtahovkou, tak tam je minimální hopsání oproti vozíku. Hlavně dobře podložit tu paletu, aby mašina stála na špalcích a né volně na prknech. Já radši vozím na trámech nebo přímo na podlaze, když je čím to pak zvednout. Na trámech to pak i převážím paleťákem. Mašinu podložím desítkama hranolama, prošroubuju je dlouhýma vrutama skrz díry pro přišroubování mašiny ve frémě, nadzdvihnu jenom trochu nad zem a už se jede bez rizika pádu. Prostě jako by byla mašina na paletě.
gaminn
Příspěvky: 874
Registrován: 23. 6. 2007, 8:26

15. 2. 2022, 7:55

Není to ten Kameníček od Hlinska nebo Chrudimi? Bylo k tomu nějaké příslušenství?
JLo
Příspěvky: 86
Registrován: 28. 4. 2014, 7:16

15. 2. 2022, 8:26

Jojo, je to ta z Hlinska, je to jen samotná mašina. Ale když vezmu za jakou to bylo cenu...., má to odměřování.
Příslušenství jsem posháněl předem :D , nejsou to věci přímo od konkrétní mašiny, ale kdo to tak má, i když jsou takoví.
Odpovědět

Zpět na „Jiné stroje - vrtačky, brusky, pily atd.“