Brúska, fréza, vŕtačka - prosím o cenu.

"Zdroje tu jsou"
zverodoktor
Příspěvky: 2970
Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
Bydliště: Bratislava

22. 8. 2018, 10:14

david.1 píše: 14. 8. 2018, 7:52 nojo,co bys chtěl od Jánošíka,kterej se zaregistroval jen kvůli tomu,aby to mohl šikovně (a zadarmo) zainzerovat a vyvařit na tom?
Ako dlhšie registrovaný člen tohoto fóra som neskutočne vďačný, že MurphY sa zaregistroval a ponúkol stroje cez toto fórum, pretože iba vďaka tomu som sa dostal k niekoľko rokov zháňanej brúske N1 aj s príslušenstvom za SLUŠNÚ cenu (myslím že pre obe strany) a kamarát tiež hobík, ktorý zabezpečil na vlastné náklady zariadenie na vybratie strojov zo suterénu cez 80 cm dvere a schody kúpil frézku FN22 a vrtačku. Taktiež o 2 týždne zabezpečil vytiahnutie sústruhu S28 pre ďalšieho kupca. Majiteľ strojov nevedel zabezpečiť bezproblémové vytiahnutie strojov z komplikovaného priestoru suterénu, navyše v záhrade, ktorá sa nesmela zničiť.
Nieje mi celkom jasné to ukrivdené nariekanie podaktorých členov. Z mojej strany šlo o ponuku cez SZ rovnako ako viacerých iných členov s tohoto fóra a zrejme tá ponuka bola najlepšia. Majiteľ nieje strojár, nevyzná sa v problematike (išlo o dedičstvo), ale chcel aby stroje mal radšej nejaký strojársky fanda podobne ako bol jeho dedo a nie priekupník. Celé nasledujúce jednanie bolo nad všetky očakávanie absolútne seriózne a férové. Celá akcia trvala vyše 2 týždňov. Čo vás žerie???

P.S: To sa naozaj už aj na strojárskom fóre budeme urážať a nadávať si? Tých "Jánošíkov" si nechaj nabudúce pre sebe rovných a verejne v nejakom pohostinstve, nie anonymne tu na fóre. Tam keď to skúsiš, vysvetlia ti to rýchlo a bolestivo, aby si mohol nad tým následne rozmýšľať.
Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí...
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

23. 8. 2018, 5:43

no důležité je že obchod proběhl ke spokojenosti obou stran. A nebylo to hluboko pod cenu.
Podívej se zatím jsem odstěhoval všechno a to byly težší stroje 20 tun...ze sklepa je to horší ale stačí pomocná konstrukce.
Jestli jste něměli hydraulický zvedák vozíky a další vybavení tak pak je to dřina.
některé vybavení si radši pujčím než to mordovat rukama a shánět kopu lidí které pak zkoordinovat je problém a hrozí nějaký průser.
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Odpovědět

Zpět na „Kde koupit starší stroje“