kostka v kostce a ještě jedna

mladenka.sulcova
Příspěvky: 4
Registrován: 12. 3. 2015, 1:05
Bydliště: Jáchymovská 233,46010 Liberec 10

12. 3. 2015, 1:13

prosím o zdělení kdo by vyrobil a kolik by stála kostka v kosce a kostka ,kdysy jsem ji měla manžel mi ji dělal na soustruhu,ale hloupě jsem ji věnovala
děkuji za zprávu
Uživatelský avatar
PAKO.ll
Příspěvky: 1448
Registrován: 10. 2. 2012, 3:24
Bydliště: ŠKVOREC
Kontaktovat uživatele:

12. 3. 2015, 2:12

Chtělo by to specifikovat velikost , jestli něco jako těžítko ,nebo na řetízek když už ne rozměry. Povrchovou úpravu či bez .Dřevěnou či kovovou.
Bez toho tady asi nikdo cenu nestřelí od boku.
https://www.facebook.com/pages/Volman-% ... =bookmarks" onclick="window.open(this.href);return false;
Volman MN80, Volman M6 ,Volman NOF a další litinové smetí...
mladenka.sulcova
Příspěvky: 4
Registrován: 12. 3. 2015, 1:05
Bydliště: Jáchymovská 233,46010 Liberec 10

12. 3. 2015, 5:11

děkuji za upozornění,že jsem nenapsala velikost ,materiál atd
Napravuji žádost kostka v kosce a kostka na řetízek na krk když by bylo možný materiál dural nebo podobný i jiný - pokuď rozměr malý tak cca měla jsem asi 5-6 cm ta ale nebyla na řetízku .
tel.na kontakt je 730937262,jsem z Liberce děkuji za odpověď Šulcová Mladenka
Uživatelský avatar
Hades
Příspěvky: 1206
Registrován: 11. 10. 2012, 10:59
Bydliště: Praha; Mimoň

12. 3. 2015, 10:18

mladenka.sulcova píše:děkuji za upozornění,že jsem nenapsala velikost ,materiál atd
Napravuji žádost kostka v kosce a kostka na řetízek na krk když by bylo možný materiál dural nebo podobný i jiný - pokuď rozměr malý tak cca měla jsem asi 5-6 cm ta ale nebyla na řetízku .
tel.na kontakt je 730937262,jsem z Liberce děkuji za odpověď Šulcová Mladenka
teda, nechci bejt protiva, ale pokud jako přívěsek na krk, tak jedině ze zlata, jen ať se ta tvá horší polovička trochu snaží... :D
mladenka.sulcova
Příspěvky: 4
Registrován: 12. 3. 2015, 1:05
Bydliště: Jáchymovská 233,46010 Liberec 10

14. 3. 2015, 6:06

Hades píše:
mladenka.sulcova píše:děkuji za upozornění,že jsem nenapsala velikost ,materiál atd
Napravuji žádost kostka v kosce a kostka na řetízek na krk když by bylo možný materiál dural nebo podobný i jiný - pokuď rozměr malý tak cca měla jsem asi 5-6 cm ta ale nebyla na řetízku .
tel.na kontakt je 730937262,jsem z Liberce děkuji za odpověď Šulcová Mladenka
teda, nechci bejt protiva, ale pokud jako přívěsek na krk, tak jedině ze zlata, jen ať se ta tvá horší polovička trochu snaží... :D
dobrá rada,ale to mi tu kostku neudělá a ze zlata hm to zase tak náročná baba nejsem nemám na to už věk
Tak jak, troufnete si na kostku za rozumnou cenu-material nechám volný a velikost 5 max 10 cm kontakt tel máte lze se dohodnout ,zdravím Mladenka
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

14. 3. 2015, 6:21

5-10cm kostku na krk?
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

14. 3. 2015, 7:16

RaS píše:5-10cm kostku na krk?
Když ji pověsí na řetízek na kozu?
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

14. 3. 2015, 8:05

Josef píše:
RaS píše:5-10cm kostku na krk?
Když ji pověsí na řetízek na kozu?
takže kostky dvě? :D
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
Hades
Příspěvky: 1206
Registrován: 11. 10. 2012, 10:59
Bydliště: Praha; Mimoň

14. 3. 2015, 8:11

mladenka.sulcova píše:děkuji za upozornění,že jsem nenapsala velikost ,materiál atd
Napravuji žádost kostka v kosce a kostka na řetízek na krk když by bylo možný materiál dural nebo podobný i jiný - pokuď rozměr malý tak cca měla jsem asi 5-6 cm ta ale nebyla na řetízku .
tel.na kontakt je 730937262,jsem z Liberce děkuji za odpověď Šulcová Mladenka
zkus oslovit pana mistra tumlíka
mladenka.sulcova
Příspěvky: 4
Registrován: 12. 3. 2015, 1:05
Bydliště: Jáchymovská 233,46010 Liberec 10

16. 3. 2015, 8:35

Pánové,všem Vám přeju jen to nejlepší dál do života ,jelikož mi nikdo z Vás nebyl schopen pomoci a jen z toho máte legraci a možná tu kostku v kostce a kostku neumíte udělat, ale spíš vím,že umíte, ale nechcete raději se odhlásím z Vaších stránek.Neurazte se je mi 57 let a s počítačem to ani tak dalece nezvládám jako Vy nemohu se domluvit s konkrétním machrem tak asi tak.MĚJTE SE FAJN A HODNĚ ÚSPĚCHŮ.Šulcová Mladenka
jiriu
Příspěvky: 102
Registrován: 5. 12. 2011, 8:12

16. 3. 2015, 5:08

zdravim, teda panove prominte ale ac jsem chlap vetsina prispevku na toto tema nebylo zrovna zdarilych,pani se jen slusne zeptala a cekala na nabidku a ne na blbe komentare .nezli jsem to sem dal tak to ukoncila sama jako velka dama..asi tak j
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7174
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

16. 3. 2015, 6:03

fakr, je že tak se diskuse zvrtla asi nebylo úplně košer
ale
vzhledem k tomu, že se ta paní představila jménem mladenka............. tak asi nikdo nepředpokládal její věk
prvotní dotaz asi nejen na mě působil dosti zmatečně
poté bylo zadavatelkou jakž takž (moc ne) ujasněno, co je vlastně chtěno
lidí, co tohle umí udělat, zas tak moc není, svůj čas si dokážou spočítat a ohodnotit a vědí, že kdyby naúčtovali reálnou cenu tak zájem pravděpodobně velmi rychle ustoupí
pravděpodobná představa paní mladenky, že někdo kdo to umí a má stroj stráví cca několik hodin jen tak za možná 50,-/hod je nereálná
proto na to taky nikdo nereagoval vážně
časy fušování pro tu kočku z kanclu už skončily
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Hades
Příspěvky: 1206
Registrován: 11. 10. 2012, 10:59
Bydliště: Praha; Mimoň

16. 3. 2015, 6:26

mno, bylo to neetické, ale já takhle šikovný nejsem, proto jsem navrh našeho pana mistra tumlíka, a taky je mi jasný, že "pan mistr tumlík" je vytíženej.

Taky bych potřeboval vyrobit pár kousků, ale ani se neodvažuju "tumlíka" oslovit...
prostě se s tím budu trápit sám, na čtvrtý pokus to IMHO dám (jsem blbej, ale rychle se učím...), "pan mistr tumlík" by to jistě udělal s prstem v zadku na poprvé...

Ono je to daný tím, že "pan mistr tumlík" umí a ví jak si zjednodušit život... (teda práci)
Mi (já) blbci si tu cestu prostě musíme prošlapat, protože naučit se to z knížek nedá.
Tím si prostě každý musí projít sám, a za vlastní prachy :D

já na tu kočku v kočce pokaždý koukal "jak tele na nový vrata", a že jsem jich měl svého času v ruce hodně (byla to móda), každej "dobrej soustružnk to uměl"
Uživatelský avatar
Pepa z depa
Příspěvky: 1776
Registrován: 2. 12. 2012, 9:31
Bydliště: Hostěradice (Znojemsko)

17. 3. 2015, 1:41

.. umíte to každej, kdo máte soustruh, akorát o tom nevíte, nic na tom není, dělá se to takhle:

http://www.cnccookbook.com/img/TurnersC ... 0_2819.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;

Nemám k dispozici soustruh, nebo přesný svěrák, jinak bych nabídl, sice odhaduji "sousedskou" cenu minimálně 600Kč/ks .. kdo do toho půjde?

... vyzkoušejte, návod zde http://www.cnccookbook.com/CCTurnersCube.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Žiju abych tvořil, tvořím abych žil. www.PePeSysel.cz
máša: vřeteno voda 1,5kW, měnič Delta, 2Nm 3f 60V krokáče, Yako drivery, lineáry a kuličkáče Hiwin,
vynikající Gravos GVE-64 na 125kHz, rám 8mm ocel vylita plastbetonem, vše na masivním litinovém stole.
Uživatelský avatar
Hades
Příspěvky: 1206
Registrován: 11. 10. 2012, 10:59
Bydliště: Praha; Mimoň

17. 3. 2015, 10:48

nikdo se k tomu nemá, a přitom tu máme spousu fachmanů.
soustruh nemaje, a na té mojí hračce k nezaplacení....

Pánové, to to fakt nikdo nedokážete?

mladenku by to určitě potěšilo :(
Odpovědět

Zpět na „výrobci mini cnc“