Ako urobit Rybu v 3D v Machu

Uživatelský avatar
Radovan
Příspěvky: 98
Registrován: 17. 8. 2011, 8:39
Bydliště: Vychod Slovenska

14. 9. 2011, 8:16

rybiccka.jpg
Potrebujem poradit stiahol som si obrazok ktory by som potreboval vyfrezovat iba tym ze to vlozim ako obrazok do machu a spustim , ale ono my to ide nejak plytko aj napriek tomu ze tam dam hlbku 1 mm- neviete mi poradit - nemali by tie okraje obrazku byt nejake tmavsie?Ja som to skusal v Corel Drav11 ale neviem to tam nejak upravit stale mi tam importuje cely obrazok stvorec a nie iba jeho vektory aj ked to tam importujem vo vektoroch- skuste mi poradit vopred VDAKAAAA :D :D :D :D :D :D :D :? :? :? :? :? :?, alebo existuje nejaky free program ktorym sa to da upravit????? :wink: :wink: :wink:
Uživatelský avatar
pájač
Příspěvky: 1143
Registrován: 28. 1. 2008, 8:35
Bydliště: Levice

19. 9. 2011, 6:37

To čo ty chceš, na to ja používam starý Mach Version R1.83.027 kde v pohode urobíš komplet G-kód , ak ti to nepojde , napíš parametre aké potrebuješ a ja ti ho urobím. Toto vie aj program ArtCAMPro , ale ten nie je free . :?
Nemáš CNC - nič neznamenáš.
30.01.10 pokusne spustené CNC. Neviem, ako som mohol doteraz bez neho žiť. ><((((º>
http://www.fishpol.sk
Uživatelský avatar
Radovan
Příspěvky: 98
Registrován: 17. 8. 2011, 8:39
Bydliště: Vychod Slovenska

19. 9. 2011, 4:13

Ja mam tiez stary Mach , ale mi to robi nejak plytko aj ked nastavim hlbku , tak sa mi to zarije hlbsie ale aj tak obrazok je plytko - uz uvazujem nad CUD2D - viem ze to neurobi , ale je dobry na pracu.Ten obrazok je zo stranky vector a tam je toho vela tak som chcel ze to skusim tak jednoducho , ale nejak to neslo - ja som to chcel nastavit tak, zeby mi v Machu nerilo ten stvorec , len tu rybku , ale ono aj ked to prepnem na bielu- hlbka- alebo cierna- hlbka stale to rije stvorec co je pre mna nepotrebne - a nahodou nie si zaregistrovany na http://www.vectorart3d.com/store/" onclick="window.open(this.href);return false; :?: :?: :?: :?: Ja som sa tam zaregistroval - program uz mam full stiahnuty ten je free , len v tom je ta finta ze obrazky si tam vkladas iba v ich formate V3m a ten je problem-ked som sa zaregistroval tak tam pisalo ze mi daju odpoved mailom a uz tyzden a nic - vtedy by som mal dostat obrazky 9 free na skusku :? :? :? :? velmi by mi to pomohlo . Uz som skusal aj nejaky prevodnik do formatu V3M ale to asi nieje mozne -Ak riešiš tiez obrazky do dreva , ako to robiš??? maš nejaky program alebo len Mach :?: Skus poradit , som zaciatocnik a uz som presiel tolkymi problemami ze az strach :? :? :? :?
Uživatelský avatar
ivčo
Sponzor fora
Příspěvky: 307
Registrován: 11. 2. 2007, 5:17
Bydliště: Slezsko

19. 9. 2011, 4:40

budeš muset milý hochu sáhnout chtě nechtě do peněženky, tvoje rybka totiž je k mání za 25 USD, z obrázku jpg toho moc nevyfrézuješ...
Uživatelský avatar
Radovan
Příspěvky: 98
Registrován: 17. 8. 2011, 8:39
Bydliště: Vychod Slovenska

19. 9. 2011, 5:11

To by nebolo az tak drasticke 25 dolarov sa dnes najde všade :) :) :) len keby mi dali aspon tych 9 free na vyskusanie , ale dajak sa im nechce amerikanom
Uživatelský avatar
pájač
Příspěvky: 1143
Registrován: 28. 1. 2008, 8:35
Bydliště: Levice

19. 9. 2011, 5:27

Použi tento obrázok na výrobu G-kódu.
Přílohy
rybiccka.jpg
Nemáš CNC - nič neznamenáš.
30.01.10 pokusne spustené CNC. Neviem, ako som mohol doteraz bez neho žiť. ><((((º>
http://www.fishpol.sk
Uživatelský avatar
Radovan
Příspěvky: 98
Registrován: 17. 8. 2011, 8:39
Bydliště: Vychod Slovenska

19. 9. 2011, 6:00

OK sprobujem a dam vediet zajtra to testnem :D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Radovan
Příspěvky: 98
Registrován: 17. 8. 2011, 8:39
Bydliště: Vychod Slovenska

21. 9. 2011, 12:09

Rybička uz bola lepšia , ale na toto nema toto je proste bomba -dnes som sa konecne dopracoval k tym Free obrazkom a hla tu je vysledok -PARADA
Přílohy
IMAG1034.jpg
Uživatelský avatar
pájač
Příspěvky: 1143
Registrován: 28. 1. 2008, 8:35
Bydliště: Levice

21. 9. 2011, 4:40

Však som ti poslal jeden 3D model cez súkromnú poštu, ani si si ho nestiahol. Ale keď už máš, tak je dobre. 8)
Nemáš CNC - nič neznamenáš.
30.01.10 pokusne spustené CNC. Neviem, ako som mohol doteraz bez neho žiť. ><((((º>
http://www.fishpol.sk
Uživatelský avatar
Radovan
Příspěvky: 98
Registrován: 17. 8. 2011, 8:39
Bydliště: Vychod Slovenska

21. 9. 2011, 7:34

pájač píše:Však som ti poslal jeden 3D model cez súkromnú poštu, ani si si ho nestiahol. Ale keď už máš, tak je dobre. 8)
Napisalo mi ze prisla posta , ale automaticky bola odosielatelom zrusena ja som ju hladal , ale nikde som nic nedostal :cry: :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Radovan
Příspěvky: 98
Registrován: 17. 8. 2011, 8:39
Bydliště: Vychod Slovenska

21. 9. 2011, 7:39

kutil_tim píše:Jakými nastroji si to do toho dřeva dělal ?
Já to umím sice taky ale jen ve photopaintu :(
Robil som to obycajnou V frezkou takou jak na pisanie na kov - nechcelo sa mi ju menit a ked som videl ze je to OK tak som ju nechal :wink: :wink: :wink: :wink: a nastavena bola na 0,250 hrubku- ten program je dobry , akurat ze tie ostatne obrazky musis kupovat - no ale je ta kriza tak aj Amici by mali bit ferovejsi a davat to zadarmo :D :D :D :D :D


Program je Vector Art 3D Machinist je to plny a je Free a na probu ak sa zaregistrujes mas 9 obrazkov ktore su celkom pri troche fantazie vyuzitelne
Uživatelský avatar
pájač
Příspěvky: 1143
Registrován: 28. 1. 2008, 8:35
Bydliště: Levice

22. 9. 2011, 12:01

Radovan píše:
pájač píše:Však som ti poslal jeden 3D model cez súkromnú poštu, ani si si ho nestiahol. Ale keď už máš, tak je dobre. 8)
Napisalo mi ze prisla posta , ale automaticky bola odosielatelom zrusena ja som ju hladal , ale nikde som nic nedostal :cry: :cry: :cry: :cry:
Akože nedostal ? Mne vyznačilo, že je správa prečítaná, akurát príloha nebola stiahnutá. Teraz už je stiahnutá 2x. Ináč to bol ten prvý 3D model. 8)
Nemáš CNC - nič neznamenáš.
30.01.10 pokusne spustené CNC. Neviem, ako som mohol doteraz bez neho žiť. ><((((º>
http://www.fishpol.sk
Uživatelský avatar
Radovan
Příspěvky: 98
Registrován: 17. 8. 2011, 8:39
Bydliště: Vychod Slovenska

22. 9. 2011, 7:19

pájač píše:
Radovan píše:
pájač píše:Však som ti poslal jeden 3D model cez súkromnú poštu, ani si si ho nestiahol. Ale keď už máš, tak je dobre. 8)
Napisalo mi ze prisla posta , ale automaticky bola odosielatelom zrusena ja som ju hladal , ale nikde som nic nedostal :cry: :cry: :cry: :cry:
Akože nedostal ? Mne vyznačilo, že je správa prečítaná, akurát príloha nebola stiahnutá. Teraz už je stiahnutá 2x. Ináč to bol ten prvý 3D model. 8)
Jasne vcera som na to dosiel ze tam mam postu :? :? :? :? , ale dvakrat bola stiahnuta a raz dosla-- a nemas aj ine obrazky :wink: :wink: :wink: :wink: ale tie platene :wink: :wink: :wink: dohodneme sa :) :) :)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22395
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

22. 9. 2011, 9:07

uvedomujes si ze tohle je kradez dusevniho vlastnictvi!
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
Radovan
Příspěvky: 98
Registrován: 17. 8. 2011, 8:39
Bydliště: Vychod Slovenska

22. 9. 2011, 7:01

robokop píše:uvedomujes si ze tohle je kradez dusevniho vlastnictvi!
nnoo , ale este som od nich nic neukradol :D :D :D :D lebo to nejde - je len keby dajake mal tak mu zaplatim polku ceny :? :? :? :? Teraz amikom treba dolare tak by mohli dat aj oni dajaku akciu :wink: :wink:
Odpovědět

Zpět na „výrobky a obrobky“