Houpací motorka

Odpovědět
Hondzik78
Příspěvky: 7
Registrován: 23. 1. 2010, 12:47
Bydliště: Pardubice

19. 9. 2011, 10:24

Vzhledem k tomu že synek začíná nutně :D potřebovat nějaké houpátko a produkty co jsou na trhu mě zrovna nezaujaly, rozhodl jsem se tvořit sám. :D bude se frézovat z dřevěné desky o tloušťce 40 mm, která bude poslźe poslepována do tří vrstev. Válcové díly budou vyrobeny z dřevěných tyčí které dnes naštěstí není problém sehnat. Už jen aby byl čas vyfrézovat a dotáhnout dokonce :D
Přílohy
rocking chopper_c.jpg
díly.jpg
Naposledy upravil(a) Hondzik78 dne 26. 12. 2011, 2:14, celkem upraveno 1 x.
Hondzik78
Příspěvky: 7
Registrován: 23. 1. 2010, 12:47
Bydliště: Pardubice

26. 12. 2011, 2:06

Tak projekt dokončen... sice bude mladej must ještě trochu poporůst...ale jinak vcelku spokojenost.. až na lakýrnické práce které opravdu nezvládám.. a budu ještě muset dle možností dotvořit :)
IMG_7492.JPG
IMG_7496.JPG
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

26. 12. 2011, 9:15

Hondzik78 píše:Tak projekt dokončen... sice bude mladej must ještě trochu poporůst...ale jinak vcelku spokojenost.. až na lakýrnické práce které opravdu nezvládám.. a budu ještě muset dle možností dotvořit :)
Moc hezka, chvalim, ale ... nebylo by lepsi trosku obetovat "maketovost" a udelat sedaci cast vic "user friendly" - jako vic polozit nebo dokonce zaklonit, nebo seriznout/zplacatit tu spicku? Takhle mam pocit, ze sedi primo na tom hrotu.
Kdyz si predstavim, jak si na tom macka(m) pindika, tak ouvej :) .
Ale jinak super :D vyuziti CNC.
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

26. 12. 2011, 10:15

Pěkný. Tahle motorka určitě potěší několik generací mrňat.
Hondzik78
Příspěvky: 7
Registrován: 23. 1. 2010, 12:47
Bydliště: Pardubice

26. 12. 2011, 11:00

lapa píše:
Hondzik78 píše:Tak projekt dokončen... sice bude mladej must ještě trochu poporůst...ale jinak vcelku spokojenost.. až na lakýrnické práce které opravdu nezvládám.. a budu ještě muset dle možností dotvořit :)
Moc hezka, chvalim, ale ... nebylo by lepsi trosku obetovat "maketovost" a udelat sedaci cast vic "user friendly" - jako vic polozit nebo dokonce zaklonit, nebo seriznout/zplacatit tu spicku? Takhle mam pocit, ze sedi primo na tom hrotu.
Kdyz si predstavim, jak si na tom macka(m) pindika, tak ouvej :) .
Ale jinak super :D vyuziti CNC.
No když ono je to spíše dáno tím že mladej musí dorůst, vzhledem k tomu že jsem musel začít úplně od píky musím říct že velikost jsem skutečně moc neodhadnul kdybych to dělal znovu byla by velikost zhruba o 1/4 menší... ono by pak na tom sedátku měl sedět víc vzadu aby mohl natáhnout nohy na stupačky. No uvidíme když si bude stěžovat tak to předěláme, ale myslim že s tím nebude problém 8)
Odpovědět

Zpět na „výrobky a obrobky“