Anomálie_FM

Uživatelský avatar
slezak77
Příspěvky: 1152
Registrován: 1. 6. 2012, 6:45

3. 2. 2019, 11:35

Díky za reakci.
Prakticky neměním žádné původní nastavení, dokonce po výměně zdroje to asi zase jede relativně v pohodě. Nic co by mne nějak omezovalo. Jen jsem chtěl vyzkoušet ten PWM mód. Na to jsem si vytvořil zvlášť steppconf, pouze na spuštění a řízení vřetene. No a tam se mi moc nedaří, ale je to opravdu jen ze zvědavosti.
Perun :twisted: :twisted: :twisted:
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

3. 2. 2019, 12:55

Sorry, slíbil jsem, že to změřím a prověřím. Ale v posledních dnech se toho stalo tolik, že jsem se k něčemu z oblasti hobby fakt neměl čas dostat.

Teď jsem se ještě navíc z techniky musel přeškolit na biologii - bojuju s ptákama, kteří si usmysleli, že je moje zateplená fasáda zbytečně rovná, a že by bylo dobré do ní nadělat spoustu děr a ubytovat se tam.
Je to něco jako ti hajzli z Kliniky (pro kolegy se Slovenska - neomarxisti se nebourali do nevyužívané budovy v Praze jménem Klinika a odmítali ji opustit, že přece mají právo ji užívat, když ji majitel aktuálně nepoužívá).

Jak to bude jen trochu možné, tak to otestuju.
zverodoktor
Příspěvky: 2984
Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
Bydliště: Bratislava

3. 2. 2019, 3:01

Mex píše: 3. 2. 2019, 12:55 Teď jsem se ještě navíc z techniky musel přeškolit na biologii - bojuju s ptákama, kteří si usmysleli, že je moje zateplená fasáda zbytečně rovná, a že by bylo dobré do ní nadělat spoustu děr a ubytovat se tam.
Tak to je radosť. každopádne som si podobným problémom prešiel toto leto, síce do fasády sa tí operení smradi nepustili, zato osierali záhradný nábytok na terase rýchlosťou svetla. Ktosi mi poradil, že mám kúpiť veľkého plastového vtáka (nie takého aký väčšinu z vás napadol :lol: ). Tak som za skoro 8 € kúpil plastovú čiernu vranu a postavil ju na stôl. 2 dni pokoj a potom komplet osrali aj tú :? .
Pár dní dozadu som ale videl, respektíve počul inú fičúru, tu v meste na Bille. Predtým mali problém z hniezdením vtáctva pod strechou priečelia budovy, bolo tam kopa trusu na chodníku pred vstupom. Celé zariadenie pozostávalo z reproduktora, ktorý naozaj verne vydával zvuk nejakého dravca (kane, myšiaka). A zdá sa, že je pokoj.

na pohľad to bolo dačo takéto:
https://plasice.sk/holubov/plasic-vtako ... o793-zvuky

Lacné to ale moc nieje. Ale možno to dakto pajcol za lacnejšie.
P.S: Jasné že to niekto vyrába lacnejšie a rovno doma: https://www.deramax.cz/plasice-ptaku

P.S2: Prepáč Slezáku, že ti tu plevelím vlákno.
Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí...
Odpovědět

Zpět na „LinuxCNC - drive pod nazvem EMC2“