Identifikácia predmetov z kovosrot, má to nejakú cenu?

"Zdroje tu jsou"
ovi-ivo
Příspěvky: 1115
Registrován: 12. 4. 2015, 9:41
Bydliště: kůsek od Hodonína

12. 1. 2022, 10:02

Tak to pomalu vypadá, že dotáhl dom věci z kovošrout a asi ho zabily od 4. ledna nekomunikuje :lol: umřel, nebo je nemocnej nebo.....
Poslal zvás někomu něco z toho co tu nabízel? Me zatím ne.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10102
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

12. 1. 2022, 10:28

No třeba má zdravotní nebo jiné problémy ,nebo ho prostě udolalo že každej dobrej skutek musí být po zásluze potrestán .
Kdyby mě hned na začátku někdo označil za překupníka, lumpa a vychcánka vykašlal bych se na to hned na začátku a šel bych řešit něco přínosnějšího .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

12. 1. 2022, 11:26

Prostě jste nabídli málo,to je celý.. Někdo to chtěl asi víc :)
titel
Příspěvky: 338
Registrován: 29. 5. 2017, 12:30

12. 1. 2022, 6:14

Mne sa zatiaľ tiež neozval. Ani nečíta SS..... :oops:
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

13. 1. 2022, 8:13

fmodel píše: 12. 1. 2022, 10:28 No třeba má zdravotní nebo jiné problémy ,nebo ho prostě udolalo že každej dobrej skutek musí být po zásluze potrestán .
Kdyby mě hned na začátku někdo označil za překupníka, lumpa a vychcánka vykašlal bych se na to hned na začátku a šel bych řešit něco přínosnějšího .
No,vždyť on se sem vlastně přihlásil s dobrým úmyslem.Chtěl pomoct..Nakoupil to ve šrotu -a nevěděl co s tím.. Bylo mu úplně jedno,za kolik to prodá,jestli na jednom kuse vydělá 30 nebo 50 eur.. Chtěl jen,abyste mu nabídli, jakou to pro koho vás má cenu :) V tom není ani kapka vychcanosti,toho by mohli ukazovat jako etalon křišťálu,když ten náš Křišťál už je pod zemí..
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

13. 1. 2022, 8:31

david.1 píše: 13. 1. 2022, 8:13
fmodel píše: 12. 1. 2022, 10:28 No třeba má zdravotní nebo jiné problémy ,nebo ho prostě udolalo že každej dobrej skutek musí být po zásluze potrestán .
Kdyby mě hned na začátku někdo označil za překupníka, lumpa a vychcánka vykašlal bych se na to hned na začátku a šel bych řešit něco přínosnějšího .
No,vždyť on se sem vlastně přihlásil s dobrým úmyslem.Chtěl pomoct..Nakoupil to ve šrotu -a nevěděl co s tím.. Bylo mu úplně jedno,za kolik to prodá,jestli na jednom kuse vydělá 30 nebo 50 eur.. Chtěl jen,abyste mu nabídli, jakou to pro koho vás má cenu :) V tom není ani kapka vychcanosti,toho by mohli ukazovat jako etalon křišťálu,když ten náš Křišťál už je pod zemí..
Možná je celkem nepochopitelné, že pro ty věci do toho kovošrotu musel zajet, koupit, naložit, doma zase odsmýkat z auta a někde uložit. Taky to musel nafotit a zadat na fórum. Pak zase v případě prodeje to musí zabalit, dodat přepravci. Kolik je v tom přímých nákladů, kolik hodin vlastního času a pak jej někdo nazve vychcaným překupníkem a chtěl by snad cenu nižší, než dal v tom kovošrotu. Kdyby se věnoval něčemu jinému, mohl mít klid a pohodu. Tak se jen dozvěděl samá negativa a to ještě na pokračování. Vůbec bych se mu nedivil, kdyby se na to vykašlal a s prodělkem to zase odvezl nazpět, než dávat zase podnět k napadání.
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

13. 1. 2022, 9:00

Josef píše: 13. 1. 2022, 8:31 Možná je celkem nepochopitelné, že pro ty věci do toho kovošrotu musel zajet, koupit, naložit, doma zase odsmýkat z auta a někde uložit. Taky to musel nafotit a zadat na fórum. Pak zase v případě prodeje to musí zabalit, dodat přepravci. Kolik je v tom přímých nákladů, kolik hodin vlastního času a pak jej někdo nazve vychcaným překupníkem a chtěl by snad cenu nižší, než dal v tom kovošrotu. Kdyby se věnoval něčemu jinému, mohl mít klid a pohodu. Tak se jen dozvěděl samá negativa a to ještě na pokračování. Vůbec bych se mu nedivil, kdyby se na to vykašlal a s prodělkem to zase odvezl nazpět, než dávat zase podnět k napadání.
No,předně- do toho šrotu to nejel shánět. To není obchod,nikdy nevíš,co se tam za pět minut objeví a objednávky tam taky moc nefungujou.
To nic, ve šrotu nakupuje spousta lidí (i já-a rád). Prostě byla příležitost,tak to zkusil.Nikdo ho nenutil,aby to tahal domů.
Evidentně tomu nerozumí,ale čuchal příležitost se napakovat.Takových lidí tu taky pár je,ani ti mě neštvou.Mně na tom s.,že se nakýbluje na fórum,navaří se drze do první rubriky,kterou najde a ještě tam napíše cenu nabídněte.. Když přijde někdo novej a chce třeba poradit, proč ne. Je tu i spousta lidí,kteří jen prodávají. Tak ať si to dá do správný rubriky a napíše k tomu cenu,kterou za to požaduje (tím se taky vyhne tomu,že by mu snad někdo nabídl nižší cenu než v tom kovošrotu :D :D :D).
Ale aby se tady v třetím příspěvku začal naparovat,urážet ,bejt sprostej a ještě sem zavádět překupnické móresy-ať s tím vyrazí na aukro - jenže tam mají taky nějaký pravidla,musel by to nějak popsat- což by mu dělalo problémy a hlavně by musel zaplatit-
anebo ať to nechá v tom šrotu,tak zázračný ty věci zase nebyly a třeba si to tam najde někdo jinej. ..
Naposledy upravil(a) david.1 dne 15. 1. 2022, 4:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10102
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

13. 1. 2022, 9:11

Asi mám štěstí na lidi, a jak se říká ,,podle sebe soudím tebe".
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

13. 1. 2022, 9:13

Tak teda fakt nevím, kdo dostal výstrahu před BANem? Ale zdá se mi, že to ten z toho kovošrotu, tedy prodejce opravdu nebyl. Nebo se snad pletu?
ovi-ivo
Příspěvky: 1115
Registrován: 12. 4. 2015, 9:41
Bydliště: kůsek od Hodonína

14. 1. 2022, 9:28

Já,
se vyjádřím asi takto:
můj osobní pocit nebyl ani není, že by to byl překuník. Napsali sme si cenu pro mě byla akceptovatelná pošta nakonec, že bude v ceně....jen se doposud neozval. (nemůžu soudit a vyřknout rozsudek....třeba fakt má zravotní problémy neebo je tuhej to se taky stává....já sem měl taky úraz a nekomunikoval sem se světem)
Pokud se rozhodl jinak je slušnost napsat aspoň sem do vlákna - "vysral sem se na to" nebo "Prodaný" Ovšem na toto prohlášení by musel mít koule na svým místě :lol: (já bych je asi neměl)
mmichalll
Příspěvky: 1
Registrován: 26. 1. 2022, 9:12

28. 1. 2022, 8:11

Zdravim
Bol som neaktivny a mam ine starosti.
Admin mi zmazal stary ucet mmichalll tu na fore kvoli podozrivej aktivite a spamu.
Dovod:
Gmail ktory som pouzival na registracie 13 rokov na fora a stranky po svete mi niekto hackol asi z Honkongu (tvrdi google). Stihli zneuzit cca 25 mojich uctov kde bol pouzity tento gmail. Aj tu na tomto fore.
Poslali si ziadost ze zabudli heslo... Dalej si viete domysliet

S Google sa stale natahujem ci je ucet moj alebo nie ze bol pouzity na podvodne obchody a spam. Este mi ho nevratil/neobnovil ze to presetruju. Uz skoro mesiac.

Admin tu na fore mi povolil znova pouzit ten ist nick, ale na iny registracny mail.
Pristup k ss ani k starym spravam nemam tak neviem kto co mal zajednane.

PROSIM NEPISTE MI SS ZE COSI CHCETE alebo ste mali zajednane, nemam ktomu pristup kto co mal nemal, nemam si to ako overit

Veci zo srotaku este mam. Ked si dam veci doporiadku veci predam podla pravidiel fora (minule boli same zmatky)
Aj ked ako som si to tu precital mam 100 chuti vsetko vyhodit a mat sväty pokoj.

Neviem ako dlho to bude trvat, a snad som to rozumne napisal ze mam ine starosti.

Dakujem za pochopenie
pidi
Příspěvky: 212
Registrován: 13. 8. 2009, 8:46
Bydliště: Třinec

28. 1. 2022, 8:40

já měl zájem a byli jsme domluvení na částce i dopravě do ČR na položku č.12 - přípravek na kotoučové frézy z BN102. Můj zájem stále platí
Odpovědět

Zpět na „Kde koupit starší stroje“