Novy casopis, hezky cesky Machining & Tooling 1/2009

CAM software
Odpovědět
Uživatelský avatar
vstanek
Příspěvky: 49
Registrován: 17. 10. 2008, 10:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

23. 6. 2009, 9:50

Doporucuji se podivat na
http://www.infocube.cz/machining-toolin ... akce=cislo

je to pro ne velka vyzva, co si o tomto pojektu mysite? prezije rok?
Vlastimil
Uživatelský avatar
Radek-B
Příspěvky: 2144
Registrován: 13. 9. 2006, 11:09
Bydliště: V:Karlovice
Kontaktovat uživatele:

24. 6. 2009, 6:04

To neni nove, predchudci toho casopisu chodily myslim ze zadarmo, zilo to asi z reklamy.
Pro nekoho mozna prinos , ale ro mne tam byly zajimave tri stranky kde jsem se dozvedel neco noveho , jinak snuska ciparen , reklam a inzerce.

V podstate to same jako kdyz obejdete veletrh a sesbirate letaky.
MMspektrum v bledemodrem.

R
modernizace/repase CNC strojů a zařízení
automatizace/konstrukce
Uživatelský avatar
vstanek
Příspěvky: 49
Registrován: 17. 10. 2008, 10:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

24. 6. 2009, 6:21

Ja premyslim nahlas, MM Spektrum i Technicky tydenik mam rad, ale jsou to casopisy o vsem,
tento novy platek ma jasne zamereni OBRABENI, uvidime jestli mu to vydrzi.
Me mile prekvapil, presto ze je to vykladni skrin znacek, uvidime co bude na podzim.
Chybi mu vsak jeste nadhled a sloupek pana Jana baltuse, ktery technickemu tydeniku dava stavu. jen pro tenn sloupek si ho nechavam posilat, dalsi me obcas mile prekvapi, nebo zklame.
rhinov
Příspěvky: 85
Registrován: 21. 4. 2008, 8:05

26. 6. 2009, 5:40

Ja zase budu premyslet i trosku ekonomicky.Vzhledem k tomu ze v prepoctu na jedno cislo je jeho cena 75Kc a jsou uverejneny "jen" reklamni clanky jednotlivych distributoru tak mi to neprijde jako prilis vyhodna nabidka.Kdyz to porovnam s casopisem s hodne pribuznou tematikou a to Computer Designem ktery stoji v prepoctu nejakych bratru 55Kc a krom opet autorskych clanku od jednotlivych zastupcu nejruznejsich firem se zde doctu i nejakou tu recenzi a mnohda i zajimave clanky od redaktoru(neni jich moc 2-3 v cisle)...
Pokud se vratim do segmentu "obrabeni" ma pro me mnohem vyssi informacni hodnotu firemni casopis Newedge od Seca.
Zajimave reporty z nejruznejsich firem,ktere jsou samozrejme take zamereny "reklamne" ale nejsou to jen "letaky" bezne dostupne na internetu nebo stancich vystavovatelu....

Samozrejme i jine firmy vydavaji podobne zamerene casopisy(Sandvik a jeho Metalworking)
Uživatelský avatar
vstanek
Příspěvky: 49
Registrován: 17. 10. 2008, 10:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

25. 11. 2016, 8:30

v roce 2009 jsem zacal tuto linku
a kdyz se podivam na archiv,
http://infocube.cz/cs/archiv-machining- ... -magazine/" onclick="window.open(this.href);return false;
myslim ze se da najit zajimave a to nejen clanky inzerentu...
dnes mi prislo na stul posledni cislo a s chuti jsme si ho prolistoval a i u neceho se zastavil,
podle me to delaji s citem, ale pisi podle me!
Co je pro me zajimave je sekce Zabery:
a jen pro ni si casopis rad otevru.

A protoze letos k tomuto casopisu pribyla sestra, casopis Nástrojárna+
http://infocube.cz/cs/nastrojarna-12016/" onclick="window.open(this.href);return false;
dovolim si jim sem take vyvesit.
Zatim jedno cislo.

Protoze me vetsinou znate, vite ze nedelam reklamu sobe, moje prace je ve firme t-support.cz
Vlastimil
Odpovědět

Zpět na „CAM“