Arogance výrobců ?

Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

19. 3. 2016, 10:17

TimeCop píše:
fmodel píše:Nějak nechápu co blbnete je to sklíčidlo tak šup s nim na soustruh sundat čelisti a přetočit ať to nešmajdá .Nevím proč by se mělo lesknout, není to ani zrcadlo ani manekýna.A když by se lesklo tak by asi byl utáhnutý čili tvrdý povrch a nadával bys při přerovnání.
Tak kdyz nechapes, tak dej pozor, aby Ti za par let nevnutil nekdo vokurky misto chleba, s tim ze "se nazeres tak jako tak, je to preci jenom zradlo", zadny luxusni cetky :D))) .. (jen forek) :).
Hehe, anebo Ti misto piva nalejou kovfolu, piti jako piti, je to hnedy specifikaci napoje (zahnat zizen) to splnuje, to bys uz asi rval, vid ? :-)
Tam to vsecko totiz speje, kup, nebo si na..r, vime ? :wink:
No joo já nevěděl žes to kupoval proto abys se s tím moh kochat a ukazovat kamarádům, já myslel že to máš na práci.Jak jsem psal kdyby se leskla tak pak bys byl nasranej že je tvrdá a nejde srovnat.Ale zase máš výhodu že většina možná skoro všechny profi soustruhy jí maj matnou protože je litinová .
Jinak ti rozumím ,ale tohle je pod moji rozlišovací schopnost jak by řek náš ex prezident.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
HonzaCh
Příspěvky: 289
Registrován: 21. 11. 2006, 8:57
Bydliště: Ostrava

19. 3. 2016, 10:26

TimeCop píše:...Cize uvidim co mi odpovi ten arogantni vul co mi dneska rano tipal telefon ...
Když jsem vytočený, taky bych vraždil kvůli stéblu zbytečně položenému přes cestu. Ale teď nejsem, tak to nevidím rudýma očima -- buď soudný, dnes je sobota a oba krámy mají pracovní dobu Po-Pá...kvalitu "vola" ohodnoť až podle jeho odpovědi v pondělí.

Za vracení bez důvodu zaplatí výpalné poště, když dohraje úspěšně již započatou reklamaci na to, že dostal něco jiného, než měl podle nabídky dostat, oboje poštovné platí prodejce. A ČOIka je často docela pádný argument.

Nebo chtěj slevu, vzhledem k výsledku provedeného testu a tomu, že to stejně budeš ladit na mašince, mi to nepřipadá nesmyslné.

Zlom vaz,
H.
Uživatelský avatar
TimeCop
Příspěvky: 395
Registrován: 27. 3. 2008, 10:03

20. 3. 2016, 7:50

Honziku, asi tak bych to videl - at zaplati postovne, kdyz uz se nenamahal zkontrolovat co haze do posty, se neda svitit - jeho chyba, ne moje, on ji musi srovnat, jakkoli. Mejl uz sel, vydrzime do pondeli, mas pravdu :-).
Anebo kdyz da slevu, dobrousime, pac ty 150 licni desky jsou obecne nejak nedostupny, vubec prislusenstvi je nedostupny, napriklad u Promy to trva klidne i 3 mesice, nez neco dodaji:).
To je sileny, jak jsem zjistil, dostupnost prislusenstvi temer nulova ..
Tomáš S.
Příspěvky: 95
Registrován: 14. 2. 2014, 9:35
Bydliště: Brno

20. 3. 2016, 8:46

sklíčidlo.jpg
Problém může být v tom, že je to sklíčidlo pro soustruhy na dřevo. Tam nečekejte žádnou strojírenskou přesnost. Na malou promu 300 by čtyřpaknovka stála násobně víc.
Zkuste se s prodejcem domluvit na vrácení. Pokud to nepůjde, nabídněte mu, že si v té ceně vyberete nějaké jiné shitové zboží které spíše využijete a desku mu vrátíte.
Další možností je jednat přesně podle zákona s využitím ČOI. Je ale otázka, jestli to za to stojí.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

20. 3. 2016, 9:12

Tomáš S. píše: Problém může být v tom, že je to sklíčidlo pro soustruhy na dřevo. Tam nečekejte žádnou strojírenskou přesnost. Na malou promu 300 by čtyřpaknovka stála násobně víc.
Zkuste se s prodejcem domluvit na vrácení. Pokud to nepůjde, nabídněte mu, že si v té ceně vyberete nějaké jiné shitové zboží které spíše využijete a desku mu vrátíte.
Další možností je jednat přesně podle zákona s využitím ČOI. Je ale otázka, jestli to za to stojí.
Je to jednoduchý ,na tý fotce je sklíčidlo s malým závitem a ne to cos koupil ,to je vidět hned a třeba ani není stejného rozměru nebo není litinový .Kdybych byl prodejcem tak ti vrátím peníze a protože těch sklíčidel tady bude asi málo tak bych obvolal známé co to prodávaj a dal bych tě na listinu prudičů tak že by ti ho asi jen tak nikdo neprodal prtože by právě došlo.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
TimeCop
Příspěvky: 395
Registrován: 27. 3. 2008, 10:03

20. 3. 2016, 10:56

Kdybys byl prodejcem, tak bych u takoveho a s takovymi nazory nekoupil ani podlozku a nechal jej chcipat hezky hladem ikdyby za ni chtel 1 halir:).
Pac bych riskoval, ze mi misto pozinku posle cernou a obracene, aniz by se namahal me upozornit na tuto "hloupost" :D).

No .. at to uzavreme - uvidime zitra jestli se ozve a s jakou se ozve (jestli vubec, stalo se mi uz i toto).
Pa kse uvidi dal, preju Ti at to pochopis a at Ti nenaserou na hlavu nekde jinde, kdyz uz se zastavas takovych linych zmetku co ani nezkontrolujou co posilaji.

Kecy typu "Ilustrativni foto" me nezajimaji, tim spis ze se jedna o e-shop ma byt autenticky, v krame si "iluatrativni" reklamu muzu srovnat hned s realitou a mlcky odejit a nekupovat:).
Potiz je, ze tu na Morave v okoli Brna ponekud chcipnul pes a nikdo mi ji tu v krame neproda:).
--------------------------------

Jeste k tomu - nakupuju HODNE na e-bayi (pac ceny max. tretinove, je to z 99% to same co k nam vozi CZ "prodejci", shipping free ikdyz vec stoji treba jeden dolar coz neni ani zlomek postovneho nasich CP loupezniku, nechapu jak to cinani delaji a jeste z toho zijou), jeste se mi nestalo ANI JEDNOU, ze bych dostal neco co neni na fotce, opakuju ANI JEDNOU za cca 7 roku co tam nakupuju.
Vim presne co mi prijde podle obrazku a na co se muzu pripravit.

Proste tam arogance chybi, pac by jim jaksi penizky z Pay-Palu E-Bay nepustil ani omylem (genialne jednoducha ochrana kupujiciho misto zbytecnych opicek s obcanskymi zakoniky - nedodas co chtel, dolarky pujdou zpatky ke kupujicimu, dodas, pujdou k Tobe, jak jednoduche, mily Watsone):))).
Zkus o tom popremyslet a srovnat pristup z toho plynouci:).

Howgh na tema ze on je v pravu, neni, ani omylem, liny jako ves si zkontrolovat co posila a zeptat se jestli to chces i tak a nebo nechces:).
Uživatelský avatar
TimeCop
Příspěvky: 395
Registrován: 27. 3. 2008, 10:03

20. 3. 2016, 11:03

fmodel píše:Je to jednoduchý ,na tý fotce je sklíčidlo s malým závitem a ne to cos koupil ..
Myslis ? Potom o duvod vic mu to omlatit o hlavu :-).
Ma vedet co placne na stranky a jak zbozi vypada, ale to nemuze, kdyz sedi a prdeli, zbozi nevidi a tridi lidi na prudice a neprudice od PC:).
Jak rikam, kecy typu "pouze ilustrativni foto" me nezajimaji, to bysme se dostali za chvili uplne jinam a z e-shopu bys nemoh uz koupit ani ho..o:).
Navic tam to upozorneni u konkretniho zbozi ani nema.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

20. 3. 2016, 11:16

No moje zkušenost je že ti co nejvíc řvou tak nejmíň dělaj ,ti co nejvíc hledaj chyby většinou skoro nic neuměj, a proto by mě docela zajímalo co vlastně umíš a co děláš(zřejmě na špičkové úrovni a bezchybně) .Život je i o nadhledu a životních zkušenostech, tak by mě zajímalo kolik ti je že tě takhle rozhodila taková drobnost .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
TimeCop
Příspěvky: 395
Registrován: 27. 3. 2008, 10:03

20. 3. 2016, 11:17

Tomáš S. píše:
sklíčidlo.jpg
Problém může být v tom, že je to sklíčidlo pro soustruhy na dřevo. Tam nečekejte žádnou strojírenskou přesnost. Na malou promu 300 by čtyřpaknovka stála násobně víc.
Zkuste se s prodejcem domluvit na vrácení. Pokud to nepůjde, nabídněte mu, že si v té ceně vyberete nějaké jiné shitové zboží které spíše využijete a desku mu vrátíte.
Další možností je jednat přesně podle zákona s využitím ČOI. Je ale otázka, jestli to za to stojí.
Myslim, ze to za to nervovani se nestoji, mas pravdu Tome, zkusim slevu, pac povrch je v technickem vykresu zasadni vec (s tim ze dobrousim doma) a kdyz nic tak vratit.
Ono nejde mi o presnost, cert ji vem, s tim se pocitalo, ze ji napred opru o celo, stovnam si a upravim zadek na redukci a pak budu vedet, ze mi jakz takz bezi:).
Ale ze prijde hrube okousana od noze me nenapadlo ani v nejblbejsim snu, normalne to kouse na dotyk a chyta za hadry jak je to drsny, no hnus velebnosti:).
Uživatelský avatar
TimeCop
Příspěvky: 395
Registrován: 27. 3. 2008, 10:03

20. 3. 2016, 11:26

fmodel píše:No moje zkušenost je že ti co nejvíc řvou tak nejmíň dělaj ,ti co nejvíc hledaj chyby většinou skoro nic neuměj, a proto by mě docela zajímalo co vlastně umíš a co děláš(zřejmě na špičkové úrovni a bezchybně) .Život je i o nadhledu a životních zkušenostech, tak by mě zajímalo kolik ti je že tě takhle rozhodila taková drobnost .
Podle sebe soudim Tebe ? Kazdopadne rypes do me dobre, tak asi neco taky umis spickove :wink:
Me je drahej kamarade tak cca o 10 vic jak Tobe, o nadhled nouzi nemam, ale slendrian neni o nadhledu :-).

Muj mistr v prvaku v 75-tym nas lecil ze slendrianu stylem, ze kdyz jsme otravovali pri treningu pilovani celyho kladivka holym pilnikem (z dnesiho myho pohledu stupidnima) otazkama "je uz to dobry mistre ?" tak odpovedel "koupil by sis to ?"
A reknu Ti ze KAZDEJ do jednoho se zastydel, sklopil palici a a sel pilovat hezky dal, dodneska si to pamatuju a toho se drzim - koupil by sis Ty svuj vyrobek ? :) :wink:

Myslim, ze oto uz dneska mladi neunaji, otazkou je, jak mlady se v tomto ohledu citis Ty ?:)

P.S. Pro me je jeste porad 1000 korun hafo penez, ve finale i pro toho kdo mi rika ze to je pakatel (kdyz jej o nej pozadam aby mi jej dal).
Cize vsecko je relativni Ty jeden nadhlede :D ).
Uživatelský avatar
TimeCop
Příspěvky: 395
Registrován: 27. 3. 2008, 10:03

20. 3. 2016, 11:30

Jinak stranky mas pekny - to Ti rika pane ?
Pokud jo tak kde mas ceniky, aspon nastrely, se za svy ceny stydite kluci vyrobci, nebo proc, kde jsou ? :wink:
(uz castecne chapu "Tvoji stranu", mozna jsem mel napsat arogance prodejcu, vyrobci snad :?: prodavaji to co inzerujou)

Nic kluci, dik za nazory, Nedeli si nebudem kazit, nejak to dopadne :-) .. kdyz uz teda nadhled, tak nadhled:).
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

20. 3. 2016, 12:06

TimeCop píše:Jinak stranky mas pekny - to Ti rika pane ?
Pokud jo tak kde mas ceniky, aspon nastrely, se za svy ceny stydite kluci vyrobci, nebo proc, kde jsou ? :wink:
(uz castecne chapu "Tvoji stranu", mozna jsem mel napsat arogance prodejcu, vyrobci snad :?: prodavaji to co inzerujou)

Nic kluci, dik za nazory, Nedeli si nebudem kazit, nejak to dopadne :-) .. kdyz uz teda nadhled, tak nadhled:).
Ano to je moje (vyšlapáno ze země za 4 roky) ,ceníky na formy nemá nikdo ,ceny se řešej konkrétně podle zakázky .
V čem jsem dobrej třeba jsme byli mistři světa ,mistři evropy s RC letadlama co jsem navrhnul vyráběr v pár set kusovejch sériich, a amíci byli hrdí že jsou naše zastoupení,nebo třeba i za mého přispění v oboru závodních motorů jseme byli vícemistři světa a evropy v rychlostních lodích (to jsou ty jak v nich sedí nebo leží pilot a při 200km za hodinu občas ulítne a je to ve zprávách)
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
TimeCop
Příspěvky: 395
Registrován: 27. 3. 2008, 10:03

20. 3. 2016, 12:23

Aha, tak to jsme kazdy z jinyho testa, Ty extrovert (zavodni, soutezni typ) ja introvert (trosku rezervovanejsi, spise nesoutezivy typ).
Proto se ani nicim chlubit nebudu, je mi to celkem uz dneska taky sumak, zdravi je mi dneska uz prednejsi, pred ca 10 roky jsem jej pozbyl a zase tezce nabyl z5, cize nejaky nadhled (celkem brutalni zkusenost) by byl i z tohoto pohledu na veci:).
Kdysi jsem mel taky firmu (malovyrobu), nic jsem ze zeme sice nedupal, ale masiny co me zivily jsem si cely zivot (bez vyjimky) stavel sam,

Pardon jedna prece byla - TIG zdroj na svareci poloautomat pro svareni nerez plechu na tupo k sobe a jeste plasmu na predrez otvoru podle sablon (neco jako kopirka, CNC mi prislo pro ten ucel prilis ujety luxus) do nerezu rovnez:).
Ale do Sveta s tim lezt jsem nikdy ambice nepocitoval, tak s tim nevylizam na Slunko z vyse uvedenyho duvodu - nesoutezim z principu, kdo chce at prijde a zasoutezime, jinak ne :-).

Tak se opatruj chlape a preju Ti hlavne toho zdravi kopu, az se jednou plny prachu ohlidnes nazpatek, tak at stojis porad pevne na svych:).

Jeee, to je prdel, RC era delam taky, uz leta (samoze nesoutezne) hlavne teda maly, ale letos se chystam na 2m Pipera od SIGU si postavit na ctyrtakta 8ccm:).
Tak vidis bubaku, nakonec dame nekde pivko, nebo kafe:).
lubbez
Příspěvky: 3159
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

20. 3. 2016, 3:59

A proč je to tmavý horší než to světlý? V případě krize tady mám sprejík na vánoční ozdoby a pak by se to celé blejskalo "jak psí kulky". :-)
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

20. 3. 2016, 4:30

TimeCop píše:
Jeee, to je prdel, RC era delam taky, uz leta (samoze nesoutezne) hlavne teda maly, ale letos se chystam na 2m Pipera od SIGU si postavit na ctyrtakta 8ccm:).
Tak vidis bubaku, nakonec dame nekde pivko, nebo kafe:).
No i to je možný :)
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „povrchová úprava“