Soustruh z bazaru

"Zdroje tu jsou"
vreteno.cz
Příspěvky: 29
Registrován: 28. 11. 2015, 9:47

27. 10. 2018, 9:01

Zdravím, na vědomost se dává že je k mání soustruh Baťa (MAS) hned ten první v odkazu http://www.tumlikovo.cz/predvalecne-sou ... #more-5698

Lokalita Brno.

cena 15 000 při rychlém jednání 10 000 níž nejdeme, protože ty díly pro nás cenu mají

Problém
- při stěhování spadl, stěhovali to "údajně profi" stěhováci. Ze kterých se vyklubali debilové. My jsme se tomu s kolegou nemohli tenkrát věnovat, byli jsme na servise. Tak jsme si na to najali firmu a ti nám ho zkurvili.

závady - ulámené páky, příčný šroub stržený- my jsme na tom teďka momentálně soustružili tak, že jsme si utáhli příčnou desku na klínu, otočili křížový suportek o 90° a přidávali přes něj a točili kolem na suportovce. Dále je prasklá ta levá noha s rychlostní skříní a bloklá nortonka, takže nejdou řadit posuvy. Rychlosti se s trochou trpělivost přeřadit dají. Nutné vyzkoušet.

Někdo kdo má plac, čas, a náladu by ho mohl dát dohromady. My na to čas nemáme. A jako servisáci jsme přímo u zdroje, takže si snadno opatříme jiný.

K mání pouze v neděli 27.10.2018. Pokud ho nikdo nebude chtít, tak od pondělka si ho rozebereme na náhradní díly a zbytek pojede do kotle. Psát na email kdykoliv. Volat na 776 080 588 pouze zítra od 7:00 do 18:00 Pak už to nebude možné. Uzávěrka akce je zítra neděle 28.10.18 18:00. Foto nemám, závady popíšu do telefonu a kdo bude chtít, holt musí přijet.

Doprava a nakládka není v ceně. Zajišťuje si ji zájemce sám.

Důvod rychlosti akce - stěhujeme se jinam a od 1.11. má místo jiný nájemce a pokud to máme rozebírat tak to chceme dělat v klidu a ne na poslední den.
Servis obráběcích strojů, výroba a vývoj nových krámů do světa
ssmak3050
Příspěvky: 773
Registrován: 20. 12. 2016, 9:09

27. 10. 2018, 11:03

no estli by nebylo lepsi to hodit do sekce PRODEJ.. :D
vreteno.cz
Příspěvky: 29
Registrován: 28. 11. 2015, 9:47

27. 10. 2018, 11:47

Omlouvám se, už jsem to tam dal. Tohle byl omyl. Fikl jsem to do prvního téma o bazarových strojích, které jsem potkal, aniž bych hlouběji hledal jaký je tady systém.
Servis obráběcích strojů, výroba a vývoj nových krámů do světa
Odpovědět

Zpět na „Kde koupit starší stroje“