Váš názor na malé CNC z Německa

Odpovědět
kraro
Příspěvky: 1
Registrován: 1. 9. 2013, 8:14

12. 9. 2014, 8:46

Ahoj,
dovolím si místní odborníky požádat o názor, zdali níže uvedené frézka je vhodná..
Již delší dobu uvažuji o malém cnc do mojí dílny. Zpracování materiálu pouze překližka, plast, plexi, karbon.
Prošel jsem nějaké eshopy zde v ČR a zjistil, že se jedná většinou o čínské výrobky.
V Německu jsem našel výrobce malých cnc. Jsem sice strojař, ale o motorech představu nemám.
Můžete mi napsat svůj názor, zda-li je tato frézka vhodná co se týče osazení pro mé hobby práce.
Stůl mi rozměrově vyhovuje - http://gocnc.de/index.php?page=product&info=225" onclick="window.open(this.href);return false;
Popřípadě doporučit jiný stroj z jejich nabídky v podobné cenové relaci.

Díky
JGregor
Příspěvky: 1
Registrován: 5. 12. 2016, 3:00

9. 12. 2016, 1:12

Taky by mě to zajímalo, ale žádná odpověď😞
lubbez
Příspěvky: 3146
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

9. 12. 2016, 1:55

No já nevím, přijde mi to při bližším prohlížení jako hodně velkej lowend. Tyče a trapézáky. Za ty prachy bych koupil na Ali nebo Ebay skoro totéž s kuličkovejma šroubama a alespoň na podepřenejch tyčích. Asi to chce pohledat na více místech.
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8864
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

9. 12. 2016, 1:57

No a na kterou konkrétně se ptáš? Na tý stránce je jich víc a vyrábějí se v různých variantách (velikost, typ stolu..).
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Odpovědět

Zpět na „výrobci mini cnc“