Cena bruska BNH 20A

"Zdroje tu jsou"
Odpovědět
vladivostok
Příspěvky: 29
Registrován: 1. 11. 2009, 4:08

19. 1. 2018, 11:06

Zdravím, mám možnost koupit brusku BNH20A i s magnetem. Je v top stavu, jako nová. Chci se zeptat, jakou cenu byste byli ochotni při její případné koupi dát, kdybyste měli tu možnost. Díky...
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

20. 1. 2018, 1:30

Za BNH20A ti nedam nic, za BRH20A ve stavu noveho stroje (dost silna slova, skoko jako v AAA Auto...), predpokladam s plnym prislusenstvnim ti dam 60 plus DPH.
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

20. 1. 2018, 8:57

Řekněte mi,proč všechno,co vymysleli bačové(nebo aspoň vylepšili do bezvědomí) má vždycky tak malou cenu.. že by v tý ceně hrála roli i kvalita myšlení? Mám tady knížku k téhle řadě,bylo jich moc verzí(vyšší,nižší,delší,kratší, nástrojařské,produkční i obyčejné,některý uměly brousit širokým kotoučem 100mm,mělo to příslušenství na tvarové broušení,děličku atd.)...A kdyby to nebylo slovenský,tak bych se i divil,že takhle vymyšlená bruska se prodává levněji než ty starý BPH20NA..
capumpor
Příspěvky: 1066
Registrován: 23. 2. 2008, 10:42
Bydliště: obec Černý Vůl

4. 2. 2018, 5:31

Že by proto, páč je moc složitá a často se s.re?
Je to plný hydraulických solenoidů a hydromotorů.
Konstrukce sloupu, který jezdí po loži a vymezuje se kuličkovými ložisky na výstřednících, na to jsem taky samou chválu neslyšel.
Naopak BPH20 všechny provedení = jednoduchý spolehlivý stroj.
Sběratel strojů :-)
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

5. 2. 2018, 8:58

capumpor píše:Že by proto, páč je moc složitá a často se s.re?
Je to plný hydraulických solenoidů a hydromotorů.
Konstrukce sloupu, který jezdí po loži a vymezuje se kuličkovými ložisky na výstřednících, na to jsem taky samou chválu neslyšel.
Naopak BPH20 všechny provedení = jednoduchý spolehlivý stroj.
No právě..taky bych to tak viděl..ony jsou skoro všechny,co jsou na prodej když ne v tom výše popsaným stavu nového stroje,a když ne,tak minimálně nějak děsně zachovalý,snad jsem ani neviděl žádnou,která by nebyla i v původní barvě..Ono už fabriky většinou nejsou,ale tam,kde ještě něco strojí tyhle brusky prostě nepotkáš. Jak píše kolega výše, oni asi spíš potřebujou dělat,ne spravovat..
Odpovědět

Zpět na „Kde koupit starší stroje“