TOS sm16

"Zdroje tu jsou"
Odpovědět
Kadlik
Příspěvky: 21
Registrován: 11. 12. 2020, 6:47

16. 6. 2021, 6:25

https://stroje.bazos.cz/inzerat/1379327 ... -sm-16.php

co si prosím myslet o tomhle? za 55k bez DPH. pan skladník prý min použité lože neviděl :) určitě ho používali v udrzbe. bez příslušenství. je k němu 8ks kol na závity(manuál popisuje 16ks). koník prý original. Na to že jsou překupníci mi přijde krapet levnej.
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5185
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

16. 6. 2021, 6:40

No cena obvyklá nižší, podle ošoupání míst bych řekl že má za sebou dost, i když není odratý šíleně. Lože poznáš jen podle prohlídky s měřením, od oka, nedej bože z fotek poznáš ho...
Koník je origo, jen na fotkách má nějaký jiný odstín, ale možná zkresluje foto. Dojet, pustit, změřit, pak třeba koupit :D
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5185
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

16. 6. 2021, 6:42

Jo můj taky vypadal slušně, najdi si moje vlákno o broušení lože :lol:
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

16. 6. 2021, 8:38

Takhle,Kadliku: předně začni tím,že je to Fialová překupnice.Tohle jsou ryzí překupníci v tom nejhorším smyslu slova-ta ialka si někde doma vaří oběd a při tom překupuje-na to nepotřebuje nic,než počítač,umět na něm psát a trošku používat ruce(hlavu ne
!) mašina není ani jejich,oni jen překupují fotky,mašinu fyzicky nikdy neviděli.. Za další-i když té ceně nevěřím,počítej s tím,že to je plus dýpíeič. Taky se musíš zeptat,jestli je to opravdu tahle mašina-kdysi nabízeli brusku na kulato,kteou jsem poptal a vypadlo z nich několik nabídek,všech vysoko přestřelených-ovšem na jiné stroje,shoda byla jen v tom,že jsou to brusky. Ale je pravda,ve dvou se strefili dokonce na kulato-ten zbytek byly BN,nějaká Rusanda a jedno BRH- konečně všechny mají podobný pracovní způsob,některé jsou si podobné i barvou..

Ale jestli je to ten z obrázku doopravdy,co se týká otřískanosti laku,tak na to nedej- ono to lakování bačům zrovna moc nešlo, na mém léta skladovaném jsem kdysi umyl konzervaci jen lehce benzinem a pod tím vypadal jen o něco málo líp..
Odpovědět

Zpět na „Kde koupit starší stroje“