Cut3D problem

CAM software
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

31. 5. 2016, 10:31

Tohle fórum má výhodu, že v naprosté většině případů na smysluplný konkrétní dotaz dostaneš zdarma odpověď a nebo alespoň cestu k výsledku. .. málokdo má čas tahat někoho za ručičku jako ve školce. ..
Zpoždění vřetene na to ti stačí nahrát jednu komponentu delay prodratovat a hotovo
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22385
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

31. 5. 2016, 5:09

No tak dostanes hotovy vysledek prohlidnes pochopis a priste uz vis
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

2. 6. 2016, 8:44

To Ras tebe bych chtěl poznat osobně.Většina tvých příspěvků má opravdu co dát,doporučoval bych ti aby ses zamyslel nad svýma odpovědima,protože většina z nich stojí víš za co,tipnul bych tě že jsi frézování viděl z vlaku a tady jsi mistr světa.Místo toho co máš napsaný v poznámce,aby si lidi vypínali tvoje příspěvky,tak by možná bylo lepší kdyby jsi neotravoval z tvýma debilníma poznámkama co myslíš.
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

2. 6. 2016, 10:10

že by další ukřivděný, kterého se dotkli mé komentáře? co se tě dotklo konkrétně?
nech mě chvilku přemýšlet, možná, že když kvůli Tobě vidím jaký jsem, tak přehodnotím své trvání na tomto fóru..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

2. 6. 2016, 10:19

Na každou otázku se dá odpovědět slušně a ne s arogantním povýšením,jak jsi sám napsal,už více lidí komentovalo tvoje příspěvky,takže o tom víš,ale i tak si asi nemůžeš pomoct.Ja jsem tu z důvodu abych se tu něco dozvědě la když bych mohl,tak bych i poradil,ale slušně.Je to otázka výchovy.
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

2. 6. 2016, 10:33

psaný text má nevýhodu v tom, že se dá přeložit jakkoliv.. to jestli je arogantní hodně nebo málo se nedá posoudit.. já píšu hodně příspěvků, dost jich není k věci, ale dost jich k věci je a každý si tam tu svoji odpověď musí najít.. tobě jsem jasně poradil, která komponenta udělá zpoždění.. dostal jsi radu ať dáš hall, ty jsi psal že se to chceš naučit sám.. tak se pak těžko radí.. uč se, když chceš..

tvoje věta ve smyslu "chci se to naučit" ne opsat s tím já souhlasím v tom smyslu jsem ti na část poradil.. a ve stejném smyslu já odpovídám.. chápu, že to někdo může těžce nést, když je třeba ve stavu, že mu hoří zakázka nebo jen prostě neví jak dál.. ale vždy by měl udělat kroky tazatel.. a tady je poslední dobou móda dát dotaz, něco mi nejde poraďte mi.. a když nedostane odpověď tak pak všem vynadat, říct že fórum je o ničem a odejít.. já mám prostě přístup vysokoškolského učitele - na dotaz po tobě hodím knihou/manuálem a donutím (nebo nedonutím) se nad tím zamyslet, mnozí, ale potřebují přístup paní učitelky ze školky.. utřít zadek a udělat to komplet.. to kdo je na které úrovni a jak si představuje pomoc, se taky mnohdy z textu nedá poznat.. to jestli frézku mám, nebo jich mám deset, nebo pod nimi jen zametám špony nemá vůbec vliv na to jak odpovím.. a nebo si myslíš, že ukrajinec ovládající frézku, který upíná odlitky a mačká start bude vědět odpovědi na tvé otázky?
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8909
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

2. 6. 2016, 10:36

RaS píše:nebo si myslíš, že ukrajinec ovládající frézku, který upíná odlitky a mačká start bude vědět odpovědi na tvé otázky?
Pokud to taky náhodou nebude vysokoškolskej profesor :)
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22385
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2. 6. 2016, 12:08

Zase to zbytecne utika od tematu
Co kdyby jste zacali resit jak to teda udelat

Misto ukrivdeni se dalo zeptat jakej signal pouzit na vstup
Jak komponentu nastavit
V jakem souboru ji nacist
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Balloo
Příspěvky: 393
Registrován: 21. 2. 2016, 6:51

16. 6. 2016, 10:35

Zdravím Vás pánové,prozatím jsem problém s CUT3D odložil a částečně vyřešil nákupem CAD/CAM Gravostar i když nejde o 3D CAD/CAM ,tak jsem maximálně spokojený a musím chlapi z Gravosu pochválit za profesionální přístup a jednání.3D výrobky prozatím řeším přípravky a rádiusovými frézami.
dedofido
Příspěvky: 249
Registrován: 4. 4. 2016, 6:45

18. 6. 2016, 11:04

robokop píše:Zase to zbytecne utika od tematu
Co kdyby jste zacali resit jak to teda udelat

Misto ukrivdeni se dalo zeptat jakej signal pouzit na vstup
Jak komponentu nastavit
V jakem souboru ji nacist
len na okraj . Bol by problém vytvoriť vlákno prípadne viac vlakien pre uplných začiatočníkov, a mierne pokročilých, kde by odborníci mohli poradiť ( len tí ochotní) aj takýmto " mačkačom start - stop) Pohodový deň
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22385
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

18. 6. 2016, 12:15

Ale to tu je
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
dedofido
Příspěvky: 249
Registrován: 4. 4. 2016, 6:45

18. 6. 2016, 2:18

robokop píše:Ale to tu je
Zasa som prestrelil . Nuž čo už? :mrgreen:
xMikEx
Příspěvky: 5
Registrován: 9. 12. 2012, 1:36

17. 1. 2019, 7:48

zdravim...rad bych se optal, zda s odstupem casu problem pretrvava, nebo doslo k nejakemu update sw. Jde mi o to, ze bych rad vyuzival kombinaci FreeCAD a Cut3D, pokud to pujde. Pokud ne je nejaka free alternativa? Diky za info
Pardone, ale nevedu hacky a carky :)
Odpovědět

Zpět na „CAM“